Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz:
0 0%
Katılımcı sayısı: 0. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.01.2008, 00:41   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

SİVAS için 2007 ye damgasını vuran olay neydi?

1. Sivassporun liderliği mi?

2. Abdullatif Şenerin aday olmaması mı?

3. Muhsin Yazıcıoğlunun meclise girmesi mi?

4. AK-SU projesinin hayata geçmesi mi?

Sizlerin ilave edebileceği olağanüstü olay var mı?var ise nedir?
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2008, 01:11   #2
Efe Cemil Şeker
Yiğido

Efe Cemil Şeker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Efe Cemil Şeker Şuan Efe Cemil Şeker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.10.2009 12:25

Tecrübe Puanı: 610 Efe Cemil Şeker FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

2007 yılında Sivas için en önemli olay ve kayıp Abdullatif Şener'in milletvekili adayı olmayışı ve böylece Sivas'ın çok çalışkan tek bakanını kaybetmesidir. Abdülatif bey Sivas için büyük şanstı ne yazıkki bu şansımızı 2007 yılında kaybettik.
Sivaspor'un ilk yaıyı lider tamamlaması da önemli bir olay,tabii Sivas'ın reklamına da büyük katkısı olmuştur.
Alt 04.01.2008, 01:17   #3
YiGiDo_58_06_nl
Yiğido

YiGiDo_58_06_nl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YiGiDo_58_06_nl Şuan YiGiDo_58_06_nl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.08.2010 19:53

Tecrübe Puanı: 657 YiGiDo_58_06_nl FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

hepsininin sehrimiz icin ayri ayri onemi var ama bana kalirsa en onemlisi SIVASSPORUMUZUN basarisi.hollandada kaliyorum burdaki yabancilar bile takimimizin basarisindan soz ediyolar
YiGiDo_58_06_nl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2008, 06:34   #4
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 751 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bence en önemli olay;Abdüllatif ŞENER'in 2002'den beri, 2007 yılı CUMHURBAŞKANI adayı olması,bunun milli menfeatlerimiz açısından zorunlu olmasına rağmen,hükümetin yahudi lobisinin etkisinde kalarak ŞENER'i harcamasıdır.
Üç yıl kadar evvel,ya şener'in önünü tıkamak yada yahudi lobisinin menfaetleri doğrultusunda hizmet edip etmeyeceği sinamak için GALATAPORT ihalesini önüne koymaları,buna ŞENER'in verdiği cevap ise''Buraya atacağım imza için daha sonra TÜRK halkına hesab veremem ''demesi.
Velhasılı kelam,taban tabana zıt olduğum halde,uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün ki hükümetin tüm kadrolarının vasıfsız olduğu yerde bence CUMHURBAŞKANLIĞI için en ideal aday A.LATİF ŞENER'di.
Türkiye ve Türk halkı kaybetti.

Konu albina58 tarafından (04.01.2008 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.. Sebep: eksik yazılım
albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2008, 10:16   #5
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1014 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

PEK TABİKİ SİVASSPORUN LİDERLİĞİ EN ÖNEMLİ OLAY GİBİ GÖRÜNSEDE, ABDULLATİF ŞENER HOCAMIZIN AKPDEN ADAY OLMAMASI PEK MANİDAR MESELE, EPEY DÜŞÜNMEK LAZIM BU KONUDA, NİYE , NİYE NİYE ADAY OLMADI ACABAAAA, YUKARDA KISMİ OLARAK ALNİNA 58 KARDEŞİM AÇIKLAMIŞ AMA , ADAM ULUSALCI , MEVCUT KADROLAR İSE TAMAMEN YAHUDİ YANLISI AMERİKANCILAR O YÜZDEN ANLAŞAMADILAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM, BİRİSİ MİLLİ DİĞERLERİ NECİ BEN ÇÖZMÜŞ DEĞİLİM VALLAHİ
Alt 04.01.2008, 10:19   #6
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence en önemli olay;Abdüllatif ŞENER'in 2002'den beri, 2007 yılı CUMHURBAŞKANI adayı olması,bunun milli menfeatlerimiz açısından zorunlu olmasına rağmen,hükümetin yahudi lobisinin etkisinde kalarak ŞENER'i harcamasıdır.
Üç yıl kadar evvel,ya şener'in önünü tıkamak yada yahudi lobisinin menfaetleri doğrultusunda hizmet edip etmeyeceği sinamak için GALATAPORT ihalesini önüne koymaları,buna ŞENER'in verdiği cevap ise''Buraya atacağım imza için daha sonra TÜK halkına hesb veremem ''demesi.
Velhasılı kelam,taban tabana zıt olduğum halde,uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün ki hükümetin tüm kadrolarının vasıfsız olduğu yerde bence CUMHURBAŞKANLIĞI için en ideal aday A.LATİF ŞENER'di.
Türkiye ve Türk halkı kaybetti.
Biraz ağır bir ifade olmuş... Yahudi lobisi... O zaman şimdiki Cumhurbaşkanı size göre Yahudi uşağı... Müslümanım diyen birine karşı bir durumu görmeden bunu yapıştırmak çok sakıncalı bence...

Bana göre de 2007'nin önemli olayı Abdüllatif Şener'in aday olmamasıdır ve bana göre Sivas'ı, Sivas halkını yarı yolda bırakmıştır... Başbakan'dan sonra 2. adam olacağı bir hükümette yer almamakla çok büyük hata yapmıştır...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2008, 12:49   #7
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 765 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Şimdiki altı vekil gibi elimizde altmış vekil olacağına sadece ve sadece bir tane vekilimiz olsaydı onun adı da Abdüllatif Şener olsaydı tüm Sivas'a yeterdi.

Ama ne yazık ki karadeniz lobisinin Tayyip Bey'e, Kayseri lobisinin Abdullah Gül'e sahip çıktığı gibi biz Abdüllatif Şener abimize sahip çıkamadık. Tam tersine çıkarcı üç beş hemşerimiz ( olmaz olsun böyle hemşeriler ) onun ayağını kaydırmak için ellerinden geleni yaptılar. Şimdi muratlarına erdiler. Ama Sivas kaybetti!

Bu arada Sivaspor'un başarısının en büyük hazırlayıcısının da Abdüllatif Şener olduğunu dikkate alırsak bizim için en mühim hadise ve en üzücü, kahredici kayıp Abdüllatif Şener'in kaybıdır!...
Alt 04.01.2008, 12:55   #8
recosan58
Tecrübeli Yiğido

recosan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

recosan58 Şuan recosan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2011 18:13

Tecrübe Puanı: 631 recosan58 FAZLA SÖZE GEREK YOKrecosan58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Tabiki Abdullatif Şenerin yeniden aday olmamasıdır ama yalış bilmiyorsam kendisi
olmak istsmsdi aceba nedeni neydi.
Doğrusu ben bunu çok merak ediyorum bilen arkadaşlarımız varsa
bizi bu konuda aydınlatırsa sevinirim.
recosan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2008, 15:06   #9
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

Bence Sivassporun Liderliği. Ondan sonra Muhsin yazıcıoğlunun meclise girmesi...
Alt 04.01.2008, 17:13   #10
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1035 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein

Sanirsam herkesin bakis acisi farkli oldugundan
herkes icinde ayri ayri seyler bu yila damgasini vurmusdur.
Benim icin sahsen Sivasspor'un lider olmasi
2007 yilini herdaim animsatacak kadar önemli bir olay.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)