Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.04.2008, 22:51   #131
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1025 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın sonbahar, bakın rumuzlarımız da benzer;

Ben sitedeki siyasi konularda tartışmaların hakarete ulaştığını bizzat yöneticilere şikayet edip gerekenlerin yapılmasını istediğimde bana verilen cevap şöyleydi:

''Serbest Kürsü bölümünü siyasi ve güncel konular tartışılsın diye açtık. Yoksa sitenin en'i kim, kimin fıkrası daha komik gibi eğlence kısmına yazmaktan başka bir şey olmazdı.''

Bence buradaki bir üyeyi uyaracağınıza yöneticilere iletin de üyelik sözleşmesini düzenlesinler. Çünkü siyaset yapılma hakkını bizzat onlar veriyor.
Zaten hoşuna gitmeyen de bu konulara yazmaz, kendince uygun forumlarda takılır, değil mi?

Selametle.
............ŞİKAYET ANCAK ACİZ KİŞİLERİN SİLAHIDIR ...........
YA GÜZEL KARDEŞİM O ZAMAN TARTIŞMAYI ÖĞRENİNDE GELİN TARİHTEN HABERİNİZ YOK HİÇ DUYMADINIZMI ( BİZ KIBRISI ALMAKLA ONLARIN KOLUNU KESTİK ONLARSA BİZİN DONANMALARIMIZI YAKMAKLA SAKALIMIZI KESTİLER KESİLEN SAKAL TEKRAR UZAR AMA KESİLEN KOL YERİNE GELMEZ DİYE ) RUMLAR İSTANBULDA DA TÜRKLERLE BERABER YAŞADI VE YAŞIYOR
ŞİMDİ İSTANBULUDAMI VERELİM SIRA NEREYE GELDİ SÖYLERMİSİNİZ
Alt 06.04.2008, 23:09   #132
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 737 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: YARGIYA GÜVEN

BU gün biraz geç geldim maşallah sitede bir tansiyon bir tansiyon ki sormayın. Ne bu hal arkadaşlar. Sakin olun, kızmayın birbirinize, kırmayın birbirinizi. Bu ülkede bir Anayasa var.Devletin şeklini, dilini bayrağını belirtmiştir. Cumhuriyetle yönetilen güzel ülkemizin idaresi 3 temel idare ile yönetilir. Yasama, yürütme, ve yargı. Yürütme ipe un sermeye başladı.Çıkardım dediği gömleği, hemde daha berbatını giydi. Laikliği tartışılır hale getirdi. Bu millet ümmetçiliği çoktan bıraktı. Dervişler, şeyhler ve tarikatlar osmanlıda kaldı. Ama günümüzde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin onuru hiç sayıldı görülmemiş şekilde Kralların, emirlerin ayağına götürüldü Canım Devlet. Bilgi çağı başladı. Eeee buna uymayan hükümetide uyarmak bazılarının görevi olmalı. Sahi tüm Türkiyede satılmadık yer, fabrika, kuruluş bırakmadılar sattılar. Allah aşkına bir tane çivi fabrikası bile kurmadılar. İşsizlik, açlık, sefalet aldı başını gidiyor. Çoğunuz köylüsünüz ürettiğiniz ürün karnınızı doyuruyor mu.Buğdayı dışardan, mısır, dışardan, bal dışardan,silah dışardan, Pkk ile savaş izni dışardan. Yapmayın allahaşkına.....
Alt 06.04.2008, 23:22   #133
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Ben çevremde veya gittiğim her yerde işinden memnun geçiminden memnun gidişattan memnun kimseyi göremedim bu gidişle görceğimide hiç sanmıyorum.Bu işin çok iyi bilicinde olan bir evlere şenlik bir hükümetimiz var ancak, öyle bir rol üstlenmişki,"Mağdurluk" vede son derece büyük bir ustalıkla bu rölü harika oynuyor.Bunu bal gibi yutan bir halkımız var.Masumiyetlik mağdur olmuşluk gösterip kendini sürekli halkı birşeylerle oyalarken acayip yasaları geçirdiler halkın ruhu bile duymadan.Ne demişler toplumlar laik olduğu düzenle yönetilir. Kurunun yanında yaşlar yansa bile.
Alt 06.04.2008, 23:53   #134
yiğidoturan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1025 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Sözü dost, dili düşmandan usandım.
Dili mü'min, kalbi şeytandan usandım.
Herkesin kahrı çekilir ama;
Ben davasız Müslüman'dan usandım.

evet aynen bugünki akp'yi ve sanki kendinizi tarif ediyorsunuz
Alt 06.04.2008, 23:56   #135
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yiğidoturan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sözü dost, dili düşmandan usandım.
Dili mü'min, kalbi şeytandan usandım.
Herkesin kahrı çekilir ama;
Ben davasız Müslüman'dan usandım.

evet aynen bugünki akp'yi ve sanki kendinizi tarif ediyorsunuz
Ağzına sağlık Turancım Vallahi söylediğin sözler mühür gibi oturmuş bu sözlere karşı söylenecek sözmü varki...Üç tane takiyeci burda kendileri söylüyor kendileri yorumluyor yine kendileri mağduruz diye bağırıyorlar.Helal sana kardeşim.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 00:26   #136
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Elbette siz hükümeti eleştireceksiniz. Ama bu hükümete oy verenler de destekleyecek. Her ikisi de saygı çerçevesinde olmalı tabiki de.

Seva hanım ya da herhangi başkasının bu tür yorumlarına yine sebep karşı tarafların hakaret ve saygısızca eleştirileridir emin olabilirsiniz. Başlarda yorumlar hiç bu kadar sert değildi. İnsan çileden çıkınca böyle oluyor işte.

Mesela sizin yaptığınız hoş mu? Kişinin avatarından yola çıkarak farklı yoruma sebebiyet vermek?
Kişileri anlayabilmek için eski konulara,ilk yorumlarına bakın, inceleyin. bu raddeye nasıl gelinmiş.
Sen avcundaki ayetlerle el açarak saygımı bekliyorsun Bacım sen takiye yapıyorsun yaptığın takiyelerin altında ezilerek ne yapacağını şaşırıyorsun kendince hem cinsiyet farkı olan hemde yaşça çok büyük bir insana karşı senin yüzüne tükürürüm diyebilme cesaretini gösterebilen birisin.Ondan sonrada ayni kişiyi site yönetimine şikayet edip ben bu adamı siteden attıracam diyebilme yüzsüzlüğünü gösterebiliyorsun.Senin yolun yanlış allah sana doğru yolu göstersin kadın halinle gecenin bir sati tanımadığın kişilere mesaj gönderip beyin yıkama operasyonu yapıyorsun yazık sana yazık senin yüklendiğin misyona.
Alt 07.04.2008, 00:32   #137
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

[quote=çiğdem kaya;251322]
Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

seva bak canım takma bunlar boyle demınden berı suru psıkolojısı ıle etrafa saldırmaya calısıyorlar cevap verme sabredebılırsen sonra sacmalamanın nırvanasını yasıyorlar.aslen komık oluyor ama yınede vaktını bosa harcama derım.
Sitemizin Güzin ablası sen değilmiydin daha birkaç hafta önce Mhp nin Genel Başkanı Devlet Bahçeliye hakaret ve küfürler eden Sen değilmiydin lan savulun ben geliyorum diyen,Sen değilmiydin sitede benden başkası ahkam kesemez diyen Şimdi ne oldu da yine mağdur oldun anlamadım o zamanlar boş bulmuştun değil mi burayı yok kardeşim ne bu site ne de bu memleket boş değil.Biz % 70 lere yakın oylarlada bu ülkede hükümet gördük % 50 lerlede Nerdeler şimdi o kadar güvenmeyin yakında sizinde güvendiğiniz dağlara kar yağacak.
Alt 07.04.2008, 02:08   #138
yiğidoturan
Usta Yiğido

Reden --->: -->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
Bawo Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aynen öyle diyorum kardeşimm. eğer benim kadar seminerlere katılmışsa,benim kadar kitap okumuşsa,benim kadar gezmişse ve benim kadar araştırmışsa, benm kadar sanatla uğraşmışsa,benim kadar ekonomiyi biliyorsa,benim kadar siyaseti biliyorsa v.s. kısacası benim kadar bilgiliyse ben hiç yaşamamışım derim.ama isterdimki sen muhsin yazıcıoğlunu ilah gibi görmeseydin keşke.
BAWO SEN NİYE BURALARDA KENDİNİ HARCIYORSUN BİR PARTİDE SEN KUR SİYASET MEYDANINA ÇIK BU KADAR TECRÜBEN VAR DEĞERLENDİRMİYORSUN BU ÜLKE İÇİN BÜYÜK KAYIP PARTİ KUR İLK OY BENDEN BÖYLE BİR YETENEK HEBA OLSUN İSTEMEYİZ DOĞRUSU
Alt 07.04.2008, 02:23   #139
yiğidoturan
Usta Yiğido

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
HAA ŞUNUDA OGRENMEN GEREK KADIR YILLARDIR BU MILLETIN KURUSLARI ILE BIRIKTIRILEN DEVLET MALLARI KODAMANLARA PUL DEGERINE SATILIYORDU.SIMDI IHALE YOLU ILE EN COK PARAYI VEREN ISLETIYOR KIMSEYE KIYAK YAPILMIYOR YUZDEN BU BAGIRISLAR.BAK CANIM ARASTIR SADECE.NE OYUNLAR DONUYOR.
ZAMANINDA 35 MİLYAR DOLARA SATILAN TELEKOMU 6 MİLYARA SATTILAR LİMANLARI BARZANİNİN PARAVAN ŞİRKETLERİNE SATIYORLAR EVET DOĞRU SÖYLÜYORSUN NE OYUNLAR DÖNÜYOR DA FARKINDA DEĞİLİZ
Alt 07.04.2008, 02:28   #140
yiğidoturan
Usta Yiğido

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
işte bu kadar bilgisizliğin ta burdan belli akp bi alakası yok onların kendi sattılar özelleştirme idaresi satıyor.
SEVA KUSURA BAKMA AMA ÖZELLEŞTİRME İDARESİ KİME BAĞLI RUSYAYA FALANMI YOKSA TC BAŞBAKANLIĞINAMI
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)