Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Kafelere 18 Yaş Sınırı Getirildi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.02.2013, 10:26   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Kafelere 18 Yaş Sınırı Getirildi

Sivas Valiliği tarafından alınan karar çerçevesinde 18 yaşından küçük öğrencilerin okul saatlerinde kafelere girmesi yasaklandı.

Sivas Valiliği tarafından yapılan açıklamada, 7 Şubat tarihinde alınan karar çerçevesinde okul saatleri içerisinde 18 yaşından küçük ilk ve ortaöğretim öğrencilerinin kafe, kafeterya, oyun yerleri gibi açılması izne bağlı yerlere alınmayacağı duyuruldu. Bu karara uymayan iş yerleri hakkında 5326 sayılı Kabahatler kanununun 32'nci maddesini kapsamında işlem yapılacağı açıklandı. Karar çerçevesinde polis ekipleri gün içerisinde okul saatlerinde söz konusu işyerlerinde yaşı küçük öğrenci olup olmadığını denetleyecek. Kusurlu görülen işyerlerine cezai işlem uygulanacak.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2013, 09:42   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Kafelere 18 Yaş Sınırı Getirildi

Valiliğe teşekkür ediyorum. Sıkı tutulsun, baştan savma olmasın yeter.
Alt 15.02.2013, 16:11   #3
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 613 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel bir uygulama.
İşin çocukların oralara kaçmasını engelleyecek örnek uygulaması kalmış. Sonuçta işin bu adımı ile sadece çocukların kaçtıktan sonra gideceği yerler engellendi. Bir de çocukların okuldan kaçmalarına sebep olan şeyler engel olsa da hem öğrenciler okuldan kaçmasa, hemde bu yasaklara gerek kalmasa. Sanırım o da okulu sevdirmekten geçiyor.
Alt 15.02.2013, 17:41   #4
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 577 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence bu yasağa göz yumulur.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2013, 17:56   #5
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 794 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bence bu yasağa göz yumulur.
Bende böyle düşünüyorum. Bence de bu yasağa göz yumulur.Keşke alınan her kararlar layığı ile uygulansa.Aslında elbette güzel karar.Öğrencilerin okuldan kaçmalarını bu karar belki azaltır.Aslında TÜRKİYE çapında karar alınsa ne iyiolur.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2013, 17:56   #6
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1261 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Okul saatinden kasıt ne?
Ben sabahçıyım 12.30'da çıkıyorum..
Diğer okullar 16.00ya kadar çıkanlar..
3.5 saat bekleyecek mi ?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil