Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Kadınca
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Kadınca Kadınca

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.07.2009, 10:49   #1
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart terk edilen kadınlar.

merhaba arkadaşlar,sizinle akşam yaşadığım bir olayı paylaşmak istedim.oğlumun kız arkadaşı yemeğe davet etmişti beşiktaşa gittik .orda benden başka birde yedi aylık hamile bir bayan daha vardı,tanıştık hoş beş falan derken,adı esra olan bu bayan,izin istedi istirate çekildi derken yemeğe oturduk esrayı getiremiyoruz yemek yemek istemedini ısrala ekrarladı durdu bıraktık geldik oturduk ve yemeğin sonuna doğru geldi yanımıza sigara aldı çıktı 15 dakika geçmedi oğlumun kıaz arkadaşı olan şirin bir çığlık attı koştukki esra intihar etmiş kızcağız şaşırdı korkuyor 112 meşgul derken aliye bağırdım oğlum bırak telefonu taksi çağır neyse taksiyle şişli etfale götürdük ama dev gibi bir doktor ,küçücük esraya güç yetiremiyorki hotum salsın burnundan kadın nasıl bağırıyor anlatama bende şirinden kocasının nosunu istiyorum haber verelimde eşinin başına gelsin diye meğer kadıncağız üç aylıkken terk edilmiş.peki bu zavallı kızın günahı ne
soruyorum biz kadınların günahı ne madem sevmiyosunuz neden günahına girip evlenip umut veriyosunuz neden hislerimizle oynuyorsunuz şirin abla esra terk edildi ona acıdığım için evime aldım diyince ben kendimi tutamadım bu sefer onu bırakıp bana koştular ama nasıl ağlıyorum anlatamam.ben söyleyim bizim tek suçumuz çok sevmek ve değerinden fazla değer verip şımartmak.ve erkek milletinin kendini bir şay sanması .hani vay be meğer ben neymişimde haberim yokmuş,gibi sonra gelsin dayaklar gelsin kumar gitsin alkol uyuşturucu ve akabinde ya kucağında bir bebekle yada karnında kapının önündeyiz.hani birde yerimize gelende bizden farklı değilki oda bizim hemcinsimiz bizi biz vuruyoruz zaten yani bize bizden oluyorsite üyeleri sözüm size değil sakın alınmayın her kadın nasıl bir değilse her erkekte bir değildir.haa aranızda terk eden yada kuma getiren varsa beyler varsa,gerçi beyde denmez ona mama o ayrı benim bu sözlerimden kendine pay çıkarabilir.evet beyler bizim sorgumuzu bizim bedelimizi nasıl ödeyeceksiniz nasıl kolaymı sanıyosunz.bir bayanın hayatını alt üst etmek.siz paşalar gibi yaşarken biz kadınlar sürünmeye mahkum oluyoruz.biz naaptık sizlere.bizim suçumuz kadın olmakmı.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.07.2009, 16:05   #2
sevgim 58
Usta Yiğido

sevgim 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgim 58 Şuan sevgim 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2015 00:53

Tecrübe Puanı: 975 sevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: terk edilen kadınlar.

EVLENMEYI BECEREMIYORSAN EVLENMIYECEKSIN ................

BIR INSANIN HAYALNI YIKMAYA HIC HAKKIN YOK ..........
Alt 01.07.2009, 22:29   #3
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5443 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Canim ablam cok güzel bir paylasim. elinize emegine, o güzel yüregine saglik.

Galiba bazi erkeklerin bu genlerinde yatiyor.
Kuma getirmese bile esini aldatiyor.
Bunada erkeklik, erkegin elinin kiri diyenler COK.
Bazi bayanlarin & Erkeklerin bir eksikligi, & Asagilik kompleksi olanlar yapiyor genellikle.
Bize yine biz kadinlae cok fena kötülük yapiyoruz. Maalesef.
Rabbim herkese akil fikir versin.
KUL kaderini yasar.

"Kim olursa olsun kendisinin yasamak istemedigi birseyi baskasina yasatmasin.."
Alt 01.07.2009, 22:40   #4
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1312 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

dünyada bir kadının başına gelebilecek en zor durumlardan birisi terkedilmek... Allah kimseye vermesin...Amin..
kimseye hakettiğinden fazla değer vermemeyi öğrendim ben de .. yoksa o değeri kaldıramaz altında kalır....
Alt 01.07.2009, 23:08   #5
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 759 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Esini Allahin emaneti bilmeyen,
menfaatine ve zevkine düskün erkeklerin elinde kadinin ne duruma düsecegi kolayca anlasilabiliyor.
Yazik...
Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2009, 00:00   #6
Kardelencicegi
Navigator

Tecrübe Puanı: 5443 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

SEVGİNİN MEZARINI..

Kendini parçalayan yüreğime sordum da,
Sevmek nedir bilmeden, azanlara kırgınım.
Aldığım bir yanıtın, karşısında durdum da,
Sevginin mezarını kazanlara kırgınım...

Gün görmemiş sözleri söyletir anasına,
Sevgiden tek bir damla katmamış mayasına,
Varamadan sevginin, o derin manâsına,
Sevginin izahını yazanlara kırgınım...

Gönül gözü kararmış duyguları zifiri,
Yüreğine bulaşmış sahte dünyanın kiri,
Lâkin görenler desin, budur sevdânin piri,
Sevginin dergâhına sızanlara kırgınım...

Sevginin lezzetine, şehveti katanlara,
Çekilen emeklerin üstüne yatanlara,
Yüreğin metâhını bir hiçe satanlara,
Sevginin kanadında tozanlara kırgınım...

Şaşırır sevdâ ehli, sevgi bu imiş demek,
Ömrünü törpüleyip sevgiye vermiş emek,
Câhil cesaretidir böylesi haltı yemek,
Sevginin yuvasını bozanlara kırgınım...

Ayser ÖZBAKIR
Alt 02.07.2009, 00:00   #7
Kardelencicegi
Navigator

Salâmlar sunarım hasta gönülden,
Söylenir mecliste bülbül dilinden.
Davete icabet, bildim sünnetten,
Saldım selâmımı şimâl yelinden...

İnsana özlemim, insana hasret,
Sıkışmış yüreğim basıyor kasvet,
Sustum; kalemimle olurum hâlvet,
Saldım selâmımı gurbet elinden...

Bir tufan, bir boran başımda eser,
Öyle bir yangın ki, söndürür kevser,
Gönüllerin ehli, bir garip Ayser,
Saldım selâmımı gönül telimden...

Selâm sevgi muhabbetlerimle lâkin; illede "SAYGI"

Ayser ÖZBAKIR
Alt 02.07.2009, 01:01   #8
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

canım kardeşlerim,elinize yüreğinize sağlık.ben bu yazdığım olayı dün akşam,yemek davetinde yaşadım ve aynen yazdım çok üzüldüm çooook yandım diye bilirim o kadar yani kardelencim biliyosun sana yazmıştım bende on altı yaşında kucağımda yedi aylık bebeğimle üzerime eltimin bacısı kuma geldi kapının önüne kondum.meleğim çok acı yaa 1980de olay başıma geldi 30 yıl sonra adam tekrar peşime düştü biliyomusunuz beni onunla aldattı şidide onu benimle aldatacak aklı sıra her insanın şerefi haysiyeti aynı olabilirmi ben daha döner senin yüzüne bakarmıyım çoluk çocuğum olmuş tekrar yuva kurmuşum benim kocamın şerefiyle onunkini bir edermiyim hiç ayrıldım ama yinede tırnağına değişmem .allah erkeklerimize akıl fikir versin canlarım çok teşekkür ederim kardelencim şiirlerin bi harka eline yüreğine sağlık erkeklerin içinde salim kardeş.onay vermiş bana sizi takdir ediyorum kardeşim keşke herkes sizin gibi mert ve delikanlı olsa biz kadınlar bu duruma düşmezdik kalbine gölüne eline sağlık teşekkür ederim.site üyeleri sözümü yanlış anlamayın sizle alakası yok denebilir.allaha emanet olun.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2009, 01:30   #9
sivaslii58
Usta Yiğido
NO AVATAR

sivaslii58 Şuan sivaslii58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.10.2009 19:05

Tecrübe Puanı: 604 sivaslii58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Acayip etkilendim guldane ablacigim....Yemin ediyorum sanki ben böle bi olay yasamisim gibi etkilendim....Cok ictenlikle yazmisin....
Bilmioyrum ne diyecegimi...BU cirkinlikleri yapan erkekler(kendini erkek sanan sahislar) Allahindan bulsun.Zaten cogunlugu da buluyor.Bu dünyada bulmasa da öbür dünyada muhakkak bulur...Yemin ediyorum o kadar doluyum ki ne yaziyim biilmiyorum...
Allahim bu sekilde magruz kalan kardeslerimize, ablalarimiza, annelerimize yardimci olsun...
Yasadiklarini bizimle paylastigin icin sana tesekkür ediyorum guldane abla..
Sayende bi kez daha sükretmeyi anladim....
sivaslii58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2009, 14:29   #10
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1312 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

güldane hanım gerçekten çok ilginç yaşadıklarınız.. ama bakın eşinizle tanışmışsınız. hem zaten öyle bir psikopatla zaten evli kalmadığınız daha iyi olmuş...özür dilerim böyle bir kelime kullandığım için ama bu işi yapan kimse aynıdır eşiniz bile olsa bir zamanlar...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)