Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Tehlike ne İRAN ne ABD, karacahil - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.06.2009, 09:49   #61
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Tehlike ne İRAN ne ABD, karacahil

Arkadaşlar istemeyerek konunuza dahil olayım, geçmiş konu diye tartışılmaz diye bir kaide olabilirmi? O zaman geçmiş diye hiç bir konu ele alınıp tartışılmasın.
Cley bak 12 eylül geçeli 29 sene olmuş, şimdi gündeme geliyor yargılansınlarmı yargılanmasınalrmı diye.
Alt 26.06.2009, 09:52   #62
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar istemeyerek konunuza dahil olayım, geçmiş konu diye tartışılmaz diye bir kaide olabilirmi? O zaman geçmiş diye hiç bir konu ele alınıp tartışılmasın.
Cley bak 12 eylül geçeli 29 sene olmuş, şimdi gündeme geliyor yargılansınlarmı yargılanmasınalrmı diye.
Konu tartışılsın amenna ama yeri sivaslilar.net olmasın. demek istediğim bu.
Alt 26.06.2009, 09:56   #63
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 949 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Neden olmasın Konu Atatürk ve ulusal kahraman yani ortak payda severler sevmezler ayrı konu. Burda yapılan yanlıştan Sivas'lılarda haberdar olmak durumunda ben NurayBEZİRGAN ********ini bu konu altında öğrendim ve tehlikeden haberdar oldum tşk ederim kendi adıma böyle bir paylaşımdan.
Alt 26.06.2009, 10:05   #64
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Konu tartışılsın amenna ama yeri sivaslilar.net olmasın. demek istediğim bu.
Muhammed gardaşım,
sitemiz her türlü konuyu rahatlıkla, tartışabilmeli. Burada üyelere konu seçimi gibi bir liste veremeyizki. Şu, şu , şu konuları açabilir ama bunları açamazsınız gibi. Elbetteki sitemizde Sivas'ımızdan gündem oluşturran konularda açılmalı, dikkat edersen," serbest kürsü," hertelden, yurttan dünyadan haberler" gibi topic açma seçenekleri mevcut sitemizde. Yurttan, Dünyadan, siyasi yada dini, kültürel, ekonomik konularda açılıp tartışılmalıdır. Bir sloganımız vardı. [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] dünyaya açılan penceremiz.
Alt 26.06.2009, 10:10   #65
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Tehlike Ne İran Ne ABD Tehlike cehalettir.

Bu konuda son mesajımdı.
Alt 26.06.2009, 10:15   #66
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ErdalGüler Şuan ErdalGüler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.01.2010 16:37
Bejeweled Champion! Bloody Pingu Champion! Christmas Blackjack Champion! Lines And Squares Champion! Street Racer Champion! Virus 2 Champion! Yeti Bubbles Champion!
Tournaments Won: 5

Tecrübe Puanı: 777 ErdalGüler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Benim açtığım konuda, doğrulara açıklık getirme dışında bir, provakasyon niteliği taşıyacak birşey göremedim, asıl provakasyonu bence konuya o gözle peşin önyargıyla bakan siz ve Nuray Bezirgan yapıyor. Öyle Anlaşılıyorki sende Nuray Bezirgan ın değişik cinsisin. Nesi yalnış bunlar ülkemizde
yaşanmadımı, yaşanmıyormu? Öyle kaptırmışınızki kendinizi sanki o anda yanlarında sende yardım ediyordun.

İşinize gelmedimi dine saldırıyorlar, yok din düşmanlığı yapıyorlar yok din elden gidiyor gibi, söylemlerle halkı galyana getirmesini çok iyi biliyorsun. Neden din düşmanlığı olsun? Neden din elden gitsin? Şimdiye kadar bir yere gitmediği gibi şimdide hiç bir yere gitmez. Bunlar dini siyasi görüşlerine çıkar emellerine alet edenlerin söylemleridir. Din insanların beyinlerinde yüreklerinde yaşar, Allahla kulu arasında köprü vazifesi yapar.
Buraya bir konu açılmış, katılırsın katılmazsın o ayrı bir konu, herkes senin gibi düşüncek diye bir kaidede yok. Kendi yapınızı bir başkasına provokatör gibi yakıştırmalarla karalamaya kalkmak ancak konunda ana teması olan karacahillikten başka birşey olmasa gerek.
Lütfen tartışma adabına uyalım burada tek istediğim bu. Birşeyleri kırmadan dökmeden yapmak her zaman faydalıdır.
Her insan kendine göre bir doğru çıkarıyor ve yanlı bir yol izliyorsa işte o zaman provakasyon vardır. Daha zıt görüşlere tahammülü olmayan kimin ne amaçla hazırlamış olduğu belli olmayan ve çoğu bilgileride tutarsızlıklar gösteren ve bazı yanlışlarla dolu slaytları buraya taşıyan kim acaba? ve bu yazılanların doğru olduğunu kayıtsız şartsız kabul eden kim acaba ve bunu yaparken İslam'ı ve dini değerleri yobazlık neticesi bir şey gibi gösteren kim acaba? ben bunları yapanı bir provakatör olarak görüyorum.

Ayrıca İslamın emirleri yasakları ve İlahi kuralları bellidir ben hiçbir yazımda din elden gidiyor diye bir şey yazmadım yazmamda çünkü Allah kitabında açıkça belirtmiştir ki İslamı kimse yıkamaz ve yükselişini engelleyemez. Çünkü İslam ve Kuran Allah himayesi altındadır. Ancak gerçek olan şu ki daha kimin hazırladığı bile belli olmayan, gerçekliği bile tartışılır bazı görüşleri hemde yanlı fikirlerle buraya taşıyorsun sonrada görüşlerimize bile saygı duymayı bilmiyorsun. Ben herkes benim gibi düşünecek diye birşey söylediğimi hatırlamıyorum. Ama sen buraya taşıdığın bu yanlı ve İslamı hedef alan yazınla ne kadar yanlı olduğunun göstermiş oluyorsun...

Karacahilliğe gelince karacahil bence kime denir biliyormusun? kara çarşaf giyen ve örtü takan insanlara değil, kafası açık ama beyninin içi kararmış insanlara denir. Ama nedense işte böyle bir kafa yapısına sahip insanlar Allah'ın kanununu bile inkar edebiliyorlar. Neden çünkü kara cahillikten.
Alt 26.06.2009, 10:18   #67
qio
Usta Yiğido

Alıntı:
ErdalGüler Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Her insan kendine göre bir doğru çıkarıyor ve yanlı bir yol izliyorsa işte o zaman provakasyon vardır. Daha zıt görüşlere tahammülü olmayan kimin ne amaçla hazırlamış olduğu belli olmayan ve çoğu bilgileride tutarsızlıklar gösteren ve bazı yanlışlarla dolu slaytları buraya taşıyan kim acaba? ve bu yazılanların doğru olduğunu kayıtsız şartsız kabul eden kim acaba ve bunu yaparken İslam'ı ve dini değerleri yobazlık neticesi bir şey gibi gösteren kim acaba? ben bunları yapanı bir provakatör olarak görüyorum.

Ayrıca İslamın emirleri yasakları ve İlahi kuralları bellidir ben hiçbir yazımda din elden gidiyor diye bir şey yazmadım yazmamda çünkü Allah kitabında açıkça belirtmiştir ki İslamı kimse yıkamaz ve yükselişini engelleyemez. Çünkü İslam ve Kuran Allah himayesi altındadır. Ancak gerçek olan şu ki daha kimin hazırladığı bile belli olmayan, gerçekliği bile tartışılır bazı görüşleri hemde yanlı fikirlerle buraya taşıyorsun sonrada görüşlerimize bile saygı duymayı bilmiyorsun. Ben herkes benim gibi düşünecek diye birşey söylediğimi hatırlamıyorum. Ama sen buraya taşıdığın bu yanlı ve İslamı hedef alan yazınla ne kadar yanlı olduğunun göstermiş oluyorsun...

Karacahilliğe gelince karacahil bence kime denir biliyormusun? kara çarşaf giyen ve örtü takan insanlara değil, kafası açık ama beyninin içi kararmış insanlara denir. Ama nedense işte böyle bir kafa yapısına sahip insanlar Allah'ın kanununu bile inkar edebiliyorlar. Neden çünkü kara cahillikten.
Nuray BEZİRGAN kimdir ? , kimi temsil eder , mesela seni temsil eder mi?
Alt 26.06.2009, 10:22   #68
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ErdalGüler Şuan ErdalGüler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.01.2010 16:37
Bejeweled Champion! Bloody Pingu Champion! Christmas Blackjack Champion! Lines And Squares Champion! Street Racer Champion! Virus 2 Champion! Yeti Bubbles Champion!
Tournaments Won: 5

Tecrübe Puanı: 777 ErdalGüler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
club7house Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Nuray BEZİRGAN kimdir ? , kimi temsil eder , mesela seni temsil eder mi?

ismini lk defa duyuyorum kim olduğu beni asla ilgilendirmez benim için önemli olan İslama yapılan saldırı ve Allah'ın kanununa yapılan edepsizliktir ve Yanlışların insanlara doğru olarak gösterilmeye çalışılmasıdır...
Alt 26.06.2009, 10:22   #69
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2177 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
club7house Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bir kişinin nankör olduğuna tarihin gerçekleri karar veriyor , saçmalamayın artık kaç tane doğru vardır ? Doğru tektir , çeşitleri vardır !! Sırf laf söyleyeceğim diye saçmalamakta moda oldu

güncelleme
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 26.06.2009, 10:27   #70
qio
Usta Yiğido

Alıntı:
ErdalGüler Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

ismini lk defa duyuyorum kim olduğu beni asla ilgilendirmez benim için önemli olan İslama yapılan saldırı ve Allah'ın kanununa yapılan edepsizliktir ve Yanlışların insanlara doğru olarak gösterilmeye çalışılmasıdır...
Bende tanımam etmem Nuray bezirganı ama fetocu üfürükçülerden diye bilgi var. Allah'ın kanununu istismar edenler burda problem , Burda doğru olan şeref yoksunu bir insanın menfaatlerine göre tarihi değiştirmesi.

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
[/b]

güncelleme
Kaşıntın mı var koçum ? dır dır yapacağına fikirlerini paylaşta benim ilgimi öyle çekmeye çalış..

Konu qio tarafından (26.06.2009 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil