Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.11.2008, 22:42   #201
cagrikaya
Yeni Yiğido
NO AVATAR

cagrikaya Şuan cagrikaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.11.2008 13:49

Tecrübe Puanı: 0 cagrikaya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ASKER

88\3 B ilk 3 gün sağınıza solunuza bakarsınız erafı tanırsınız sonra alışırsınız bi bakmışınız 28. gündesiniz... 4.dağ komando tugayı hakkari otluca ya düştüm bende...
haa bide 28 gün bayunca tuvalete bile uygun adım gidersiniz uygun adım hariç herşey güzel sivasta...
cagrikaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2008, 16:54   #202
n3co
Yeni Yiğido
NO AVATAR

n3co Şuan n3co isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.08.2016 10:34

Tecrübe Puanı: 0 n3co FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ASKER

Alıntı:
giallorosso Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İstanbuldan geliyorum 15 ocakda ordayım b grubu...
5. piyade eğitim tugayı ulaştırma dediler silüsümü almadım daha merak ettiğim ise cevaplayan olursa şimdiden çok tşk ederim...

temeltepeye mi gidicem yoksa merkeze mi bu konuda aydınlatırsanız sevinirim...
birde 15i perşembeye geliyor hangi güne kadar teslim olmam gerekiyor son gün perşembe midir acaba ?
acemi birliği süresi 28 gün mü?
ulaştırma da illa şöför mü olunuyor başka dallarıda varmı tam olarak ne olduğumu nasıl öğrenicem ehliyetim var ama araba kullanamıyorum şöför olur muyum?

çok soru sordum sanırım :( şimdiden çok tşkler cevaplrınız için
* kardeşim öncelikle için rahat olsun merkezdesın yani tugayda.
* acemi birligi cok rahat. 47.dk banyo yaptıgım olurdu ( ama bu bana özel bişi )
* ulaştırma geldım dıye şöför olacaksın dıye bı sey yok. sulusde k yanı komando yazmıyorsa dıgerlerı hıkaye. sansına olabılırsınde.
* gittidigin gun dua et 2 bölük 2 takıma dusersın ınsallah raci güner ercan ve irfan komutan var cavus lar ve cok ıyı ınsanlar ama ali osman kuşukalmaz o.ç yokmu yandın
n3co isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2008, 21:01   #203
giallorosso
Yeni Yiğido
NO AVATAR

giallorosso Şuan giallorosso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.01.2009 14:35

Tecrübe Puanı: 0 giallorosso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok tşk ederim cevapladığın için ya tek düşüncem şöför olmak istemiyorum araba kullanamadığımdan dolayı ama bu seferde işin daha zor olur diyorlar bileciğe gönderilirsin diyorlar ve %90 şöför olacaksın dedier başka bir şeyi yok diyorlar ulaştırmanın ne kadar doğru acaba bunlar ?
birde usta birliğine nereye gönderiyor acaba çoğunlukla
çok tşkler ya orda askerlik yapmış birini buldum kaçırır mıyım sorular sorular
giallorosso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2008, 21:24   #204
blue_-_magic
Yeni Yiğido

blue_-_magic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blue_-_magic Şuan blue_-_magic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.11.2008 16:09

Tecrübe Puanı: 0 blue_-_magic FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar en sonunda bitti acemilik hiç böyle gır gır şamata bir acemilik dönemi beklemiyodum ama sivas gerçekten çok güzel bir şehir 1. bölük 3. takıma düşerseniz yaşadınız tahir, ibrahim, serkan, ziya, mustafa, "burhan köroğlu" (özellikle yazıyorum) gerçi terhisine 20 gün kaldı görüşürseniz çok manyak çok deli bir adam gülmekten yerlere yatarsanız 1 metre boyu var ama boyundan büyük işler yapıyo
şunuda söyliim sabahları paso mıntıka bide içlik birşeyler alın yanınıza yoksa titrersiniz
1-2 hafta içindede havan tepeye eğitimlere çıkarsınız 2 günde gece eğitimi var ayrı ayrı günlerde oluyo kendinizi sevdirin sizde onları seversiniz rütbesi olmayan usta askerlere komutanım çekmeyin bi yerleri kalkıyo orada zaten alışacaksınız gözlerinizi milletin kollarından ayıramayacaksınız rütbe varmı yokmu, en çok sinir olduğum şeyde filamalı araç geçerken esas duruşta beklemek oturuyo dahi olsan kalkıp esas duruş yani diyeceğim çok rahat edeceksiniz ben çokmu çok rahattım herkese hayırlı tezkereler
%80 batı ya gönderiyo
%20 doğu onların içindeyim toprakkale/van ama çok iyi yer olduğunu duydum yaw ben bu soğuktan kurtulamayacak mıyım?
blue_-_magic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 11:36   #205
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2011 23:10

Tecrübe Puanı: 581 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevgili arkadaşlar sivas acemilik için bence süper bi yer gelenler şanslı.sevgili dostum neco ile aynı takımdaydık.ve pilot vardı .ilk gün fetullah aslan ile kaldık sonra yaşar feto şinasi samet kuji mustafa birlikte takılıp teslim olduk.dağıttılar bizi ayrı yerlere.ama en kral eğitim çavuşu tugayın 2 bl 2 tkm 2 mngada raci abidir.35 yaşında öğrtmn sivilde adam gibi adam.mıntıka yapmadan nöbet tutmadan namazımızı kaçırmadan 30 günü geçirdik.cuma kıldırmak ve kılmak ve orada acemilerden sadece bana nasip oldu.mutlu olduk .ben acaba bu rahatı ustada bulacakmıyım derdine düştüm şimdiden.tekmil bile vermeden acemilik bitti.necati de mıntıka yapmadı ama arada ona ceza nöbeti yazdım .manga başlarıda nöbet tutmaz orada.ben adana merkez kolorduya düştüm.daha yazarız ama güzel yer orası bunu bilin gidenler.komondo meraklıları balıklama atlamayın sonra komondo olupta ağlayanlarıda çok gördüm. nacati bizi unutma görüşelim kardeş vesselam
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 11:41   #206
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2011 23:10

Tecrübe Puanı: 581 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

genelde batlılılar doğuya doğu batıya gidiyo .kıbrıs bu dönem yoktu
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 14:17   #207
n3co
Yeni Yiğido
NO AVATAR

n3co Şuan n3co isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.08.2016 10:34

Tecrübe Puanı: 0 n3co FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: --->: ASKER

Alıntı:
fatihhoca Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sevgili arkadaşlar sivas acemilik için bence süper bi yer gelenler şanslı.sevgili dostum neco ile aynı takımdaydık.ve pilot vardı .ilk gün fetullah aslan ile kaldık sonra yaşar feto şinasi samet kuji mustafa birlikte takılıp teslim olduk.dağıttılar bizi ayrı yerlere.ama en kral eğitim çavuşu tugayın 2 bl 2 tkm 2 mngada raci abidir.35 yaşında öğrtmn sivilde adam gibi adam.mıntıka yapmadan nöbet tutmadan namazımızı kaçırmadan 30 günü geçirdik.cuma kıldırmak ve kılmak ve orada acemilerden sadece bana nasip oldu.mutlu olduk .ben acaba bu rahatı ustada bulacakmıyım derdine düştüm şimdiden.tekmil bile vermeden acemilik bitti.necati de mıntıka yapmadı ama arada ona ceza nöbeti yazdım .manga başlarıda nöbet tutmaz orada.ben adana merkez kolorduya düştüm.daha yazarız ama güzel yer orası bunu bilin gidenler.komondo meraklıları balıklama atlamayın sonra komondo olupta ağlayanlarıda çok gördüm. nacati bizi unutma görüşelim kardeş vesselam
Unuturmuyum fatih hocam seni hiç ? kartın yanımda şu askerlik bi bitsin gelecem yanınıza. Senin elinden yazılan nöbetleri biliyorsun tutarım tutdumda. fatih hocam adana cok guzelmiş için rahat olsun. Herkezde torpil var dıye uzulmeyın bizim torpilimiz en güzeli Cenabı Allah (c.c) . kalbiniz temiz gönlünüz rahat olsun.

fatih hocam msn ekLeseneeeeee (:
n3co isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 14:20   #208
Sinasi YARAR
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Sinasi YARAR Şuan Sinasi YARAR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.02.2009 11:34

Tecrübe Puanı: 0 Sinasi YARAR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fatih hocam nasılsın napıyosun gorusmeyeli bitti be hocam mhetap simdi safak sayıcaz cok rahattık simdi biraz zor olucak ben şanlıurfa merkeze gidiyorum.
Sinasi YARAR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 14:35   #209
samett
Yeni Yiğido
NO AVATAR

samett Şuan samett isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.12.2008 13:59

Tecrübe Puanı: 0 samett FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocam selamlar şinasi nbr bilader urfanın neresine düştün bende urfa 20'nci zh tug dayım
samett isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 20:41   #210
737-800
Yeni Yiğido
NO AVATAR

737-800 Şuan 737-800 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.10.2009 13:17

Tecrübe Puanı: 0 737-800 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

merhaba arkadaşlar 88/4 sivas 5,piyade eğitim tugayı 1,piade eğitim taburu(ulaştırma ) dediler 17 kasım da gel dediler silüsü almaya bayram nedeni ile de 13 aralık ta teslim olursun dediler yani askerlik 20 gün uzadı offf neyse arkadaslar sivas ta gorusmek uzere bursa dan geliyorum bu arada bilen arkadaşlar varsa merkez mi olur yoksa temeltepe mi bide acemilik kaç gun bi 28 diolar bide 75 hangisi doğru şimdiden teşekkürler cancan-duru@........ adım;can dürü herkeze şimdiden hayırlı teskereler
737-800 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)