Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Haritası
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Haritası Sivas Haritası

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2009, 02:17   #1
untmly
Yeni Yiğido
NO AVATAR

untmly Şuan untmly isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.02.2009 02:13

Tecrübe Puanı: 0 untmly FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen Bakarmısınız Lütfen...

Merhaba arkadaşlar ben 8 Nisanda vatani görevim için Sivas/Merkeze gelicem mrk ettigim birşey var merkezdeki askeri birliğin branşı ne? şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.
untmly isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 17:19   #2
untmly
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Standart Cevap: Bakarmısınız Lütfen...

bu konuda bilgi verebilecek kimse yokmu?
Alt 06.02.2009, 18:11   #3
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Temeltepe 5. Piyade er eğitim Tugayı...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2009, 02:12   #4
untmly
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Temeltepe den ayrı Sivas/Merkez dede asleriye varmış ora hakkında bilgi verirmisiniz
Alt 09.02.2009, 14:58   #5
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 649 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

Çavuşbaşında 178. Piyade Alayı vardı yanlış hatırlamıyorsam...

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2009, 19:47   #6
SİVASIM
Yiğido

SİVASIM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SİVASIM Şuan SİVASIM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2010 23:17

Tecrübe Puanı: 553 SİVASIM FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ŞEHİR MERKEZİNDE JANDARMA BİRLİĞİ VAR.SİVAS MERKEZDE GEZİNTİ DİYE BİR KONU AÇİLMIŞ ORAYA GİR MEYDANDAKİ YUVARLAK SARI TAŞ BİNA.ÇOK İYİ BİR ŞEHİRE DÜŞMÜŞSÜN HALKI ASKERİ ÇOK SEVER FAZLA HASRET ÇEKMEZSİN.
SİVASIM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2009, 20:34   #7
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 981 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Eski adıyla Numune yeni adıyla Sultan 1. İzzettin Keykavus hastanesinin yukarısında adı yanılmıyorsam General Ş. Kanatlı kışlası var orayımı soruyorsunuz ?
Alt 02.05.2009, 20:40   #8
harun çiçek
Yeni Yiğido
NO AVATAR

harun çiçek Şuan harun çiçek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2009 12:48

Tecrübe Puanı: 0 harun çiçek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu konuda size en iyi ben yardımcı olacağımı düşünyorum sivas merkez de 5.piyade er eğitim tugayı dışında acemi birliği olarak temeltepe var eğer usta birliğine geliyorsanız ordu evi merkez komutanlığı askerlik daire başlanlığı mühimmat depolar inşaat emlak gibi ayrı birlikler de var siz hangisine geleceğinizi özelden yada burda yazın ben size yardımcı olmaya çalışırım...
Alt 08.05.2009, 10:13   #9
orkun3589
Yeni Yiğido
NO AVATAR

orkun3589 Şuan orkun3589 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.05.2009 10:43

Tecrübe Puanı: 0 orkun3589 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mrb arkadaşlar ben 89/2 b tertip olarak 08 temmuz 2009'da sivas 5.piyade eğitim tugayı 1.nci piyade er eğitim tabur komutanlığına ulaştırma sınıfında acemi olarak geleceğim.bu birlik sivasın neresinde ve askerlik şartları nasıl bana bilgi verebilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim kib a.e.o
orkun3589 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2009, 23:39   #10
harun çiçek
Yeni Yiğido
NO AVATAR

harun çiçek Şuan harun çiçek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2009 12:48

Tecrübe Puanı: 0 harun çiçek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

beyefendi 5.piyade er eğitim tugay komutanlığı şehir merkezine yakın bi alanda yer almakla beraber askeri hastane de yakının da yer almaktadır er eğitim olduğu için bazı konularda çok sıkı eğitim alabilirsiniz atış için temeltepe yolunda gidip gelirsin.Yemekler özel şirket tarafından yapılmakta sizin o konularda bi sıkıntın olmasın yani askeri gidince patates soğan soymak gibi bi derdin olmayacak yani fazla rahat edeceğini zannetme kardeşim ben bunu herkese söylüyorum askerliğini pariste te yapacak olsan zor tugay komutanımız çok disiplinli birisi bizzat askerleriyle birlikte aynı masada yemek yediğini gördüm ama diğer komutanlar nasıldır bilemiyorum bildiklerimi de zaten burda söylemem kusura bakma bir de tugaya ilk gideceğin gün dışarda yemeğini yedikten sonra git ilk gün askerler genelde bu konuda sıkıntı çekiyor.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil