Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

AYYILDIZ 軱K中RET軲 OKULU(VAN--BA轐ALE) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivaslar齨 En B鼀黭 Bulua Merkezi - Yi餴dolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zur點k   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivaslar齨 En B鼀黭 Bulua Merkezi - Yi餴dolar > Serbest Alan > Hertelden
S軹E ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bug黱ki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atat黵k'黱 莖cuklu饀'na Ait Hikayeler                    辝hzade Osman                    Hat齬a defteri                    Antilop 輑e Akrebin Dostlu饀                    Karag鰖 輑e Hacivat Konualar 2                    Sitemizin Ozanlar                    SEVD軲 蒉TE....                    NEFRET ETT軲 蒉TE!!!!!                    AFOR軿MALAR (SA荕ALAMLAR)-1                    SE荎軳LER/SE禽LM蒉LER D躈YASI                    Hatalar齧齴dan Dersler Alabilmek 躮idiyle.                    Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz De餴l Miyim)                    輓anc齧齴 Kullananlar齨 Art齥 Tuza瘕na Dmeyelim.                    ULA-Yapal                    T躌K軾E T躌KLER軳D軷 PAYLA轎MAZ
Konu Kapatılmıştır

Se鏴nekler Arama Stil
Alt 19.09.2010, 18:13   #1
65serdal58
Usta Yi餴do

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 辵an 65serdal58 isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 10:20

躽elik Tarihi: 17.04.2009
Tecr黚e Puanı: 1278 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart AYYILDIZ 軱K中RET軲 OKULU(VAN--BA轐ALE)

Merhaba ben SERDAL YILDIZ.Van/Ba⺧ale抎e okul m黡黵l yap齳orum.Meslek hayat齧齨 5.y齦齨day齧.Buraya gelmeden 鰊ce gerek 黱iversite抎e gerekse televizyonlarda Do饀 ve G黱eydo饀 Anadolu抎a 鲳renci olman齨 zorlu饀nu g鰏teren bir 㧐yler g鰎d黰de hep i鏸m s齴lard.Buraya gelince i鏸min s齴齭 artt;fakat kendi kendime 憭birilerinin bir 㧐yler yapmas gerekiyor拻 dedim.Yani d黱黱 bir kere , kader size sizin se鏸miniz olmayan bir hayat dayat齳or ve siz ba⺧a hayatlardan bihaber oldu饀nuz i鏸n her 㧐y size ola餫n geliyor.Ge鏴n g黱 d黱d黰 biraz.Burada do餫n 鏾cu饀n Sivas抰a do餫n 鏾cuktan ne fark var,ya da Ankara抎a, Trabzon抎a, Samsun抎a,Antalya抎a吳ok fark var dedim sonra kendi kendime.Burada 250 ki㱮lik okula 490 鲳renci devam ediyor.Sonra 90 ki㱮lik s齨齠larda 朼rt齥 ne derece e餴tim denirse- e餴tim veriliyor.Ben 1.s齨齠 鲳retmeniyim.S齨齠齧da kay齮l 83 鲳renci var.Bize 黱iversitedeyken Amerikan men㧐ili kitaplar okutulurdu.G鼁el yurdumun imkanlar齨dan ya da imkans齴l齥lar齨dan habersiz olan o Amerikal yazarlar ideal s齨齠齨 20-25 ki㱮den oluas gerekti餴ni savunurlard.Bizde hayat bilmedi餴mizden 黱iversitedeyken adamlar ne kadar ak齦l,ne g鼁el d黱mler derdik.Hele birsi vard.Neydi ad齾Buldum匥eller呣ey diyordu匓ireyselle⺶irilmi e餴tim sistemi呡lahi Keller sen adam 鰈d黵黵s黱.Ders 40 dakika s齨齠 80 ki㱮.Gel de sen uygula bakal齧.Asl齨da kalabal齥 㱮mdilik ilk problemimiz de餴l.Problem ders ara gere鏻eri.逐renciler ders esnas齨da silgi,kalem,defter,boya gibi eksiklerini yan ⺷bedeki kardeerinden istemek i鏸n yan齨齴a geliyorlar.輑k baarda tebess黰le karlad齧 bu olaylar zamanla s齬adanlaaya baad ki bende bundan korkuyordum.Bu hi ola餫n bir durum de餴l ve al齦mamas gerekiyor.Sivasl bir hemseriniz olarak yard齧lar齨齴 esirgemezseniz 鏾k minnettar olurum..Zaman ay齬d齨齴 i鏸n tekrar te㧐kk黵 ederim.SAYGILARIMLA

SERDAL YILDIZ
VAN/BA轐ALE
AYYILDIZ 軱K中RET軲 OKULU

[躽e Olmayanlar Linkleri G鰎emez. 躽e Olmak 葭in T齥lay齨...]

