Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.11.2009, 14:44   #1
orhanakbulut_58
Tecrübeli Yiğido

orhanakbulut_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orhanakbulut_58 Şuan orhanakbulut_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.04.2011 21:00

Tecrübe Puanı: 645 orhanakbulut_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart ELMA-DENİZ KARAKURT

"Sivaslı Yazar Deniz Karakurt'un ilginç ve yepyeni bir teknikle yazılmış olan "Elma" adlı kitabı çıktı."

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Geleneksel Bir Halk Öyküsü.
Müthiş Bir Roman.

Gürül gürül akan bir ırmak gibi duru, sürükleyici ve doğal.

Geleneksel anlatımdan beslenen, kökleri tarihin derinliklerinde bir öykü.

Kitap Adı : Elma

Tür : Roman

Yazar : Deniz KARAKURT
Yayınevi : Cinius
Basım Yılı : 2009
Sayfa Sayısı : 318

ISBN: 978-605-5618-03-2

Yazar:
İşçi olarak çalışmak için, Türkiye'den göçerek Almanya'ya yerleşmiş olan bir ailenin ilk çocuğu olan Deniz KARAKURT; Bremen eyaletinin tanınmış liman kenti olan Bremerhaven'de 1978 yılında dünyaya geldi. Bu ülkede kaldığı süre altı yıl zarfında, geleneksel aile çatısı ebeveyninin yanı sıra dedesi, babaannesi ile birlikte yaşadı. Ailesi üzerinde derin etkileri olan, babasının bir iş kazası sonucu ölümü üzerine Türkiye’ye kesin dönüş yaparak; ilk, orta ve lise öğrenimini memleketi olan Sivas’ta tamamladıktan sonra Eskişehir’de aldığı Maden Mühendisliği eğitimini bırakarak Sivas’a tekrar döndü Cumhuriyet Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nü bitirdi. İki yıla yakın bir süre Kütahya’da Devlet Memurluğu yaptıktan sonra istifa ettikten sonra İstanbul Hadımköy’de askerlik görevini tankçı olarak tamamladı. Halen Cumhuriyet Üniversitesi’nde, Muhasebe dalında öğretim görevlisi olarak meslek yaşamını sürdürmekte olan yazar evlidir.
Eklenen Resim Ön ?zlemesi

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil