Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Yıldız Dağında 2. Sezona Merhaba - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' ta Turizm > KIŞ TURİZMİ > Yıldız dağı kış turizm merkezi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.01.2016, 14:39   #1
YILDIZDAĞ
Usta Yiğido

YILDIZDAĞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YILDIZDAĞ Şuan YILDIZDAĞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2016 11:50

Tecrübe Puanı: 641 YILDIZDAĞ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Yıldız Dağında 2. Sezona Merhaba

Sivas Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi'nin sezon açılışı sürprizlerle hafta sonu yapıldı.

Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi sezona 9 Ocak Cumartesi merhaba dedi.
Kayak severlerin yoğun ilgi gösterdiği merkez, renkli görüntülere sahne oldu. Sezonun il gününde çocuklar kızakla karın keyfini çıkarırken, büyükler ise kayak takımlarıyla pistlerde gün boyu kaymanın heyecanını ve zevkini yaşadı.

Geçtiğimiz yıl kısmı açılışı yapılan Sivas Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi, bu yıl yapımı tamamlanan günübirlik tesisler ile otelin açılmasıyla tam kapasite hizmet vermeye başladı.

Sivas İl Özel İdaresinin ilimize kazandırdığı ve şuana kadar yaklaşık 80 milyon TL yatırım yapılan tesisin 2. sezon açılışı Vali Âlim Barut, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan ve ilçe kaymakamları tarafından yapıldı. Kurban kesilmesi ve duaların okunmasının ardından; Vali Âlim Barut, yeni sezonun hayırlı olması temennisinde bulunarak, tüm kayak severleri Yıldız Dağı Kayak Merkezine davet etti.

Barut, "Sivas Yıldız Dağı, kışıyla, karıyla yeni sezona hazır. Günübirlik tesisler ile otelimiz müşteri kabulüne başladı. Buz pisti de önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Tüm bu çalışmalar dikkate alındığında bu merkez yüzde yüz kapasiteye ulaşmış durumda. Sivas'tan ve çevre illerden kayak merkezimize herkesi bekliyoruz. Güvenlik, kurtarma ve kayak eğitimi gibi hizmetlere ilişkin ekiplerimizde hazır. Bu sezonda güzel bir mevsim geçireceğiz. Ben buradan herkese çağrı yapıyorum; kayak merkezimiz sizlerin hizmetinizde" diye konuştu.
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan ise, kayak merkezinde büyük bir heyecan yaşandığını ifade ederek, sezonun ilk gününe vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. Ayhan, "Çıraklık dönemini atlattık, sıra kalfalıkta. Önümüzdeki yılda ustalık dönemini geçireceğiz. İl Özel İdaresi olarak ilimize kış sporlarının yapılabilmesi için çok güzel bir tesisi yaptık. Halkımız da en güzel şekilde istifade ediyor. Herkesi bu güzel merkeze bekliyoruz. Sayın valimizin önderliğine çalışmalarımız devam edecek. “ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından Vali Âlim Barut ve beraberindekiler kayak merkezini gezdi, ardından da otelde düzenlenen idareciler günü programına katıldı. İlçe kaymakamları ve eşlerinin tam kadro katıldığı programda Yıldız Dağının tanıtımı yapıldı.

Kaynak;[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
YILDIZDAĞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı YILDIZDAĞ'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.01.2016, 15:57   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Yıldız Dağında 2. Sezona Merhaba

Millet öğrenmiş bir Erciyes ağzından düşürmüyor. Bizim dağların ne eksiği var. Daha fazla tanıtım yapılması gerekiyor Yıldız Dağı için.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil