Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.07.2008, 17:53   #1
4Eylul
Tecrübeli Yiğido

4Eylul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4Eylul Şuan 4Eylul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.11.2009 21:33

Tecrübe Puanı: 608 4Eylul BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Askerlik Anıları

Masallah sitenin üyesi yeterince fazla. Askerliğini yapan erkeklerin en çok hoşuna gidende askerlik anılarını anlatmaktır. Gözler hep birilerini arar bu anıları anlatmak için, laf askerlik anılarından açıldımı muhabbet bitmez.

Bende herkesten, bütün askerlik yapan abilerden kardeşlerden anılarını rica etsem.

Hatta ilk ben başlayım. :d
4Eylul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2008, 17:57   #2
4Eylul
Tecrübeli Yiğido

4Eylul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4Eylul Şuan 4Eylul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.11.2009 21:33

Tecrübe Puanı: 608 4Eylul BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: Askerlik Anıları

Fransa'nin Brest sehrindeyim. Bir fransiz kizi gördüm bir icim su. Asker adam abazadir bilirsiniz. :p Dayanamadim, Ingilizceden de anlamam, Fransizcadanda. Korka korka kizin yanina sokuldum. Pat cat bildigim ingilizce kelimelerle cumleler olusturmaya calisip, el hareketlerimle kizla zoraki tanistim. Yarim saat kadar kizla el hareketleriyle, pat cat kelimelerle konusabildik. Sonrasinda kiz gitmek istedigini söyledi. Kizin karsisinda heyecandan, güzelliginden erimis gitmistim. Dayanamadim, onu öpmek istedigimi söyledim. Soruyorum kiza,
- I kiss you?
Kiz diyor
-Viy
Hic bir sey anlamiyorum, düsünüyorum bu ne demek diye. Tekrardan soruyorum, parmaklarimla dudaklarini göstererek I kiss you diye. Bu sefer daha yüksek bir tonla Yine Viy diyor. Israrla bir kac kez daha soruyorum, Kizin yüzümdeki gülümseme kayboluyor ve Viyyy Viiiyyy diye bagiriyor.
Korkup gidiyorum, bana kiziyor diye. )

Gemiye döndügümde fransizca bilen uzmana soruyorum, viy ingilizce ne demek diye. Oda diyorki ingilizce degil fransizca evet demek diye. Okunusu viy mis, yazilisi nasil bilmiyorum. Basimdan buz gibi sular dökülüyor sanki. Bir pismanlik, bin pismanlik. Sabaha kadar kizi öpebilme hayalleriyle uyuyorum, ertesi gün ciktigimda yana yana onu ariyorum ama bulamiyorum.
4Eylul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.03.2009, 23:45   #3
ogeday3358
Yiğido

ogeday3358 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ogeday3358 Şuan ogeday3358 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.04.2012 21:32

Tecrübe Puanı: 564 ogeday3358 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Askerlik Anıları

valla ben askerde hep nobette uyurken yakalanirdim ))))
astsubay nobet kulesine cikardi ohoooooo bizim oktay uyuyakalmis )))))

bir keresinde nobet kulesinde nobet tutarken arkadaslar hep astsubay ismiyle beni isletirlerdi sonra birgun gercek astsubay aradi inanmadim alo ben temel astsubay diyor bende diyomki: bende amiral diyom hehehe vallla o iste pacayi zor yirtmistim bin bir turlu aciklama yaptim oyle inandi bana

YA SEV, YA ba da ba duuuuuuu!!!
ogeday3358 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)