Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Valimiz Değişti - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.08.2012, 20:40   #11
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Valimiz Değişti

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
şehirlerin sosyal siyasal ekonomik kültürel olarak gelişmesindeki en büyük faktörlerden biride yerel yöneticilerdir vali kaymakam belediye başkanı halkla içiçe oldukları için sorunları yerinde görür bilirler onedenle valileri kaymakamları belediye baskanlarını çok önemsiyorum belediyeyi halk kendi seçer vali kaymakamı devlet otoritesi atar osmanlı döneminde sivas eyaletine en kudretli degerli valiler atanırmış cumhuriyet döneminde sivasta görev yapıpda şehire kalıcı deger kazandırmış kaç vali yada belediye baskanı var yok gibi ilçelerimiz yerinde sayıyor o ilçelerde kaç kaymakam belediye baskanı geldi geçti herbiri 1 fidan dikse orman olurdu bir vali isterse görev yaptığı şehri uçurur megapol yapar isterse milletle devleti milletle milleti birbirine düşman eder yerin dibine sokar tıpkı vali bozuntusu adi pkklı kominist dinsiz kefere ahmet karabilgin gibi sivasta çoban köpeği olamıyacak yaratıkların vali olması gibi kangalla aynı yıl belediyelik olan kayseriye bakın sivasa bakın kangalı kıyaslamıyorum bile bu aradaki fark kayserililerin daha çalışkan daha zeki daha iş bilir olmasından değil valisinin belediye baskanının kafa dengi olması halkının birlik bereberlik içinde olmasından hükümetlerden hak ettiği payı fazlasıyla almasından dır yeni valiye görevinde başarılar dilerim umarım şehrimize layık olur orda burda piknikte düğünde olmasından ziyade devletin sivasın eksik yol elektrik su sorunlarına çare bulmasını sivasın kalkınmada öncelikli şehir olmasını tarım ve hayvancılığı geliştirmek için yerel unsurlarla işbirliği yapmasını görevsüresi dolunca geride unutulmuyacak eserler bırakmasını temenni ederim hayırlı uğurlu olsun
Yine kan kuşmussunuz...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.08.2012, 20:17   #12
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Sayıt kolat iyi niyetliydi ama bana göre biraz pasifti belkide ilk valiliği olduğu içindir.
Yeni valimiz Zübeyir beye başarılar dilerim,İnşaallah Sivasımız için güzel çalışmalar yapar.
Alt 07.08.2012, 23:54   #13
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 767 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Eski Valimiz Sayın Ali Kolat'a üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor,yeni Valimiz Sayın Zübeyir Kemelek'e görevinde kolaylıklar diliyorum.
Ayrıca Sayın Belediye başkanımız Doğan ÜRGÜP ile çok iyi bir dost olduklarını duydum.. İnşallah diğer valimiz gibi birlik beraberlik içinde çalışmaya devam ederler....
Üstün hizmet mi? Hizmeti var mı ki, üstün olup olmadığını söyleyebilelim?
Geçen üç yılda Ali Kolat'ın valilik makamını kullanarak Sivas'a yapmış olduğu önemli tek bir hizmeti örnek olarak verebilir misin? Koskoca üç yıl dile kolay, ne yapmış beyefendi?

Restorasyonu bitirilen veya projelendirilip restorasyonu yeni başlatılan bir tarihi eser mi var? Şehrin sosyal/kültürel hayatına fayda sağlayacak bir faaliyeti mi var? Şehrin ekonomisini, turizmini, tarım-hayvancılığını canlandıracak bir tek projede veya yatırımda imzası mı var?

Vali Kolat'ın üstün çabalarıyla ve emekleriyle Sivas'a kazandırdığı, 'Allah razı olsun, büyük emek verdi valimiz' diyebileceğimiz tek bir çalışma gösterebilir misin?

Vali Kolat Sivas'ın son dönemlerde yaşadığı talihsizliklerden birisidir. Gelişen Türkiye'de böyle bürokratlara yer olmamalı artık. 2023'ün ve daha sonrasının büyük Türkiye'sini büyük düşünen ve büyük çalışan insanlar kuracak. Günü kurtarmayı ve anı idare ederek görev süresini tamamlayarak çekip gitmeyi düşünen insanlar değil!

Bize Kadı Burhanettin, Halil Rıfat Paşa, Hasan Canpolat gibi valiler gerek. Geleni karşıla, gideni uğurla protokol valileri değil!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)