Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

*flaş.. flaş.. flaş.. ** - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.04.2008, 10:41   #1
kangallim
Tecrübeli Yiğido

kangallim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kangallim Şuan kangallim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.03.2009 08:35

Tecrübe Puanı: 630 kangallim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart *flaş.. flaş.. flaş.. **

*Flaş flaş flaş maydonoz ilçesine bağlı domates köyünde acı biberlerin pusu kurarak şehit ettiği 17 patlıcan törenle mutfağa verildi. Ayrıca yaralanan 25 tane dolmalık biber tencere devlet hastanesine kaldırıldı. Köy muhtarı karpuzun verdiği bilgilere göre 8 uzun namlulu pırasa 3 göz yaşartıcı soğan ve patlamaya hazır 5 kilo mısır ele geçirildi. Gelen bilgiler arasında muhabirimiz hıyar, yoğurdun saldırısına uğrayarak cacık olduğu öğrenildi.

--------

*Sene bin dokuz yüz çift sıfır. Dedem bilmez ama babam belki bilir. Salı günü Cuma namazından çıktıktan sonra atın üstünde yaya harbe gidiyoruz. Çölde kar diz boyu, Şam da düşman askeri, çektim kılıcımı iki el ateş ettim. Adamı bacağından vurdum benim kolumu alçıya aldılar. At arabası ile son sürat hastaneye gidiyoruz. Arabada damla benzin yok neyse elektriğin olmadığı zamanda mum ışığında televizyon izliyordum. Başımdan böyle bir olay geçti inanırmısın.
DUALARINIZLA DAĞLARI
YERİNDEN OYNATIRDINIZ..

*HADİS-İ ŞERİF*
kangallim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı kangallim'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)