Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.09.2013, 15:20   #21
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı

Yaklaşık 1 ay önce gittim çermiğe..Burada ne yapılmış bilmiyorum..Millet neye hayran kalmış anlamadım..Miletin yaşama zevki ölmüş.. Rezaletten,pislikten tozdan başka ne varsa..
Alt 13.09.2013, 15:53   #22
ELLİSEKİZ
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ELLİSEKİZ Şuan ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.02.2015 20:26

Tecrübe Puanı: 439 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yahu arkadaş bizim Sivaslılar, Doğan Ürgüp'ü eleştirdikleri kadar 6 milletvekilinin birini eleştirmiyor.6 dedim özür İstikrar sürdü Sivas büyüdü 5'e düştü .Doğan Ürgüp Sami Aydın'dan yüklü miktarda borçla almıştı belediyeyi.Şükür borcu ödedi PİSLİĞİNİZİ temizledi utanın be.! Daha neyi eleştirirsiniz. Belediyeyi CHP'liler eleştirsin zoruma gitmez.AKP'lilerin eleştiriye hakkı yok . Sivas'a ne verdiniz ?

Çermik eski çermik değil katılıyorum. Daha geçen dönem AKP vardı siz ne yaptınız peki ?

Sevmiyorum ama şu bir gerçek AT GÖZLÜĞÜ ile bakmıyorum .AKP ülke genelinde olumlu veya olumsuz çok şey yaptı. Taktire değer icraatleri var. AMA KABUL EDİN LÜTFEN SİVAS'A BİR TEK ÇİVİ ÇAKMADI...Sayın devlet memuru kardeşlerim sizin tuzunuz kuru . Ben esnafım ve memleketimin gidişatından memnun değilim.
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 13.09.2013, 16:11   #23
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

AKP bir şey yapmadı diye belediyeyi eleştirmeyelim mi?
Sami Aydın da kötüydü diye Ürgüp'e göz mü yumalım?
Sami Aydın borçsuz belediye mi almıştı?
Doğan Ürgüp borçsuz mu bırakacak?
Sami Aydın çermiğe bir şey yapmadı ama çıkıp çermiğe şunu şunu yaptık diye boş boş atmadı da..
Eski Sanayide tek çivi çakmış gibi şehrin her yerinde Turkuaz afişleri posterleri..Sanırsınız bir temel mi attı,yarısı bitti mi..Çermikte bir tane oteli yenilemiş,restore etmiş..Öyle bir reklam ve palavra ki sanırsınız termal tatil köyü olmuş..Neyi yaptınsa onun reklamını yap.
Alt 13.09.2013, 16:13   #24
LaEdri
Usta Yiğido

Sivasta konut piyasası 300.000leri geçmiş..Dandik evler olmuş 200.000..Efebdiler hala imar planı çıkaracak..Kim bunun sorumlusu?
Alt 13.09.2013, 23:29   #25
ELLİSEKİZ
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ELLİSEKİZ Şuan ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.02.2015 20:26

Tecrübe Puanı: 439 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eleştirme diyen kimse yok.Ama abartılı şekilde karalıyorsunuz. Benim mahallemde AKP döneminde kaldırım dahi yoktu(Gültepe) şimdi buyrun gezin .Mahallenin girişi bile köyden farksızdı.Temizlik görevlisi bile sadece bahar ayında gözükürdü.Takım tutar gibi parti tutmamak lazım. Ve yine sözümdeyim AKP ülke genelinde tartışılabilir. Ama Sivas'ta AKP yi tartışmaya dahi gerek yok .KOCAMAN BİR 0 (sıfır).
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 14.09.2013, 13:11   #26
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Eleştirme diyen kimse yok.Ama abartılı şekilde karalıyorsunuz. Benim mahallemde AKP döneminde kaldırım dahi yoktu(Gültepe) şimdi buyrun gezin .Mahallenin girişi bile köyden farksızdı.Temizlik görevlisi bile sadece bahar ayında gözükürdü.Takım tutar gibi parti tutmamak lazım. Ve yine sözümdeyim AKP ülke genelinde tartışılabilir. Ama Sivas'ta AKP yi tartışmaya dahi gerek yok .KOCAMAN BİR 0 (sıfır).
Benim mahallemde hala yok..Orta refüjde yabani otlardan topraktan tozdan başka bir şey yok..Evimin önünde kaldırım yok..Nasıl olacak?
Alt 15.09.2013, 00:27   #27
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 22:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Belediye Başkanı kendisine tüm hücreleriyle muhalefet eden bir Ak Parti ile mücadele ediyor. Eğer ülkenin Milli Savunma Bakanı çıkıp şehirdeki kütüphanenin yeri için Belediye ile karşı karşıya geliyorsa iktidar adına ortada büyük bir sorun var demektir. Halk Ak Partili siyasetçilerin ve taraftarlarının bize karşı olan herkes provakatördür ve ülkenin ileri gitmesini istemiyor naralarını sevmiyor, istemiyor. Sıcak Çermik için bir şeyler yapılmış bunlar eksik olabilir ama en azından yapılmış. Belediye sizden olmayabilir ama yine de bardağın dolu tarafını görmeye gayret edin. Sami Aydın sadece merkeze yönelik çalışmalar yapmıştı şimdi ise halka genişliyor ve çevreye gidilmeye gayret ediliyor. Hükümete ve Burhanettin Kuru'ya rağmen...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil