Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Şarkışla
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Şarkışla Şarkışla İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.01.2009, 12:10   #11
murat aydoğan
Yeni Yiğido
NO AVATAR

murat aydoğan Şuan murat aydoğan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2010 23:59

Tecrübe Puanı: 595 murat aydoğan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SARKISLA-Elmalı

ben elmalıyı sayın genel başkanım musin yazıcıoğlunun köyü olduğundan biliyorum tüm elmalı köylülerine ve şarkışlalı hemşerilerime saygılar sunuyorum ben kangallıyım ama olsun bbp liyim saygılar
murat aydoğan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2009, 20:54   #12
Şarkışla_Döllük
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Şarkışla_Döllük Şuan Şarkışla_Döllük isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.05.2012 00:21

Tecrübe Puanı: 570 Şarkışla_Döllük BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sevgim 58 .

Göc edenler köyüne geri dönüyor derken, temelli olarak algiladim ben. Yoksa yaz aylarinda dönen var tabi.
Şarkışla_Döllük isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2009, 13:36   #13
EKİCİ
Yeni Yiğido

EKİCİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EKİCİ Şuan EKİCİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2010 16:52

Tecrübe Puanı: 0 EKİCİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Merhaba arkadaşlar ben Taner Konya 1969 doğumluyum dedem; yani babamın babası sivas şarkışla elmalı doğumlu babam konya doğumlu ama babamın köy hanesinde elmalı yazıyor ve hala öyle duruyor geçende gösterdi muhsin abimiz ölmedende bana soranlara sivaslıyım derdim hep ama muhsin abimizin ölümü bizide derinden üzdü ve bende dedemin memleketini köyünü araştırayım dedim hatta babam muhsin abi bizim akrabamız derdi hep senelerdir bende merak ettim ve sivaslılar sitesine kaydolup geçmişimi araştırayım öğreneyim dedim muhsin abime Allah rahmet etsin ve onun günahlarını affetsin inşallah... iyi çalışmalar arkadaşlar
EKİCİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 23:09   #14
duzlalı
Yeni Yiğido
NO AVATAR

duzlalı Şuan duzlalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.02.2010 23:25

Tecrübe Puanı: 0 duzlalı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Özlemişim adlarını bile tadları şurda dursun ;yemekler: madımak aşı,arabaşı,düğürcük çorbası,bulamaşı,evelik tosuncuk sarması,kızılcık böreği, telice böreği, ===Dağlarda Yetişen ŞİFALI Otlar===:alıç,kuşburnu ,ışkın çiğdem,iğde,yemlik,çördük,dağ armutu,kasnı,şeker dikeni,teke tüke sakalı,kuşkuş,ısırgan otu, (Hatırlattığın için Teşekkürler Seva kardeşim)
duzlalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil