Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siyasi terbiye hiç bu kadar seviyesizleşmedi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.08.2010, 00:42   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Siyasi terbiye hiç bu kadar seviyesizleşmedi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Kürşad Ergün, bulunduğu bir ortamda MHP ve ülkücülerle ilgili söylemlerde bulunan AK Parti Sivas Milletvekili Hamza Yerlikaya’ya düzenlediği basın toplantısı ile cevap verdi.

Bulunduğu bir ortamda “Benim ülkücülüğümü kimse tartamaz. MHP’nin Sivas’ta vekili yok ben onlarında vekiliyim. Benim MHP’ye ettiğim hizmeti yöneticileri iyi bilir” diyen AK Parti Sivas Milletvekili Hamza Yerlikaya’ya MHP İl Başkanı Kürşad Ergün’den çok sert bir yanıt geldi. Ergün, “Siyasi terbiye hiç bu kadar seviyesizleşmedi” dedi.
Düzenlediği toplantı da Yerlikaya’ya adeta öfke kusan Ergün zaman zaman sinirlerine hakim olmakta zorlandı.
Yerlikaya’nın sözlerine tepki gösteren Ergün, “Yalancı avcı kahramanlığını anlatırken hırsızlığını da anlatırmış.
Benim ülkücülüğümü kimse tartamaz benim MHP’lilere yaptığım hizmeti yöneticileri iyi bilir diye açıklama yapıyor. Siz bahsettiğiniz gibi çok milliyetçi çok ülkücü biriyseniz bu kadar büyük hatalar yapan MHP’lilere neden hizmet ediyorsunuz.
Burada sunu açıkça dile getirmek istiyorum, sadece Yerlikaya’nın şahsında değil AKP yöneticilerinin tamamı için söylüyorum. Artık ülkücü hareketin yakasından düşsünler. Yaptıkları referandum çalışmalarında oy avcılığı yapmak için yalan yanlış aslı astarı olmayan açıklamalarda bulunmasınlar. Yaptıkları bu beyanlar sadece yalan değil iftira boyutuna ulaşmıştır.
Yeter artık, bu insanlar bu kadar akılsız değil ki insanların sağduyusu aklı ile bu kadar alenen dalga geçilmez. 8 senedir iktidarsınız kendi yaptıklarınızı anlatınsana.
Milli birlik refah için ne yaptıklarınızı, ekonomik alanda ne yaptıklarınızı anlatın. Bunları anlatmak yerine neden başka partilerin tabanının peşine düştünüz. Bundan 11 ay önce Habur’da yaşanan rezillikleri unutturmak için hazırladığınız anayasa değişikliğini anlatmıyor, gidip ülkücü hareket şunu yaptı bu kadar mağdur oldular neden evet demiyorlar bunu tartışıyorsunuz. 29 Maddeniz var. Neden bir tane maddeyi konuşmuyorsunuz. Benim ülkücülüğümü kimse tartamaz diyor. Sen üç senedir bu şehirde vekilsin bugüne kadar ağzına ülkücüyüm kelimesini aldın mı? Almadıysan neden bugün alıyorsun. Hangi MHP’li yöneticiye hizmet ettin yardımcı oldun açıkla.
Özellikle bu vekil kendine çok güveniyor. Eğer MHP ile hayatının herhangi bir döneminde milletvekili olduğu dönemi saymıyorum geçmişte herhangi bir bağlantısı varsa çıksın açıklasın. Eski ülkü ocakları başkanını kendine referans edipte 2006 yıllarının sonuna doğru MHP genel merkezini kapı kapı gezip beni ne olur milletvekili yapın diye yalvardığını itiraf edecekse eder. Bunun dışında bir bağlantısı varsa ben özür dileyeceğim. Kendi tabanlarına hizmet etsinler” dedi.

Kaynak: Sivas Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2010, 11:16   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Siyasi terbiye hiç bu kadar seviyesizleşmedi

Demezlermi insana o zaman neden MHP den aday olmadın? Tam söyleyecek zamanıda bulmuş zamanlama harika
Alt 11.08.2010, 12:32   #3
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM AKP HAKKINDA AZ BİLE KONUŞUYOR
OY TIRTIKLAMAK HIRSIZLIKLARINI KURACAKLARI SAHTE MAHKEMELERLE ÖRTBAS ETME TELAŞINDALAR
YMEZLER KİMSE ARTIK O KADAR SAF DEĞİL
ÜLKÜCÜLER HELE HİÇ DEĞİL
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2010, 13:03   #4
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 592 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

ne var bunda anlamadım benimde gönlümde yatan aslan mhp dir ama bugün yeterli görmüyorum .ÜLKEME hizmeti kim veriyorsa onun yanındayım kötülemek karalamak bana yakışmaz.

bakın bugün Sivas belediyesi BBP ne yapıyor yeterli görmüyorum çünkü hazırlıksız yakalandı ehil kişiler yok...

Konu ŞAHBEY tarafından (11.08.2010 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2010, 13:52   #5
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Sağcılar ve solcular bacılık olmuş. İlk dikkatimi o çekti. Daha bir kaç yıl önce kominist ve faşist atışmalarını başkaları yaşadı sanki.
Alt 11.08.2010, 14:40   #6
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sağcılar ve solcular bacılık olmuş. İlk dikkatimi o çekti. Daha bir kaç yıl önce kominist ve faşist atışmalarını başkaları yaşadı sanki.
faşistin tanımı değişti artık haberin yok galiba
dinci faşist deyimi artık ayrılmaz ikili oldu halk dilinde,
artık ülkücü milliyetçi faşitlik sona erdi, kominist faşistlik (goşist) bitti şimdi devran dinci faşistlikte
sandallı arkadaşım gündemi yakala nabzı tut biraz artık 70 ler 80 ler geride kaldı
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2010, 14:58   #7
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3310 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

1972 de yanyana hücrede yattığm arkadaş solcuydu deniz dezmişin dava arkadaşı
gazeteci isminide veriyim adem yongül o günkü kafayla bir birimizi iki düşman gören
iki insan bu gün aynı sitede komşu olduk ve o günkü halimizi anlatıp gülüyoruz
ne kadar yanlış yapmışız şimdi anlıyoruz ve iki dost olduk şuan
ama yine birileri yine bu işi tazeleyip yeniden kışkırtmaya çalışıyor ama şimdiki gençler eskilerden daha çok akıllı şer güçlerinin oyununa gelmiyor ne yaparsanız yapın yandaş toplayamassınız boşa kafa yormayın bu mesacım ortaya kimse alınmasın
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2010, 15:05   #8
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
1972 de yanyana hücrede yattığm arkadaş solcuydu deniz dezmişin dava arkadaşı
gazeteci isminide veriyim adem yongül o günkü kafayla bir birimizi iki düşman gören
iki insan bu gün aynı sitede komşu olduk ve o günkü halimizi anlatıp gülüyoruz
ne kadar yanlış yapmışız şimdi anlıyoruz ve iki dost olduk şuan
ama yine birileri yine bu işi tazeleyip yeniden kışkırtmaya çalışıyor ama şimdiki gençler eskilerden daha çok akıllı şer güçlerinin oyununa gelmiyor ne yaparsanız yapın yandaş toplayamassınız boşa kafa yormayın bu mesacım ortaya kimse alınmasın
Osman abi bu anlattığın gibi yüzlerce binlerce örnek var abi. Şimdi böyle sonradan görüşmelerde buluşmalarda biz ne yapmışız diye birbirlerine gülenlere çok şahit oldum abi.
Sağcısıda, solcusuda aslında vatansever, ülkesi için en iyi şeyler yapma çabası içindeler, ancak dediğin gibi birileri, sağcıydın, solcuydun, yok bucuydun, yok alevi yok sunnisin diye insanları kutuplaştırıp onun üzerinden siyasi rant sağlamak peşinde olan insanlar.
Bu ülke hepimize yeter yeterki dürüst, saygılı, hoşgörülü biraz bilinçli ve aynı zamanda da uyanık olmak zorundayız abi.
Saygılar.
Alt 11.08.2010, 15:14   #9
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3310 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Osman abi bu anlattığın gibi yüzlerce binlerce örnek var abi. Şimdi böyle sonradan görüşmelerde buluşmalarda biz ne yapmışız diye birbirlerine gülenlere çok şahit oldum abi.
Sağcısıda, solcusuda aslında vatansever, ülkesi için en iyi şeyler yapma çabası içindeler, ancak dediğin gibi birileri, sağcıydın, solcuydun, yok bucuydun, yok alevi yok sunnisin diye insanları kutuplaştırıp onun üzerinden siyasi rant sağlamak peşinde olan insanlar.
Bu ülke hepimize yeter yeterki dürüst, saygılı, hoşgörülü biraz bilinçli ve aynı zamanda da uyanık olmak zorundayız abi.
Saygılar.
BU BİR GERÇEK ARİF BEY SAKARYA CEZAEVİNDE BİRE BİR YAŞADIM
ŞİMDİ İKİ ÇOK SIKI BİR DOST OLARAK AYNI YERDE YAŞIYORUZ
İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM SEVGİLER
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.08.2010, 15:59   #10
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
faşistin tanımı değişti artık haberin yok galiba
dinci faşist deyimi artık ayrılmaz ikili oldu halk dilinde,
artık ülkücü milliyetçi faşitlik sona erdi, kominist faşistlik (goşist) bitti şimdi devran dinci faşistlikte
sandallı arkadaşım gündemi yakala nabzı tut biraz artık 70 ler 80 ler geride kaldı
Dinci kim abircan, ya da dinci ne demek? Dindar mi, yoksa imanli olan mi? Istersen biraz ac.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)