.............................. ...

.............................. .............................. ..

Konu 65serdal58 tarafından (19.09.2010 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazd齨齴dan Dolay Flood 謓leyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Taraf齨dan Otomatik Olarak Birle⺶irilmi⺶ir..
65serdal58 isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 17 Kullan齝 65serdal58'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Alt 19.09.2010, 18:21   #2
bilal kose
Usta Yi餴do

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose 辵an bilal kose isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

躽elik Tarihi: 18.11.2008
Tecr黚e Puanı: 3239 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: AYYILDIZ 軱K中RET軲 OKULU(VAN--BA轐ALE)

Gercekten zor bir durum Allah yardimciniz olsun nasil bir yardim olacaksa tam olarak bilmiyorum ama elimden gelen neyse seve seve yardimci olmaya calisirim serdal kardesim
bilal kose isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 10 Kullan齝 bilal kose'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Alt 19.09.2010, 18:28   #3
65serdal58
Usta Yi餴do

Alıntı:
bilal kose Nickli 躽eden Al?nt? Mesajı G鰏ter
Gercekten zor bir durum Allah yardimciniz olsun nasil bir yardim olacaksa tam olarak bilmiyorum ama elimden gelen neyse seve seve yardimci olmaya calisirim serdal kardesim
g鰊l黱鼁den y黵e餴nizden ne koparsa

defter kalem silgi boya....
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 9 Kullan齝 65serdal58'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Alt 19.09.2010, 18:32   #4
goramaz
Usta Yi餴do

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz 辵an goramaz isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

躽elik Tarihi: 06.07.2008
Tecr黚e Puanı: 1278 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

say齨 hocam 鏾k hakl齭齨齴(ger鏸 hocam s鰖黱e k齴齳orsunuz ama Hoca 輑imde derinle㱮p delilleriyle bilen insan anlam齨da kullan齦an bir kelime h點cet (delil) ten gelir ama zamanla kullan齧 alan d齨a 琮km) Ben kendi ad齧a size s鰖 veriyorum hocam en k齭a zamanda g鰊derece餴m ama 鲳rencilerimizin kullanmad齥lar ara gere鏻er ama kullan齦aiblir durumda olanlar g鰊derilebilir.

nnot: 逐retmenlik kesinlikle kitaplar 鲳renilmiyor s齨齠ta 鲳reniliyor.
Alt 19.09.2010, 18:38   #5
65serdal58
Usta Yi餴do

hen鼁 1.s齨齠 鲳retmenimiz gelmedi, kpss iptali bizi zor durumda b齬akt,ben derse girmek zorunda kald齧,inllah bu hafta gelir 鲳retmenimiz ,,,

ger鏴kten 鏾cuklar zor durumda,,,

Alıntı:
goramaz Nickli 躽eden Al?nt? Mesajı G鰏ter
say齨 hocam 鏾k hakl齭齨齴(ger鏸 hocam s鰖黱e k齴齳orsunuz ama Hoca 輑imde derinle㱮p delilleriyle bilen insan anlam齨da kullan齦an bir kelime h點cet (delil) ten gelir ama zamanla kullan齧 alan d齨a 琮km) Ben kendi ad齧a size s鰖 veriyorum hocam en k齭a zamanda g鰊derece餴m ama 鲳rencilerimizin kullanmad齥lar ara gere鏻er ama kullan齦aiblir durumda olanlar g鰊derilebilir.

nnot: 逐retmenlik kesinlikle kitaplar 鲳renilmiyor s齨齠ta 鲳reniliyor.
allah raz olsun sizden,,,kullan齦m olmas hi sorun de餴l,,materyal olsun yeter ki

ben onlar cennet yapar齧 鏾cuklar齧a

Konu 65serdal58 tarafından (19.09.2010 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazd齨齴dan Dolay Flood 謓leyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Taraf齨dan Otomatik Olarak Birle⺶irilmi⺶ir..
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 8 Kullan齝 65serdal58'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Alt 19.09.2010, 18:50   #6
goramaz
Usta Yi餴do

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz 辵an goramaz isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

躽elik Tarihi: 06.07.2008
Tecr黚e Puanı: 1278 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bundan hi phem yok 鰕le olmasa orada 鏰lmazd齨齴 bilirim oralar 琰nk ASIL S軿LERDEN ALLAH RAZI OLSUN
Alt 19.09.2010, 19:22   #7
KARAMELLL58
Usta Yi餴do

KARAMELLL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KARAMELLL58 辵an KARAMELLL58 isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2013 17:04

躽elik Tarihi: 21.07.2009
Tecr黚e Puanı: 1615 KARAMELLL58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

elimizden ne geliyosa yapal齧 ben 鏴vremdekilerlede konu⺷rum g鰊deeririz b鰕le bir konu a鐃齨 i鏸nde te㧐kk黵ler
KARAMELLL58 isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 8 Kullan齝 KARAMELLL58'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Alt 19.09.2010, 19:25   #8
bilal kose
Usta Yi餴do

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose 辵an bilal kose isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

躽elik Tarihi: 18.11.2008
Tecr黚e Puanı: 3239 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu konuyla ilgilenelim arkadaslar cocugumuzun fazladan kullanmadigi materyallarini tekrar egitime kazandirarak bir cok cocugun gelecigini kazanalim.
bilal kose isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 8 Kullan齝 bilal kose'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Alt 19.09.2010, 19:28   #9
65serdal58
Usta Yi餴do

Alıntı:
KARAMELLL58 Nickli 躽eden Al?nt? Mesajı G鰏ter
elimizden ne geliyosa yapal齧 ben 鏴vremdekilerlede konu⺷rum g鰊deeririz b鰕le bir konu a鐃齨 i鏸nde te㧐kk黵ler
鏾k te㧐kk黵 ederim 鏾kkkkkkkkkkkkkkk

Alıntı:
bilal kose Nickli 躽eden Al?nt? Mesajı G鰏ter
Bu konuyla ilgilenelim arkadaslar cocugumuzun fazladan kullanmadigi materyallarini tekrar egitime kazandirarak bir cok cocugun gelecigini kazanalim.
ser鏴 parama瘕n齴齨 yar齭 kadar olan kalemlerle yaz yazd齬齳oruz,

d黱黱!!!o bile bizde i g鰎黵

Konu 65serdal58 tarafından (19.09.2010 Saat 19:28 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazd齨齴dan Dolay Flood 謓leyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Taraf齨dan Otomatik Olarak Birle⺶irilmi⺶ir..
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 8 Kullan齝 65serdal58'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Alt 19.09.2010, 20:28   #10
KARAMELLL58
Usta Yi餴do

KARAMELLL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KARAMELLL58 辵an KARAMELLL58 isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2013 17:04

躽elik Tarihi: 21.07.2009
Tecr黚e Puanı: 1615 KARAMELLL58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya 鲳rencilerin ufac齥 mutlulu饀 okumas i鏸n her㧐yee de餰r elimizden geleni yapal齧 ne olurrr

鏴vremdeki herkesede s鰕l鼀orumm ger鏴kten b鰕le bir konu a鐃齨 i鏸n sa餺l hi de餴lse ufakta olsa yard齧齧齴 olsun

Konu KARAMELLL58 tarafından (19.09.2010 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazd齨齴dan Dolay Flood 謓leyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Taraf齨dan Otomatik Olarak Birle⺶irilmi⺶ir..
KARAMELLL58 isimli 躽e şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukar齞aki Mesaj i鏸n Yandaki 8 Kullan齝 KARAMELLL58'e Te㧐kk黵 Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 躽e Okuyor. (0 Kay?tl? 躽e Ve 1 Misafir)

Se鏴nekler Arama
Stil