Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Advanced System Care - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Bilgisayar ve İnternet Dünyası
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Bilgisayar ve İnternet Dünyası Bilgisayar ve internet dünyası

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.08.2010, 20:53   #11
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 733 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Advanced System Care

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İşletim sistemimiz bile orjinal degilki 3-5 mb lık bir porgramla ugraşalım

işlerim sisteminin orjinalliği ile alakası yok gerçekten güzel program : ) formattan sonra yüklediğim ilk programlar arasında ayrıca piyasade orjinal işletim sistemi kullanan sayısı epeyi az :P
Alt 11.08.2010, 21:34   #12
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 22:26

Tecrübe Puanı: 728 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
WåñTêd_øØ7 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
işlerim sisteminin orjinalliği ile alakası yok gerçekten güzel program : ) formattan sonra yüklediğim ilk programlar arasında ayrıca piyasade orjinal işletim sistemi kullanan sayısı epeyi az :P
Biz de zaten işletim sistemiyle alakası var demedik ki
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58_SEMİH_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2010, 22:48   #13
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 733 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Biz de zaten işletim sistemiyle alakası var demedik ki

burası forum konuya bakıp yanlış anlıyanlar olabilir ordaki ince ayrıntıya : ) değinmeye çalışmıştım ki senin patavatsız yorumunla karşılaşana kadar hata bende öncedende böyle patavatsız yorumların vardı senden alıntı yapıp yorumuna yorum yapmak : )
Alt 11.08.2010, 23:02   #14
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

Alıntı:
burası forum konuya bakıp yanlış anlıyanlar olabilir ordaki ince ayrıntıya : ) değinmeye çalışmıştım ki senin patavatsız yorumunla karşılaşana kadar hata bende öncedende böyle patavatsız yorumların vardı senden alıntı yapıp yorumuna yorum yapmak : )
Bilader yol al
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2010, 23:09   #15
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

Alıntı:
Bilader yol al

önümden çekilirsen çok güzel alırım yok çekilmem dersen ezer geçeriz problem olmaz : )
Alt 11.08.2010, 23:10   #16
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

Alıntı:
önümden çekilirsen çok güzel alırım yok çekilmem dersen ezer geçeriz problem olmaz : )
Pm den derdini söyle dermanını bulalım
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
Alt 11.08.2010, 23:20   #17
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

Alıntı:
Pm den derdini söyle dermanını bulalım
sana insan gibi mesaj atıyorum muhalefet olma canımı ye
Alt 29.10.2010, 18:16   #18
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Bilgisayarınız ilk günkü gibi hızlı olabilir

Yeni aldığınız bilgisayar bile bir süre sonra yavaşlayabiliyor. İlk günkü gibi hızlı olmasını sağlamak elinizde. Nasıl mı?

Howlifeworks adlı internet sitesinde yayınlanan habere göre, cevap aslında oldukça basit ve bunun nedenlerini ve çözüm yollarını anlamak için teknisyen olmanız gerekmiyor.

İyi haber ise sorunun bilgisayarın diskinde olmaması. Esas problem, bilgisayarın yazılımında oluşan değişikliklerden kaynaklanıyor. Bilgisayarınızı yavaşlatan en yaygın 2 neden şudur:

Registry (kayıt) hataları: Bir program, oyun ya da dosya yüklediğiniz her sefer, bilgisayarınızın yazılım kaydı bunları yürütebilmek için yeni komutlarla güncelleniyor. Yüklediğiniz bu programı, oyunu ya da dosyayı kaldırdığınızda bu komutlar genellikle bilgisayarınızda kalıyor. Bilgisayarınızı her çalıştırdığınızda bu komutları uygulamaya çalışıyor. Fakat, geçerli program bulunamadığı için kayıt (registry) hatası veriyor. Bilgisayarınız yapması gerekenden fazla iş yapıyor ve bu nedenle yavaşlıyor.
ÜCRETSİZ YAZILIMI YÜKLE HATALARI DİSKTEN TEMİZLE

Bununla mücadele etmenin en iyi yollarından biri Advanced Registry Optimizer 2010 (kısaca ARO) olarak isimlendirilen programdır. Bu program registry hatalarını tarar, tespit eder ve onarır. Böylece bilgisayarınız ilk aldığınız günkü gibi olur. Geçtiğimiz günlerde CNET'in yazı kurulu tarafından 5 üzerinden 4,5 yıldız ile ödüllendirilen bu yazılımın ücretsiz sürümünü hemen bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Böylece hızlıca tüm bilgisayarınızı tarar ve tüm registry hatalarını tespit edip düzenleyebilirsiniz. Programın ücretsiz sürümü ilk 100 registry hatasının düzenlenmesine izin veriyor.
ANTİVİRÜS VE CASUS YAZILIMI KALDIRMA YAZILIMI BULUNDURUN

Casus yazılım ve virüsler: Bunlar sizin bilginiz ve izniniz olmadan bilgisayarınıza yüklenen yazılım programlarıdır. Bu yazılımlar, browserınızdaki varsayılan arama motorunuzu değiştirmek, internette sörf yapma alışkanlığınızı takip etmek ve sizi hedeflenmiş reklamcı olarak göstermek, diğer e-posta adreslerine spam göndermek için sizin e-posta programınızı kullanmak veya kişisel bilgilerinizi çalmak için kullanılmak üzere geliştirilmiş olabiliyor.

Birçok casus yazılım ve virüs, internetten yüklediğiniz dosyalarda ya da e-postalarınızdaki ekli dosyalar aracılığıyla bilgisayarınıza giriyor. Bunlar birçok hesaplama gücünü kuşatıyor ve bilgisayarınız önemli ölçüde yavaşlıyor.

Bunu engellemenin en basit kuralı, asla bilmediğiniz ve güvenmediğiniz şirketlerin ücretsiz yazılım programlarını (özellikle ekran koruyucular, sohbetlerdeki yüz ifadeleri) bilgisayarınıza yüklememektir. Ayrıca, göndereni tanımıyorsanız ve içeriğine güvenmiyorsanız kesinlikle e-postalardaki ekli dosyaları açmayın. Her zaman iyi bir antivirüs/ casus yazılım kaldırma yazılımı bulundurun. Bunu yaparken kesinlikle crack dosyası bulunan antivirüs programı kullanmayın.

Tüm bu tavsiyelere uyarsanız, bilgisayarınız hızlı ve güvende kalacaktır.
Kaynak: Zamanonline

Ben Advanced Registry Optimizer programını yükledim ve kullandım ilk bakışta şaşırdım ama tam tamına 1581 hatalı uzantı çıktı. Faydası oldu mu? diye soracak olursanız, az da olsa oldu. Az da olsa fark ettiriyor yani. Fakat şöyle bir durum var sadece 100 hatalı uzantıyı düzeltiyor )) tüm hataları düzeltmek için Pro sürümünü satın almak lazım.

Konu _DuMaN_58 tarafından (29.10.2010 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.. Sebep: -
_DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil