Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Protesto edelim !!! - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.06.2010, 22:40   #21
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Protesto edelim !!!

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sözcü gazetesi sevinmiştir şehit haberine. Başbakana vuracak manşeti nerden bulacaklardı.
Onlar varlığını şehit kanına borçlu...Başka nasıl siyaset yapacaklar ki..
Alt 21.06.2010, 01:01   #22
SAWAS
Tecrübeli Yiğido

SAWAS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SAWAS Şuan SAWAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.10.2012 22:48

Tecrübe Puanı: 606 SAWAS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ARTIK YETER BE YETER.İNANIN HABERLERİ İZLERKEN GÖZLERİMDEN GELEN YAŞLARA ENGEL OLAMADIM. YETEEEEEEER ALLAH'IN BELALARI...
Alt 22.06.2010, 17:48   #23
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alt 28.06.2010, 12:53   #24
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 946 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Şehit oğullarının mezarına büstünü diktiler

İZMİR’de 2 yıl önce terör saldırısında şehit olan piyade er 21 yaşındaki Hüseyin Arısoy’un, Niğde’nin Ulukışla İlçesi’ne bağlı Darboğaz Beldesi’ndeki mezarının yanına büstü dikildi. Ailesi tarafından doğum günü hediyesi olarak yaptırılan büstün açılışına katılanlar gözyaşı döktü.

BÜSTÜN AÇILIŞINDAN FOTOĞRAFLAR

21 Ağustos 2008’de Yağhaneler Semti’ndeki Yeşillik Caddesi Elka Durağı yakınlarında park halindeki çalıntı ve 34 UA 9521 sahte plakalı bir otomobile yerleştirilen bombanın patlatılmasıyla 16 kişi ile birlikte yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Niğdeli er Hüseyin Arısoy, memleketi Darboğaz Beldesi’ne defnedildi. Şehidin, belde mezarlığındaki şehitlikte bulunan mezarının yanına büstü dikildi. Şehitlikte bulunan yaklaşık 4 metre yükseklikteki 3 mermer sütundan birine de şehidin büyük boy fotoğrafı asıldı.

Şehidin ailesinin pirinçten yaptırdığı büstün açılışına Ulukışla Kaymakamı Ozan Gazel, Ulukışla Belediye Başkanı CHP’li Hacı Avşar, Darboğaz Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Kuzum, belde halkı, şehidin ailesi ve vatandaşlar katıldı. Kaidesinde ‘Anıların ve sen sonsuza kadar yaşayacaksın’ yazılı olan büstün açılışında konuşan Kaymakam Gazel, şehitlerin anılarının her zaman yaşayacağını belirterek, “Hüseyin kardeşimiz bu vatan için canını verdi. Ama o her zaman bizimle birlikte yaşayacaktır. Bu büstümüz de ona yakışır bir şekilde, şehidimizin anılarını her zaman taze tutacaktır” dedi.

‘BURASI ONUN MEZARI DEĞİL EVİ’

Açılış törenine katılanlar, kurdelenin kesilip büstün üzerindeki Türk Bayrağı’nın kaldırılmasıyla gözyaşlarına boğuldu. 3 çocuğu arasında tek erkek olan oğlunu teröre kurban veren şehidin annesi Arife Arısoy, “Ben büstünü değil, oğlumun gerçeğini istiyorum. Onu bana geri verin” diye gözyaşı döktü. 13 Haziran’da yapılan açılışın ardından hergün oğlunun mezarını ziyaret edip, mezarın ve büstün bakımını yapan baba Zeki Arısoy da, oğlunun mezarını cennete dönüştüreceğini belirterek, “Bu büstü, oğlumun doğum günü olan 13 Haziran’da açtık. Oğlumuza doğum günü hediyesi olarak yaptırdık. Oğlumu beldemiz mezarlığında şehitlikte bulunan mezarında yaşatacağım. Ben, bütün özel günlerde oğlumun yanına geliyorum. Yılbaşını, bayramları birlikte geçiriyoruz. Benim tek erkek çocuğumdu, onu da bu vatan için şehit verdim. Burası onun mezarı değil evi. Mezarını cennete çevireceğim. Oğlumun sevdiği her şeyi yanına getireceğim” dedi.

Şehit kardeşimizi bir kez daha saygıyla anıyor mekanı cennet olsun acılı aileye sabırlar diliyorum.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2010, 19:54   #25
murat tugrul
Usta Yiğido

murat tugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tugrul Şuan murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 747 murat tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Abi türkiyenin ne gücü varki korku salsın. Türkiyenin elinde sadece islam gücü var. zaten bi savaş çıksa 2dkda uçururlar bizi.
arkadaşlar kendimizi o kadarda küçük aciz görmeyelim .Bunu yapabilselerdi emin olun bu güne kadar bekletmezlerdi.

Geçmişimiz gelecegimizinde yol haritasıdır.bizi iki dakkada uçuracak olanların kurtuluş savaşında başına gelenleri unutmadık.Kurtuluş savaşında ülkemiz neredeyse bütün dünyayla savaştı ve galip geldi ki!!!! o zaman devlet diyecegimiz kurum bile dogru dürüst yoktu Bugün hiç cesaret edemezler

Teröre lanet olsun hemde binkere AMA sadece lanetle olmaz bu

Arkadaşlar çevremizdeki şüpheli olayları ve kişileri mutlaka güvenlik güçlerimizle paylaşalım
hep istihbarat zayıflıgından bahsediyoruz her duyarlı vatandaş bence istihbarat elemanıdır
özellikle şu zor günlerde çevremize daha çok dikkat edelim daha duyarlı olalım.

vatanı sevdigimizi gösterelim.çevrenize bakın eminim çok şey göreceksiniz
Unutmayalım bakmakla görmek aynı şey degildir.

Teşekkürler

Konu murat tugrul tarafından (01.07.2010 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar murat tugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2010, 20:24   #26
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1763 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
murat tugrul Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadaşlar kendimizi o kadarda küçük aciz görmeyelim .Bunu yapabilselerdi emin olun bu güne kadar bekletmezlerdi.

Geçmişimiz gelecegimizinde yol haritasıdır.bizi iki dakkada uçuracak olanların kurtuluş savaşında başına gelenleri unutmadık.Kurtuluş savaşında ülkemiz neredeyse bütün dünyayla savaştı ve galip geldi ki!!!! o zaman devlet diyecegimiz kurum bile dogru dürüst yoktu Bugün hiç cesaret edemezler

Teröre lanet olsun hemde binkere AMA sadece lanetle olmaz bu

Arkadaşlar çevremizdeki şüpheli olayları ve kişileri mutlaka güvenlik güçlerimizle paylaşalım
hep istihbarat zayıflıgından bahsediyoruz her duyarlı vatandaş bence istihbarat elemanıdır
özellikle şu zor günlerde çevremize daha çok dikkat edelim daha duyarlı olalım.

vatanı sevdigimizi gösterelim.çevrenize bakın eminim çok şey göreceksiniz
Unutmayalım bakmakla görmek aynı şey degildir.

Teşekkürler

halısın kardeşim hemde çok haklısın ama istanbulda polisler bir garip kardeşim ben çalışırken hakkari yüksek ovalı bir genç vardı bizimle çalışan çocuğun teröre bilgi sızdırdığını ve el altından silah sattığıı gözlerimle gördüm ve gidip ihbar ettim polis bana ne dedi biliyomusun suç üstü yapmazsak bişiy elde edemeyiz suç üstü görünce hemen bize gelin adamı suç üstü nasıl görüp gideceğim ben polise gidene kadar adam konuşmasını bitirir haksızmıyım ama daha neler gördüm neler ama dediğim gibi buranın polisi r......v...t yemeye alışmış kılını bile kıpırdatmıyor kağıthane çağlayan terör yatağı kardeşim kimsenin gıkı bile çıkmıyor.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2010, 07:40   #27
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
murat tugrul Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Acı ama gerçek bu. Kendimize güveniyoruz evet cesaretimiz de var evet. Ama yeterli değil. Amerikadan aldığımız uçaklar amerika uçaklarına ateş edemeyecek şekilde imal edilmiştir.

Bugune kadar beklemezlerdi değil. Beklemeye mecburlar çünki Amerika biz olmadan orta doğuda istediğini yapamaz. Amerikanın bize ihtiyacı olmasa şimdiye kadar alırdı zaten buraları. sözümün arkasındayım. ola ki böyle bir savaş olursa yenilgiye ugrarız. Ama böyle bir savaş olması çok ama çok zor. çünki amerika bize biz amerikaya muhtacız.
Alt 02.07.2010, 07:47   #28
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5442 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ben icimzideki & Disimizdaki hainleri protesto ediyorum.
Protesto etmekle kalmayip o hainleriALLAHA havale ediyorum.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 02.07.2010, 17:45   #29
murat tugrul
Usta Yiğido

murat tugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tugrul Şuan murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 747 murat tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
aysima58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
halısın kardeşim hemde çok haklısın ama istanbulda polisler bir garip kardeşim ben çalışırken hakkari yüksek ovalı bir genç vardı bizimle çalışan çocuğun teröre bilgi sızdırdığını ve el altından silah sattığıı gözlerimle gördüm ve gidip ihbar ettim polis bana ne dedi biliyomusun suç üstü yapmazsak bişiy elde edemeyiz suç üstü görünce hemen bize gelin adamı suç üstü nasıl görüp gideceğim ben polise gidene kadar adam konuşmasını bitirir haksızmıyım ama daha neler gördüm neler ama dediğim gibi buranın polisi r......v...t yemeye alışmış kılını bile kıpırdatmıyor kağıthane çağlayan terör yatağı kardeşim kimsenin gıkı bile çıkmıyor.
Çok haklısınız tamamen katılıyorum.

ama geçmişle bugün arasında çok fark var . ben askerligimi şırnakta yaptım çekiç güçün helikopterlerle teröristlere erzak attıgını gözümle gördüm
o dönem türkiyenin sesi çıkamıyordu ama bugün farklı bugün en azından kendi topraklarımızda böyle bir olaya cesaret edemiyorlar disarıda yine devam o ayrı
yani demek istedigim bir aşama kaydetmişiz devamıda gelecek inşallah

emniyette bildigim kadarıyla şöyle bir uygulama var bireysel şikayetler kişiye yapılmamışsa çok fazla degerlendirilmiyor. Ama 155 ve 156 numaralı telefona yapılan ihbarlar kayıt altına alınıyor ve ordaki memurun insiyatifinden çıkarak mutlaka degerlendiriliyor bugünün şartlarında böyle

Sizinle jandarmanın yayınladıgı bildiriyide paylaşmak istiyorum

BOMBALI SALDIRI OLAYLARINA KARŞI DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1. Dünyanın her yerinde oluğu gibi ülkemizde de patlayıcı maddelerin bombalama eylemlerinde kullanılmaları neticesinde birçok vatandaşımız hayatını kaybetmekte veya yaralanmaktadır. Her olayda olduğu gibi bombalama olaylarında da her hangi bir emarenin tespit edilmesi sonucunda veya vatandaşlarımızın ihbarı neticesinde üzücü olayların önlenmesi mümkün olabilmektedir.

2. Terör örgütlerinin insanlık dışı bir eylem aracı olarak kullandığı bombalı saldırıların önceden tespit edilerek üzücü olayların engellenmesi için vatandaşlarımızın güvenlik güçlerine yardımcı olmaları ve şüpheli durumlarda gereken hassasiyeti göstermeleri büyük önem taşımaktadır.

3. Vatandaşlarımızın bombalı eylemlere karşı uyanık olması ve çevrelerinde meydana gelen en küçük şüpheli durumu dahi 155 Polis/156 Jandarma imdat telefonlarıyla veya bizzat müracaatla güvenlik kuvvetlerine bildirmeleri önem arz etmektedir. Bu maksatla, vatandaşlarımızın bombalı saldırılar ile ilgili olarak dikkat etmesi gereken hususlar aşağıya çıkarılmıştır.

a. Çanta, poşet, koli gibi paketler veya sahipsiz olarak ortada bırakılmış benzeri eşyalardan şüphe edilmesi halinde, bunlara dokunmayınız ve içerisinde bomba olması ihtimaline karşı en yakın güvenlik güçlerine haber veriniz.

b. Önemli günlerde yapılacak kutlama veya gösterilerde; gösteri alanına gelen, giyiminden, hareket ve tavırlarından şüphelendiğiniz şahısları en yakın güvenlik güçlerine bildiriniz.

c. Uzun süre aynı yerde ve gelişi güzel park edilmiş vaziyette duran veya terkedilmiş şekilde bulunan araçlardan şüphelenmeniz halinde güvenlik güçlerine haber veriniz.

Bir telefonla onlarca can kurtarıp halkın olmasada hakkın huzurunda kahraman olursunuz
bu konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum
murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı murat tugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.07.2010, 20:40   #30
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Hırant ile Ermeni, Filistinli ile Arap olan milletimiz, teröre binlerce şehit verdi ama
bir türlü Türk olamadı...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)