Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

19 RAKAMININ SIRRI - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.05.2012, 17:29   #11
mansur58
Usta Yiğido

mansur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mansur58 Şuan mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.07.2014 05:38

Tecrübe Puanı: 643 mansur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 19 RAKAMININ SIRRI

Alıntı:
Arif Coşkun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp öğrenmiş oldunuz işte buda sevindirci bir durum.
Bunlar yeni şeyler değil ki yıllardır uydurulan şeyler. Sen öğrenmeye giderken biz geliyorduk Arif Bey.

Hem de bir laf vardır şeyh uçmazmış müritleri uçururmuş diye. Nediyelim Atatürk'e atfettiğiniz kerametlerle avunup durun. Hayırlı olsun.

Bir de

Mucize
keramet
istidrac

sözcüklerini araştırın bakıyım Atatürk'e ne çıkıyor.
mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı mansur58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2012, 17:46   #12
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
mansur58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bunlar yeni şeyler değil ki yıllardır uydurulan şeyler. Sen öğrenmeye giderken biz geliyorduk Arif Bey.

Hem de bir laf vardır şeyh uçmazmış müritleri uçururmuş diye. Nediyelim Atatürk'e atfettiğiniz kerametlerle avunup durun. Hayırlı olsun.

Aslında hiç bir şey öğrenmemişiniz öğrenmiş gibi yapsanızda. O kadar belli oluyorki boş çuvaldan farkınız yok Mansur Bey. Bırak gelmeyi siz daha bir adım bile atamamışınız ki nerden geleceksiniz?
Atatürk büyüktür bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük lideridir. Katılırsınız katılmazsınız o sizin derdiniz. Sizin patavatsız yorumlarınızlada zerre kadar değerde kaybetmez. Konuyu sulandırmanıza gerek yok size illa buraya bu tür konulara yorumda bulunun diyende yok, ha bulunacaksanız ölçülü seviyeli yorumlarda bulunun lütfen.
Alt 21.05.2012, 18:16   #13
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Sılam_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sılam_58 Şuan Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2015 00:03

Tecrübe Puanı: 554 Sılam_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Peygamberimiz eşsiz insan müslümanların tek önderinin hayatı ve yaşamı hakkında bu kadar bigi belge biliyormusunuz acaba ? Yakında Atatürk'ü uçuracaksınız. Kerametlerle dolu büyük bir evliyaymış meğer.

Ne alaka şimdi bu? Neden hemen kıyaslamaya geçiyorsun? Peygamber efendimizin yeri ayrıdır gönüllerimizde,Atatürk'ün yeri farklıdır.
Siz sinir testi felanmım yapıyor ölçüyorsunuz?
Atatürk'ü basit göstermek çokmu hoşunuza gidiyor, buyurun yazın ne yazmak istiyorsanız yazın bu sizi çok mutlu edecekse! Lütfen isnanların sabırını zorlamayın şurada hemşeriyiz diyoruz aynı toprak diyoruz bari emeğe karşı fikire saygınız olsun!
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sılam_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2012, 18:20   #14
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1475 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ATATÜRK şeh değil ATATÜRK'e gönül verenlerde mürit değil. o dünyanın gıpta ettiği eşsiz bir komutan dost düşman herkesin her yüz yılda bir deha yetişiyor o da türklere nasip oldu diye hem fikir olduğu olağan üstü bir devlet adamı mazlum milletlerin bağımsızlığına önderlik etmiş bir kahraman. kabul etsenizde etmesenizde bu böyle biz ATATÜRK'ü çok seviyoruz mekanı cennet olsun
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2012, 18:21   #15
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 917 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Peygamberimiz eşsiz insan müslümanların tek önderinin hayatı ve yaşamı hakkında bu kadar bigi belge biliyormusunuz acaba ? Yakında Atatürk'ü uçuracaksınız. Kerametlerle dolu büyük bir evliyaymış meğer.
Biz dinimizi içimizde, yüreğimizde yaşıyoruz. Din gösterisi yapmıyoruz. Hem Peygamberimizle Atatürk'ü kıyaslamak kimsenin haddi değil. İşte burada yanılıyorsunuz.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2012, 18:23   #16
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1261 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Mansur Bey,bu konuda gergin olmanız anlaşılır değil.Ben de Atatürkçü değilim,Kemalist değilim.Hatta sevmem de..
Ancak insanlar istediği kişiyi sever,saygı duyar,önder görür,lider görür,komutan görür,şeyh görür,derviş,evliya görür...Bu bizi ilgilendirmemeli..
Alt 21.05.2012, 18:30   #17
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Mansur bey hemen hemen her konuda sataşmalarınız oluyor. Ilginizi cekmeyen bir konu ise es gecin lutfen. Kisisel tartışma ortamı yaratmayın. Konu hakkında yorumunuz varsa buyrun yoksa konuya görüş bildiren kisileri hedef almayın.
Alt 21.05.2012, 18:33   #18
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1475 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

işte sizi bunun için seviyorum cley,LaEdri en azından bazı konulara objektif davranıyorsunuz
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2012, 18:38   #19
mansur58
Usta Yiğido

mansur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mansur58 Şuan mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.07.2014 05:38

Tecrübe Puanı: 643 mansur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atatürk'ün kerametinden bahsediyorsunuz ben de fikirlerimi söyledim. Fikirlere açık değilseniz o zaman konu açmyacaksınız kardeşim. Sizler sevebilir ve övebilirisniz bende karşı fikirlerimi yazdım nedir bu tahammülsüzlük.

Ayrıca bana çuval diyen Arif bey o sözünüzü size aynen iade ediyorum. Asıl çuvallar keramet yakıştırmalarıyla kulaktan dolma bilgilerle hareket edenlerdir. Bunlar benim düşüncem.
mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2012, 18:43   #20
hicre58
Usta Yiğido

hicre58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hicre58 Şuan hicre58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.05.2014 00:02

Tecrübe Puanı: 562 hicre58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
işte sizi bunun için seviyorum cley,LaEdri en azından bazı konulara objektif davranıyorsunuz
sen ve senin gibi safsızların beğenisini kazanmak için cley gibi olup safımı şaşırmaktansa hayat boyu sevilmemeyi tercih ederdim ki ediyorum da
hicre58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar hicre58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil