Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

SİVASLI ŞAİR SABİHA SERİN’İN FESHANE’DE İMZA GÜNÜNE DAVET - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Yarışmalar ve Aktiviteler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Yarışmalar ve Aktiviteler Sivaslilar.net te yapılan yarışmaları burda bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.11.2012, 22:06   #1
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart SİVASLI ŞAİR SABİHA SERİN’İN FESHANE’DE İMZA GÜNÜNE DAVET

SABİHA SERİN’İN FESHANE’DE İMZA GÜNÜNE DAVET

Sivas Platformunun düzenlediği 16-17-18 KASIM 2012 Tarihlerinde 3.SİVAS TANITIM GÜNLERİNDE - İSTANBUL FESHANE’DE Uluslar arası Fuar Kongre ve Kültür Merkezinde Sivaslı şair Sabiha Serin’in içerisinde 36 adet şiirlerinin bestelendiği KAR TANELERİ adlı ikinci şiir kitabının tanıtımı ve imza günü olacaktır.

2009 yılında kurulan Sivas Yazarlar ve Şairler Derneği (SİYŞAD) kurucusu ve halen başkanı olup, 2007 yılında EFSANE adlı ilk şiir kitabını, 2010 yılında ise KAR TANELERİ adlı ikinci şiir kitabını çıkartarak kültürümüze sayısız eserler bırakan Sivaslı şair Sabiha Serin yazmış olduğu şiir ve makale yarışmalarından Sivas’a birçok ödüller,plaketler getirerek Sivas’ın adını yurtiçinde ve yurtdışında onurla duyurmuştur.CANIM SİVASIM adlı şiiri ise ünlü bestekar N.İlgün Soysev tarafından Mahur makamında SİVAS MARŞI olarak bestelenmiştir. Birçok şiiri Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği dalında bestelenmiştir.
Şiir yarışmalarından 2009 yılında TOKAT GÜZELLEMESİ şiiri ile TÜRKİYE BİRİNCİLİK ödülü,2010 yılında SİNOP GÜZELLEMESİ şiiri ile TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜK ödülü, 2010 yılında YOZGAT konulu makale yarışmasından SÜRMELİ DİYARI YOZGAT başlıklı makalesi ile TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜK ödülü Sivas’a getiren Sabiha Serin ayrıca Azerbaycan BAKÜ’de ŞAİRE MEHSETİ GENCEVİ adına Fahri diploma ile de ödüllendirilmiştir. İhsan Işık Elvan Yayınları:17 Ankara 2009 Resimli ve Metin Örnekli TÜRKİYE EDEBİYATÇILAR ve KÜLTÜR ADAMLARI ANSİKLOPEDİSİ nde özgeçmişi ve eserleri ile yer almıştır. Milli Eğitim Bakanlığı Pasifik Yayınlarından İlköğretim 6.sınıf Türkçe Ders Kitabının 80.sayfasında Serbest Okuma konusunda İMZA GÜNÜ başlıklı yazıda Sabiha Serin’in EFSANE adlı ilk şiir kitabı için Adana’da TUYAP’ın düzenlediği imza günündeki çalışmaları konu olmuştur ve imza günü resmi yayınlanmıştır.
Bugüne kadar Uluslar arası katıldığı şiir ve makale yarışmalarından memleketi Sivas’a 23 adet ödül ve plaket getiren,36 adet şiirleri tanınmış bestekarlar tarafından bestelenen Sivaslı şair Sabiha Serin ayrıca Sivas Postası Gazetesinde ve Hüryıldız Gazetesinde,23 adet kültür sanat ve edebiyat sitelerinde köşe yazarı ve bazılarında editördür.İLESAM Sivas temsilcisi,MESAM üyesi olup, ve birçok kültür sanat dergilerinin Sivas temsilcisidir.Sivas ve Sivas dışında düzenlenen şiir yarışmalarında jüri üyesi olarak görevde bulunmuştur.Makale ve şiirleri yurt içinde ve yurt dışında hakemli birçok kültür sanat dergilerinde yer almıştır.
16-17-18 Kasımda İstanbul FESHANE’de 3.SİVAS TANITIM GÜNLERİNDE 36 adet bestelenmiş şiirlerinin yer aldığı KAR TANELERİ adlı ikinci şiir kitabını okuyucuları ile buluşturacak olan Sivaslı şair SABİHA SERİN herkesi FESHANE ye imza gününe davet etmektedir.

FESHANE
Eyüp/İSTANBUL
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil