Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kılıçdaroğlu oy kullanamadı! - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.09.2010, 00:04   #21
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 02:47

Tecrübe Puanı: 1307 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu oy kullanamadı!

Chp bu olayı da Akp ye bağlarsa hiç şaşırmayacağım..

Ne yapsınlar rahibe kıyafetleriyle uğraşmaktan seçmen listelerini kontrol etmeye zaman kalmamıştır.
Alt 13.09.2010, 00:10   #22
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5439 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

[quote=LaEdri;578850]Face'de dolaşıyor bu laf..

"Hayır diye miting yapıp,oy kullanmayan Ulvi..".....

Süper bir söz.

"Hayır diye miting yapıp,oy kullanmayan Ulvi..".....

Bu secimde böyle bitti netekim:!

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Kardelencicegi'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2010, 00:10   #23
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kasım Öktem Şuan Kasım Öktem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2013 03:34

Tecrübe Puanı: 583 Kasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOKKasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOK

Buraya yazmak daha yerinde sanırım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun günlerdir yaptığı 'hayır' kampanyasına rağmen oy kullanamayışı internette mizah konusu oldu.

* BDP'den son dakika açıklaması: Kılıçdaroğlu'na oy kullanmaması yönünde herhangi bir baskıda bulunmadık!!!

* BDP'den yeni açıklama: Kılıçdaroğlu'nun boykot edeceğini bilseydik seçim ittifakı yapardık.

* Türk Siyasal Hayatı seni hiç unutmayacak KK ve aylarca meydanlarda coşan oy sandığına koşamayan genel başkan olarak biz de unutmayacağız..

* CHP referandumun iptali için Anayasa Mahkemesi'ne gidecekmiş. "Bizim başkan oy veremedi sayılmaz" diyolarmış..

* Kemalin dediğini yap yaptığını yapma

* şimdi recep bey demez mi, "daha oy kullanmayı bile beceremeyen adam ülke yönetimine talip oluyo" diye... haksız mı yani?

* sayın KILIÇDAROĞLU ne yapıp yapın sandığa gidin deyip de, kendin sandığa gidemeyişini hangi mizah dergisine havale edeceksin?

* KK ve eşi evdelerdir. eşi elma portakal soyuyordur. KK: Soy da ver hanım. Eşi: Sus bi oy bile veremedin, yok sana elma melma!

* Kılıçdaroğlunun oy kullanamamasını CHP Hayır diyerek yalanladı, KK ise bu konuyu arkadaşlarım araştırıyor rapor hazırlanacak, çözeriz dedi.

* KK oy kullanmaması (doğruysa) siyasal intihara yakın bir olay. Nasıl yani ya? Meydanlarda bağır çağır sonra sandığa gitme...

* acaba KK dünkü maçtan çok etkilenip son salisede oy kullanarak kahraman olacağınımı sanıyo:S

* KK'ye gelsin bu şarkı: oy oy oy oy oyyy oyy aman!

* KK hayırsız çıktı! Madem oy kullanmayacaktın niye meydanlarda nutuk attın o zaman. Soyadını Kılıçdaroylu olarak değiştirebilirsin

* KK'nın bu şekilde oy kullanamaması Türk demokrasisinin hali açısından da çok üzücü..CHP'de birileri hesabını verse bari..

* oy'una sahip çıkamayan kk, bir ülkeye nasil sahip cıkabilir Allah askına

* iyi güzel de bu KK oy kullanamadığını bugün mü keşfetti? nerde benim seçmen kağıdım demedi mi?

* Ama sabah Ankara'da oy kullanacak dediler KK için, olmadı yani. Sen o ka hayır mitingi yap bir hayır'ı esirge, hayır'sız insan.

* Sezonun asist kralı kemal kılıçdaroğlu konuştu; "atmaktan çok attırmayı seviyorum"
Alt 13.09.2010, 00:45   #24
goramaz
Usta Yiğido

Tunceli bile boykotu bırakıp Hayır dedi İnsan memleketi için hayır der ..

iyi de istanbul ankara uçakla kaç saat sürecek atlayıp gitseydi.
Alt 13.09.2010, 00:54   #25
goramaz
Usta Yiğido

* Sezonun asist kralı kemal kılıçdaroğlu konuştu; "atmaktan çok attırmayı seviyorum"[/quote]

Ramazan ayında Elazığ'da terminalde oruç tutmayanları bazı insanlar dövmüşler ''neden oruç tutmuyorsunuz '' diye. Sonra bakmışlar oruç tutmayanları dövenler bir lokantada yemeke yiyor. Neden böyle yaptınız hem oruç tutmayanları dövdünüz hem de siz oruç tutmuyorsunuz demişler. Onlar da demiş ki : Biz oruç tutmuyoruz tutturuyoruz.

o olay aklıma geldi..
Alt 13.09.2010, 09:47   #26
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 3268 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Gizleyelim’ kararı

YSK’den gelen bilgi üzerine, Kılıçdaroğlu ve kurmayları, “Seçmenin sandığa gitme refleksini etkiler. Özellikle kararsızlar, bu durum üzerine sandığa gitmeyebilirler. AKP de bu durumu kendi lehine kullanmaya çalışabilir, dolayısıyla oy kullanamayacak oluşumuzu gizleyelim” kararı alındı. Karar doğrultusunda Kılıçdaroğlu, referanduma günler kala kendisine yöneltilen “Nerede oy kullanacaksınız?” sorularına, “Henüz karar vermedim. İstanbul ya da Ankara olabilir” yanıtını vermeye başladı. Kılıçdaroğlu’nun kurmayları da benzer yanıtlar vermeyi tercih etti. Kılıçdaroğlu, alınan karar üzerine önceki gün İstanbul Kartal’da düzenlenen son mitingin ardından kayıplara karıştı, Kılıçdaroğlu’nun korumaları geri çekildi, makam şoförü cep telefonunu kapattı. Kılıçdaroğlu, “Referandumda tercihte bulunamayan Genel Başkan” olarak tarihe geçti
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2010, 10:02   #27
yörem-58
Usta Yiğido

yörem-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yörem-58 Şuan yörem-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2011 22:07

Tecrübe Puanı: 584 yörem-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

PEKİ SUÇ KİMİN ?

Kemal Kılıçdaroğlu genel başkanlığa seçilir seçilmez kucağında referandumu buldu.
Kolları sıvadı, 71 il, yüzlerce ilçe ve beldeyi gezdi; mitingler yaptı.
Bitmedi. TV'leri dolaştı, gazetelere röportajlar verdi.
Kılıçdaroğlu'nun referandum sürecinde en çalışkan lider olduğunu herkes kabul ediyor.
Peki ya bugün olanlar?
Hayır, referandum sonucundan bahsetmiyoruz; CHP Genel Başkanı'nın oy kullanamamasından bahsediyoruz.
Bunun sorumlusu kimdir?
Kimse Kılıçdaroğlu demesin.
Bir genel başkanın nerede nasıl oy kullanacağını ekibi bilmez mi?
Partideki özel kalemi, sekreteri genel başkanlılarının nerede oy kullanacağını takip etmez mi?
Peki ya CHP İl Başkanı?
İşte bu durum CHP'nin temel sorunudur; bürokratik bir hantallaşma var.
CHP seçmenindeki heyecan bir türlü genel merkeze yansımıyor.
Merkez "memurluğu" aşamıyor. Sadece olan biteni seyrediyor. İdare etmeye çalışıyor hep.
Kılıçdaroğlu yalnız bir adam gibi görünüyor.
CHP'nin bunu aşması gerekiyor.
Ya da Kılıçdaroğlu artık "içe" dönüp virüsü kazıyıp yok etmesi gerekiyor.
Çünkü görüldüğü gibi tek kişiyle kazanılmıyor mücadele.
Öyle olduğunu sandığınız an bir de bakıyorsunuz en basit işleminizi bile yapmamışlar.
Avcılar'daki bilbord krizinin sebebi de aynen budur.

Odatv.com
Alt 13.09.2010, 10:38   #28
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 733 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Evet diyen de hayır diyen de kazandı!

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
En cok dikkatimi ceken, sitede sürekli hayir kampanyasi yapan üyelerin su ana kadar herhangi bir yorum yapamamasi. Neredeler, tebrik etmekte bir erdemdir.

Evet diyen de hayır diyen de kazandı

Başbakan Erdoğan, referandum sonuçlarının ardından önemli bir konuşmaya imza attı. 'Hayır' diyen vatandaşlara da sıcak mesajlar veren Erdoğan, referandumun kaybedeninin olmadığı vurgusunu yaptı. Demokrasinin yerleşmesi ve özgürlüklerin alanının genişlemesinin herkese faydasının olduğunun altını çizdi ve herkese teşekkür etti.

Başbakan Tayyip Erdoğan, sonuçlar ortaya çıktıktan sonra bir teşekkür konuşması yaptı. Evet diyenlerin de, hayır diyenlerin de kazandığını vurgulayan Başbakan, bütün vatandaşlara teşekkür etti. "Dünyanın dört bir yanından, okyanus ötesinden bu sürece destek veren tüm kardeşlerimi kutluyorum. Ne yapayım, buradan okyanus ötesine mesajlar verildiğine göre bizim de bir mesajımızın olması gerekir." diyen Erdoğan, parti liderlerine "Gelin hep birlikte yeni bir anayasa yapalım." çağrısı yaptı. Referandum sürecinde şahsına ve partisine yapılan hakaretlere karşı hakkını helal ettiğini söylerken, "Ben de birilerini incittiysem özür dilerim." dedi.
Başbakan Erdoğan, referandum sonuçlarının yeni anayasa çalışmaları için bir milat olacağını belirtti. Bugünden itibaren çalışmalara başlayacaklarını kaydederek en geniş uzlaşıyı arayacaklarının mesajını verdi. "Türkiye Ramazan Bayramı'nın ardından demokrasi bayramından da yüzünün akıyla çıkmıştır." diyen Erdoğan, "Bu sonucun ülkemize, milletimize ve bütün vatandaşlarımıza hayırlı olmasını Allah'tan temenni ediyorum." ifadelerini kullandı. İleri demokrasi ve hukukun üstünlüğü mücadelesinde tarihî bir eşiğin milletçe aşıldığını dile getiren Başbakan, şöyle devam etti: "Ne mutlu bize ki demokrasinin, hukunun, adaletin çıtasını el birliğiyle yükselttik. Cumhuriyetimizi tam demokrasiyle taçlandırmak için sandık başına gittik. Özgürlüğün, adaletin meşalesini birlikte tutuşturduk. Başımız dik, alnımız ak olarak diyoruz ki, halkoylamasında milletimizin iradesi tecelli etti. 12 Eylül'de kazanan demokrasimiz olmuştur. Demokrasinin, siyasetin, milli iradenin gücü bugün kat be kat artmıştır."
Erdoğan, 'hayır' cephesine de sıcak mesajlar verdi: "Milletimizin iradesi hangi yönde olursa olsun saygındır, makbuldür, kıymetlidir. Hiç kimsenin bu iradeyi küçümseme, yok sayma, görmezden gelme hakkı yoktur, olamaz. Çünkü ileri demokrasi herkes içindir, hak ve özgürlükler herkes içindir, hukukun üstünlüğü herkes içindir, her bir vatan evladı bu akşam büyük bir kazanç içindedir."
Vesayetçi anlayışın kaybettiğinin altını çizerek, "Bugün kaybeden, darbeci anlayış olmuştur. Değişime ve değişimin getireceklerine direnen anlayış kaybetmiştir." vurgusunu yapan Erdoğan, referandumu Türk demokrasi tarihi için bir dönüm noktası olarak değerlendirdi: "Türkiye'de artık zihniyet itibarıyla darbe heveslilerinin hevesleri kursağında kalacaktır. Türkiye'de artık milli iradenin gücü her türlü kirli oyunu bozacaktır. Bugün çıkan 'evet' kararı, milletimizin demokrasi özleminin bir neticesidir."
Çıkan sonucun, AK Parti için bir güvenoyu anlamına gelmediğini tekrarlayan Erdoğan, üstü kapalı olarak MHP'ye de şu göndermeyi yaptı: "Muhalefet partilerinden bir tanesi, 'Bu bir güven oylamasıdır' diyordu. Acaba bundan sonrasını neyle izah edecek merak ediyorum. 'Ülke aydınlıktan karanlık bir döneme girmiştir' diye bugün bir açıklama yapıyordu. Tam aksine, ülke karanlıktan aydınlığa çıkıyor."
Erdoğan, konuşmasında, bir teşekkür paragrafı da açtı. Vicdanının sesini dinleyen bütün MHP'lilere, CHP'lilere, BDP'lilere ve baştan beri 'evet' diyen SP, BBP ve HAK-PAR'a teşekkür etti. Başbakan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Hak-İş Konfederasyonu'nun yanı sıra liberallere, Kürt aydınlara, devrimci solculara ve mahalle baskılarına aldırmadan iradesini ortaya koyan sanatçılara da teşekkürlerini sundu.

İSTANBUL ZAMAN

Alıntı:
kimse sayın başbakanımız gibi olamaz arada kocaman bi fark var
Alt 13.09.2010, 10:42   #29
yörem-58
Usta Yiğido

yörem-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yörem-58 Şuan yörem-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2011 22:07

Tecrübe Puanı: 584 yörem-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

GELİN BU MATEMATİGİ SİZ ÇÖZÜN

Aziz Nesin dedi ki:
Türklerin yüzde 60'ı aptaldır.
Cengiz Çandar referandum sürecinde mealen şöyle yazdı:
Hayır oyları verenler ruh hastasıdır.
Peki, hangisi doğru söylüyor?
Artık referandum sonuçlarını biliyorsunuz:
Yüzde 58 Evet.
Yüzde 42 Hayır.
Şimdi.
Gelin bu iki bilinmeyenli denklemi çözün.
1. Bu ülkenin yüzde 60'ı aptal mıdır?
2. Bu ülkenin yüzde 42'si ruh hastası mıdır?
Ya da...
Bu ülkenin yazarı Aziz Nesin midir yoksa Cengiz Çandar mıdır?
Haydi, yanıtı siz verin.

Odatv.com
Alt 13.09.2010, 10:43   #30
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 733 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart BDP: Kılıçdaroğlu’na çok teşekkür ederiz( HaberTürk)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun referandumda oy kullanamaması siyasetin espri konusu oldu. Sandığı boy kot eden BDP, Kılıçdaroğlu’na “kendileri gibi davrandığı ” için teşekkür etti

13 Eylül 2010 Pazartesi, 09:27:50

İnan GEDİK
Referandum sonucunu Habertürk’e değerlendiren BDP Grup Başkanvekili Bengi Yıldız, seçmenlerin oy kullanması için büyük bir baskı kurulduğunu belirterek şunları söyledi:
“Yüzlerce müşahidimizin gözaltına alınmasına karşın, kaymakamların köy köy insanları sandığa götürmeye çalışmasına karşın bölgede ciddi bir boykot oranı çıkmıştır. Bölgenin geçersiz oyları, zorla sandığa götürülenlerin oyları. Boykot, Kürtlerin bu sisteme itirazıdır. Sonucu AKP ve devlet değerlendirmeli. Kürtlerle sistem arasındaki makas açılıyor. Kürtler bir kopuş yaşıyor.”
Yıldız, Kılıçdaroğlu’ nun oy kullanamamasıyla ilgili “Duran bir saat de günde iki defa doğruyu gösterir. Bu vesilesiyle de olsa bizim gibi bir duruşa sahip olduğu için teşekkür ederiz” dedi.
‘BDP için demokratik özerkliğin provasıydı’
BDP Grup Başkanvekili Bengi Yıldız, referandum öncesinde dillendirilen ‘BDP’nin boykotu, demokratik özerklik talebi için de prova olacak’ söylemini hatırlatırken şunları söyledi: “Referandum aynı zamanda demokratik özerkliğin de referandumuydu. Partimiz son zamanlarda en çok bunu dillendirdi ve halkımız da bu mesajı çok iyi şekilde anladı. Kürtler artık kendi kararlarını veriyor, kendi istediği gibi yaşıyor. Devlet bunu ister görür, ister görmez, bu onların problemi.”

habertürk

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil