Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

İşte Sivas'ın adayları - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.04.2011, 16:00   #21
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İşte Sivas'ın adayları

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivas olarak neden daha üst seviye isimler yetiştiremediğimizi, içerde kısır siyasi çekişmelerle uğraşmaktan etkili isimler öne çıkaramadığımızı kendimize sorarak özeleştiri yapmalıyız.
Eeee, bu nasıl olacak
Her önümüze koyana gözümüz kapalı evet dersek, dayatılana tepkimizi koymazsak, enayi yerine konmayı kabul edersek nasıl olacak?
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2011, 16:23   #22
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 16:47

Tecrübe Puanı: 781 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivastan bağımsız aday varmı abdullatif şenerden başka.eğer varsa ben oyumu ona vereceğim burdan ona sesleniyorum.çünkü o kişi gerçekten bir sivas aşığıdır.bağımsız ve hiç bir partiyle alaksı olmadığı halde memleketine hizmet için aday olan varsa ben oyumu ona veririm.o adam benim kafadandır derim.
Alt 12.04.2011, 17:41   #23
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Ak Parti'nin Milletvekili adayları Sivas için büyük kayıptır. Hele hele dalga geçer gibi hanımefendiyi 2. sıradan aday göstermeleri Sivaslılar için affedilmeyecek bir hatadır. Daha önceden İstanbul'dan Vekil olan olan bu hanımefendi hangi değerli hizmetinin karşılığı Sivas'dan aday gösteriliyor anlaşılması mümkün değil. Sivaslıların Ak Parti'ye tepki göstermesi ve Sivas'ın çantada keklik gibi görülmemesini öğretmesi gerekiyor.

Abdullatif bey zamanında gaza gelip iktidar partisinden ayrılmıyacaktı ama ne yapalım çerkez damarı bir kere tutunca dönmedi, Sivas'ın yaptığı çok kıymetli hizmetlere karşın Abullatif beyi Meclise göndermesi lazım.

CHP Vekili Malik bey Sivas için büyük bir kazanç, çalışkanlığı, dürüstlüğü ve bilgi birikimi ile muhalefet partisinde olmasına rağmen Sivas'a hizmet etmeye çalışıyor. 2. sıradaki aday ithal olmuş, seçilirse hayırlı olabilir.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı Ertugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2011, 18:21   #24
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bakak görek,
sonra tüh gitti bir sürü şey daha diyek,
oturup ağlayak,
sonra yeni seçim gelsin,
sultan yeni isimleri önümüze koysun,
biz de yine "yav durun bakak görek" diyek...
Efendim adamın birisini karısı aldatıyor, bütün konu komşu, eş dost, arkadaş adamı uyarıyormuş: 'Bak birader senin karın seni aldatıyor, şu gün şurada falanla, o gün burada filanla görmüşler vs'. Ama adam mezhebinin genişliğinden midir rahatlığından mıdır bilinmez pek kulak asmamış uzun bir süre.

Neyse artık bir dedektif bulup karısının peşine takmaya karar vermiş. Dedektif kadını adım adım takip edecek ve şüpheli durumlarda adama haber verecek.

Dedektif işe başladıktan birkaç gün sonra adamın telefonu çalmış, arayan dedektif:
-Efendim karınız şuan bir adamla buluştu. Sarılıp öpüştüler, şimdi el ele yürüyorlar.

Adam dedektife cevap vermiş:
-Hemen kötü düşünme birader dur biraz takip et! Bakalım ne olacak?

Dedektif takip etmeye devam etmiş. Biraz sonra tekrar konuşmaya başlamış:
-Efendim adam karınızla sarmaş dolaş bir eve girdiler.
-Art niyetli düşünme birader, sus da takipe devam et. Bakalım ne olacak?
-Efendim şimdi de kapıdan içeri girdiler. Ben de bahçeden girip camın kenarından gözlemlemeye devam edeceğim! Aaaa o da ne adam karınızı öpüyor efendim, gelmeyecek misiniz?
-Ya birader sen işini yap, acele etme, dur bakalım ne olacak?
-Aman efendim adam karınızı soymaya başladı! Koşun gelin!!!!
-Dur be birader bekle bakalım ne olacak?

Tam bu esnada dedektifin artık canına tak eder:
-Ulan ***** ne olacağı var mı adam karını ...............

Şimdi bu hikayeden yola çıkarak dur bakalım ne olacak diyenlere söyleyeyim. Şuan ki adaylar vekil seçilirse Selamili, Hamzalı, Osmanlı, Ömerli, Orhanlı dönemde ne olduysa şimdi de o olacak kardeşim! Tayyip Sivas'ı soyuyor diyoruz, adam dur bakalım ne olacak diyor!

AKP bütün ağır toplarını, işe yarar adamlarını, bakanlık vereceği isimleri zayıf olduğu bölgelere kaydırırken çantada keklik gördüğü yerlere de çantacı, yardakçı, indir-kaldırcı vekiller atıyor!

Akp Sivas'ı soyuyor, izlemek ister misiniz???
Alt 12.04.2011, 18:56   #25
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende ismet yılmaz hariç adayları beğenmedim ve tanımıyorum hilmi bilgin hariç.Bir selahattin çimen'i görmek isterdim, listedekilerin en az 3-4 tanesinin Sivasta ikamet eden insanlar olmasını isterdim.Artık bunlar sandıkta değerlendirilecektir. Ama en azından eskilerin seçilmemesinede çok sevindim. Birde lütfen burda kimse partizanlık yapmasın. Görüşlerimizi söyleyeceğiz ama seviyeli olmak şartıyla. Bazı arkadaşlar diğer partilerle ilgili hiçbir yorum yapmayıp sadece akp ile ilgili yorum yapmışlar. akpyi karalayacağınıza diğer partilerde güvendiğiniz tanıdığınız bildiğiniz adayları anlatırsanız forumu takip edenler için daha faydalı olur.Sizde belki emelinize ulaşmış olursunuz.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı vicente58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2011, 19:16   #26
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
vicente58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bende ismet yılmaz hariç adayları beğenmedim ve tanımıyorum hilmi bilgin hariç.Bir selahattin çimen'i görmek isterdim, listedekilerin en az 3-4 tanesinin Sivasta ikamet eden insanlar olmasını isterdim.Artık bunlar sandıkta değerlendirilecektir. Ama en azından eskilerin seçilmemesinede çok sevindim. Birde lütfen burda kimse partizanlık yapmasın. Görüşlerimizi söyleyeceğiz ama seviyeli olmak şartıyla. Bazı arkadaşlar diğer partilerle ilgili hiçbir yorum yapmayıp sadece akp ile ilgili yorum yapmışlar. akpyi karalayacağınıza diğer partilerde güvendiğiniz tanıdığınız bildiğiniz adayları anlatırsanız forumu takip edenler için daha faydalı olur.Sizde belki emelinize ulaşmış olursunuz.
Vicente ne garip sen de sadece AKP hakkında yazmışsın Söylediklerini bana söylemediğini bilmeme rağmen cevap verme gereği hissettim...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.2011, 19:34   #27
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kıbrıslı kardeş bende farkındayım ama bunun sebebi iktidar partisinin anketlere yansıyan oy görüntüsünden kaynaklanıyor.Bende Sivas'ta belediye seçimlerinde olduğu gibi olağanüstü bir hal olmazsa tablonun değişmeyeceğini düşünüyorum. Yorumumda akp vekillerine yer vermem ondandı. Ama benim gibi düşünmeyen arkadaşların diğer partilerin adaylarını, en azından halk tarafından tanınmayıp da kendi bildikleri isimleri anlatsınlar diye söyledim. Burda ona oy vermeyin buna verin deniyorsa ben falanca partiyi destekliyorum diye ilan edeceksin. Sivas sevgimizi siyasi görüşlerimizin altına indirmeyelim bence.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.2011, 20:25   #28
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 23:42

Tecrübe Puanı: 774 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Eeee, bu nasıl olacak
Her önümüze koyana gözümüz kapalı evet dersek, dayatılana tepkimizi koymazsak, enayi yerine konmayı kabul edersek nasıl olacak?
Benim yazdığımla ne alakası var bu cevabın ? Çok farklı şeyler söylemiyoruz dikkat ederseniz. Ben de adaylar konusunda eleştiri yapıyorum. Aynı noktaya temas ediyorum. Ama tek bir bakış açısıyla da bakmıyorum.

Adaylar konusuna gelince 46 kişilik listeye baktığımda gördüğüm tablo hiç iyi değildi açıkçası. 46 kişilik aday adayları listesinde işte bu mutlaka Sivas'ın vekili olmalı diyebileceğimiz, herkesin üzerinde hemfikir olduğu 2 tane bile aday yoktu maalesef. Belki İsmet Yılmaz birçok kişi tarafından benimsenmişti ama ikinci bir benimsenen vekil adayı yoktu. Yani çok süper aday adayları vardı da biz mi görmedik ?
Alt 12.04.2011, 22:37   #29
aozdemir
Usta Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aozdemir Şuan aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2015 11:38

Tecrübe Puanı: 733 aozdemir BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

şimdiye kadar birçok iktidar gelip geçti.sivasa hangisi ne yaptı Allah aşkına.Ak Parti en azından duble yollar, süper bir havaalanı, polis meslek yüksek okulu, organize sanayiine verilen büyük teşviklerle kurulan fabrikalar vs. yaptı.buna rağmen partizanlık yaparak nankörlük mü edeceğiz. bu hizmetlerde mutlaka milletvekillerinin de payı vardır.illa medya önüne çıkıp şov mu yapsınlar birileri gibi.
Alt 12.04.2011, 22:47   #30
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
aozdemir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
şimdiye kadar birçok iktidar gelip geçti.sivasa hangisi ne yaptı Allah aşkına.Ak Parti en azından duble yollar, süper bir havaalanı, polis meslek yüksek okulu, organize sanayiine verilen büyük teşviklerle kurulan fabrikalar vs. yaptı.buna rağmen partizanlık yaparak nankörlük mü edeceğiz. bu hizmetlerde mutlaka milletvekillerinin de payı vardır.illa medya önüne çıkıp şov mu yapsınlar birileri gibi.
CHP'nin ne yaptığını söyleyeyim mi?
Üniversiteyi kurdu, geçmişte binlerce kişinin çalıştığı Tüdemsaş'ı yaptı, hala kullanılan Belediye Asfalt üretim tesisini kurdu, AKP'nin götürdüğü Dikimevini kurdu, Özelleştirilen Demir Çelik Fab. ve Çimento Fab. kurdu, özelleştirilen Divriği madenlerini kurdu ve hani teşvik edilen OSB'leri kurdu, ve hani çatısı akan dökülen o muhteşem Havaalanını kurdu Sivas'a ve vs. vs. yapılan barajları felan saymıyorum bile...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil