Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.05.2007, 10:20   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart SİVAS`IN GURURU

Özel Sultan Murat Fen Lisesi Gürcistan'da ilimizi en iyi şekilde temsil ederek 3.oldu. Özel Sultan Murat Fen Liseli öğrencileri Gürcistan'da yapılan uluslararası genç mucitler yarışmasında bronz madalya almaya hak kazandılar.Özel Sultan Murat Fen Lisesi 10-A sınıfında okuyan Muhammed Gündoğdu ve Ertuğrul Kılıç isimli iki öğrenci güneş enerjisinden elektrik elde etme isimli projeleriyle Gürcistan'da yapılan Uluslararası Genç Mucitler yarışmasından kazandıkları ödülü Gürcistan'ın Türkiye Büyükelçisinden aldılar.

Ödül töreninde öğrenciler bronz madalya kazanırken Sultan Murat Fen Lisesine de plaket takdim edildi.Öğrencileriyle gurur duyduğunu söyleyen Özel Sultan Murat Fen Lisesi Fizik Öğretmeni Murat Köksal, Sivasın adını Uluslararası ortamlarda gündeme getirmekten duydukları gururu ifade ederek, öğrencilerini tebrik etti.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2007, 13:26   #2
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: SİVAS`IN GURURU

Özel Sultan Murat Fen Lisesi eğitimcilerini,mütevelli heyetini ve öğrencilerini
kutluyorum.Sivas'ın adını bilimsel bir yarışmada güneş enerjisinden elektrik elde
etme gibi zor bir konuda duyurdular.Gelecek bu eğitimli hizmet erlerinin ellerinde şekillenecektir.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2007, 14:19   #3
myway
Yiğido

myway - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

myway Şuan myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2011 02:09

Tecrübe Puanı: 676 myway FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne gurur verici bi olay Sivasımız için.SultanMurat eğitim kurumlarını tebrik etmek gerekir. Böyle parlak öğrenciler yetiştirdikleri için...
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2007, 22:15   #4
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 893 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick

Ya bu tip insanları görünce hakikaten kendimden utanıyorum,insanlık için bir icat geliştirmek ve hayır dualarıyla yad edilmekten daha güzel ne olabilir ki?
Ödüle hak kazanan bu iki öğrencimizi,yetiştiren ailesini ve öğretmenlerinide taktir ediyor bu azmin ve başarının daim olmasını diliyorum.
Bu kardeşlerimin SİVASlı olmaları onur verici ancak onlar yalnızca güzel ilimiz SİVASın değil,TÜRKİYEnin gururu!!!
Alt 30.05.2007, 22:49   #5
KIZILCAN
Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KIZILCAN Şuan KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.07.2014 20:37

Tecrübe Puanı: 693 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: SİVAS`IN GURURU

Allah zihin açıklığı versin,öğrencilerimizi kutluyorum.

KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2007, 10:30   #6
elbeyli09
Yeni Yiğido
NO AVATAR

elbeyli09 Şuan elbeyli09 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.05.2011 15:45

Tecrübe Puanı: 0 elbeyli09 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

DELİKANLIYI TEBRİK EDER BAŞARILAR DİLERİM,
elbeyli09 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)