Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sanatçılardan AKP'ye büyük tepki. Kaygılıyız! - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.03.2012, 10:56   #31
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sanatçılardan AKP'ye büyük tepki. Kaygılıyız!

Konuya gelirsek Sivasta bir kütüphane bir kültür merkezi bir sanat evi vs. Yapılamadı halen derseniz tepkimizi hep beraber gösterelim. Bir kac kisi toplanmıs sadece ideolojik bir tepki göstermis bu beni ilgilendirmiyor. Hükümeti de ilgilendirdigini sanmıyorum. Bir zamanlar müslumanlar kaygılıydı bu ülkede ama zamanın hükümetlerinin umrumda degildi.
Alt 01.03.2012, 11:18   #32
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar, öncelikle her kim olursa olsun karşı tarafa, karşı görüşe saygı duymak hoşgörülü yaklaşmak zorundayız. Hiç kimsenin kimseye tehtit, hakaret etme gibi bir üstünlüğü olamaz! Dağ başımı burası sitemizin seviyesi düzeyi daha iyi konuma gelsin derken yaşanan manzara hiç te iç açıcı değil.
KAOS arkadaşım bazı şeylerde haklısınız fakat hepimizin bir işi görevi var her, zaman katılamıyor herşeye şahit olamıyoruz. Umarım kısa samanda bu konular tekrar gözden geçirilecektir. Sitemizde elbetteki her tür konu medeni ölçüler içerisinde tartışılmalı yazılıp çizilmeli. Cley'in de dediği gibi sitenin renkli isimlerinden birisiniz, temennimiz kalıp yorumlarınıza kaldığınız yerden devam etmenizdir.
Alt 01.03.2012, 11:20   #33
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3308 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Alibaba58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Biz özümüzü de, sözümüzü de biliriz. Hiç kuşkunuz olmasın. İşine gelmeyenler yorum yazmasın.
bana yorum yazmayın demek sizin haddinize düşmez burası sivaslılar net ?
alibaba net değil yani şahsiy sayfanız değil
konuyu siz açmışınız yorum yapana saldırıyorsunuz
bumudur sizin demikrasi anlayışınız bumudur sizin hoş görünüz
ben önceki yorumu sizin şahsınıza yapmadım size yapsam alıntı yepar öyle yazardım

lütven kırıcı olmayalım tartışalım eleştirelim ama lütven kırıp dökmeden

Konu OSMAN ECE tarafından (01.03.2012 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir..
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 11:23   #34
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1476 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir ülkenin ozanına, aşığına şairine heykeltraşına tiyatrocusuna ressamına ve tüm sanat ve sanatçısına saygı duyulmayan bir toplumun demokrasiden insan haklarından adaletten ve hoş görüden söz etmeye hakkının olmadığı düşüncesindeyim eğer bir sanatçıda kişisel çıkarlar uğruna muhalif değilde yandaşsa onada zaten her toplumda sanatçı yada sanatkar denmez dense dense yalaka denir.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 11:56   #35
amet_58
Tecrübeli Yiğido

amet_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amet_58 Şuan amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.04.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 669 amet_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sanatçı var SANATÇI var arkadaşın saydığı isimlerin yanına ben nihat doğanıda eklerim oda bana göre sanatçı değil osayılan isimlerin Türkiyeye ne faydaları ne katkıları olmuş aksine milleti aşağılamaktanda geri kalmamışlar. fazlada zaman geçmedi referandumda evet diyen sanatçılar hakkında bazı partilerin yetkili isimleri nasıl değerlendirildiler nasıl aşağıladılar.. aynı arkadaş nihat doğanla izet yıldızhanı örnek vermiş bir partinin genel başkanı hangi durumdan gitti ama pardon o komploydu değilmi ?
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar amet_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 12:00   #36
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bana yorum yazmayın demek sizin haddinize düşmez burası sivaslılar net ?
alibaba net değil yani şahsiy sayfanız değil
konuyu siz açmışınız yorum yapana saldırıyorsunuz
bumudur sizin demikrasi anlayışınız bumudur sizin hoş görünüz
ben önceki yorumu sizin şahsınıza yapmadım size yapsam alıntı yepar öyle yazardım.

lütven kırıcı olmayalım tartışalım eleştirelim ama lütven kırıp dökmeden
O zaman bir konu açılmışsa yorum yapacaksanız yapın, yapmayacaksanız düzgün eleştiri yapın. Siyaset meydanına dönmüş ne demek. Burda seviyeli olan herşey tartışılır. Eğer tartışmak istemiyorsanız katılmazsınız. Bizim açtığımız konuları beğenmiyorsanız, siz daha iyi konular açın.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 12:53   #37
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3308 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Alibaba58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O zaman bir konu açılmışsa yorum yapacaksanız yapın, yapmayacaksanız düzgün eleştiri yapın. Siyaset meydanına dönmüş ne demek. Burda seviyeli olan herşey tartışılır. Eğer tartışmak istemiyorsanız katılmazsınız. Bizim açtığımız konuları beğenmiyorsanız, siz daha iyi konular açın.
işte yıllardır sizin gibi tek yönlü düşünceler ortamı gerdi ve işgal etti
halen devam ediyor
sizin görüşünüz doğru
bizimki yanlış
sizin inancınız doğru
bizimki yanlış
sizin siyasi görüşünüz doğru
bizimki yanlış
tek düşünceniz budur

harkesin doğru bildiği kendini bağlar beğenmek benimsemek zorunda değilim
sizde benim görüşümü beğenmek zorunda değilsiniz
sizin görüşünüzde tabiyki size doğru
buna kimse ihtiraz edemez
burakında herkes görüşünü paylaşsın kardeşçe hoş görü ile bölüp parçalamadan bu güzel ülkemizde kardeşçe yaşayıp gidelim

bu çekişme yıllardır hiç kimseya fayda sağlamadı aksine ülkemiz hep geri gitti
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 13:32   #38
aozdemir
Usta Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aozdemir Şuan aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2015 10:38

Tecrübe Puanı: 736 aozdemir BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sanatçılar tarafsız olmalı. CHP'nin sözcülüğünü yapmamalı.
Alt 01.03.2012, 13:50   #39
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar sonuçta hoşnut olmayan kaygıları olan sanatçılar hükümete eleştirilerini gündeme getirip tepki vermek istemişler. Haklı olarak görürsünüz yada görmezsiniz ayrı konu, bunu abartmasak artık, kim kimin sanatçısı, kim kimin sözcüsü yerine, konuyu kaşıma yerine olumlu hava estirsek olmaz mı şuarada?

Hepimiz Sivas'lıyız güya soğuğu sert insanı mert yerdeniz diye övünürüz. Birbirimizi incitme kırma yerine biraz daha dostça yaklaşamayız mı?
Alt 01.03.2012, 15:16   #40
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1077 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Çoğunluğu sol mitinglerinde komünizm naraları atan kişiler ben bunlara sanatçı demiyorum zaten..Yanlış anlaşılmasın.Sol mitingine katılan her solcu sanatçı değildir demiyorum.katılabilir.Ama bu isimler siyasi kimliklerini sanatın önünde lanse ettiği için söylüyorum bunları.
önce lafa bakalım lafmı diye sonra söyleyene bakalım...
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)