Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Başkan yardımcısına akıl almaz tehdit - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.11.2010, 18:11   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Başkan yardımcısına akıl almaz tehdit

Belediye kararıyla tahliye edilen iş yerinin sahibi Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Avcıya tehditler savurdu.

Avcı ise "Başkan Yardımcısı olmasaydım ben sana biliyordum yapacağımı" dedi. Karşılıklı tehditlerin savrulduğu tahliye işleminde bir başkan yardımcısının ağırlığını koruyamaması ilginç restleşmeleri beraberinde getirdi.
Belediye kararıyla tahliyesi gerçekleştirilen iş yerinde yaşanan diyaloglar tepki topladı.

İşyeri boşaltılan esnaf tahliye için içeriye girilince tehditler savurmaya başlarken Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Avcı’nın buna karşılık vermesi yadırgandı.
Belediye kararıyla tahliye edilen iş yerinin sahibi Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Avcı'ya tehditler savurdu. Avcı ise "Başkan Yardımcısı olmasaydım ben sana biliyordum yapaca-ğımı." dedi.
Kent merkezindeki Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Paşa Camii'nin altında bulunan ve 12 yıl önce kiracısı tarafından belediyeye bildiril meksizin devri yapılan ve sözleşme yenileme-yen iş yerinin tahliye edilmesi için harekete ge-çen Sivas Belediyesi dükkanı tahliye etti.
Ancak 12 yıl önce iş yerini kiralayan Sinan Korkmaz telefon bayisi olarak kullandığı dük-kanı tahliye etmemekte direndi. Polis ekipleri işyeri sahibi ve yakınlarını zor kullanarak dışarı çıkardı.
Bugün polis eşliğinde tahliyesi yapılan iş ye rine gelen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Avcı dükkana girince Sinan Korkmaz hakaret ve tehdit içeren sözler sarf etmeye başladı.
Sağlık memuru başkan oluyor' diye bağıran Sinan Korkmaz, "Kime peşkeş çekeceksiniz bu rayı" dedi. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Avcı ise Sinan Korkmaz'nın sözlerine sinirlenerek, "Ben sağlık memurluğundan gurur duyuyorum. Kimin burayı peşkeş çektiğini görüyoruz. Başkan Yardımcısı olmasaydım ben sana biliyordum." dedi. Konu hakkında açıklama yapan Mehmet Avcı,
"Biz bu göreve gelirken kefenimizi giyip geldik. Biz 300 Bin kişinin hakkını kimseye peşkeş çekmeyiz. Biz Muhsin Yazıcıoğlu'nun kadrolarıyız. Bizi başkalarına benzetmesinler. Şu çok iyi bilinsin milletten büyük kimse yoktur. Bizimde kimseden korkumuz yoktur." dedi. İşyerinin 12 yıl önce kiralandığını ve belediyeye yapılan devirle ilgili hiçbir başvurunun yapılmadığını ifade eden Avcı, "Bu iş yerini daha önce 2 kez tahliye ettik.
Ancak bu şahıslar mührü kırıp yine burayı açtılar. Mahkeme kararları doğrultusunda tahliyeyi gerçekleştirdik." Dedi.
Dükkanın şuan zabıta noktası yapıldığını söyleyen Avcı, "Baharın gelmesiyle birlikte burayı Paşa Camii'ne gelen vatandaşlarımız için şadırvan yapacağız. Halkımızın dinleneceği ve abdest alacağı bir alan yapmayı düşünüyoruz." dedi.

Kaynak: Sivaspostasi

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2010, 21:52   #2
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Başkan yardımcısına akıl almaz tehdit

Başkan bu tavrıyla haklı olduğu bir konuda nahoş bir görüntü çizmiş..
12 yıl beleşe oturup,kime peşkeş çekeceksin diyen esanfa zaten diyecek laf yok!
Alt 26.11.2010, 23:21   #3
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 21:28

Tecrübe Puanı: 526 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BAŞKAN GAYET AKLI BAŞINDA BİR İNSAN VE ÇOKTA MÜTAVAZİ BİR YAPISI VAR.BUNU BELİRTEYİM ÖNCELİKLE.ŞİMDİ BİRİ SİZE SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ KÜFÜR VE HAKARET ETSE DURUP KUZU KUZU ONU DİNLERMİSİNİZ YOKSA CEVAP VERİRMİSİNİZ.YAZDIGIN HABERİDE SENİDE KINIYORUM ASIL SEN TARAF TUTMUŞSUN AYIP ETMİŞSİN.KİMSE KENDİSİNE TEHDİT VE HAKARET ETTİRMEZ.SEN NERDE YAŞIYORSUN.BU ÜLKEDE BAŞBAKAN ANANIDA AL VE GİT DEDİ.TABİ BU LAFTA ANLAMLAR BAŞKA.BEN BAŞKAN YARDIMCISININ DOGRU YAPTIGINI SENİN YANLIŞ YAZI YAZDIGINI DÜŞÜNÜYORUM.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2010, 01:42   #4
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 22:57

Tecrübe Puanı: 703 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
BAŞKAN GAYET AKLI BAŞINDA BİR İNSAN VE ÇOKTA MÜTAVAZİ BİR YAPISI VAR.BUNU BELİRTEYİM ÖNCELİKLE.ŞİMDİ BİRİ SİZE SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ KÜFÜR VE HAKARET ETSE DURUP KUZU KUZU ONU DİNLERMİSİNİZ YOKSA CEVAP VERİRMİSİNİZ.YAZDIGIN HABERİDE SENİDE KINIYORUM ASIL SEN TARAF TUTMUŞSUN AYIP ETMİŞSİN.KİMSE KENDİSİNE TEHDİT VE HAKARET ETTİRMEZ.SEN NERDE YAŞIYORSUN.BU ÜLKEDE BAŞBAKAN ANANIDA AL VE GİT DEDİ.TABİ BU LAFTA ANLAMLAR BAŞKA.BEN BAŞKAN YARDIMCISININ DOGRU YAPTIGINI SENİN YANLIŞ YAZI YAZDIGINI DÜŞÜNÜYORUM.ŞİMDİ SEN GERÇEK DELİKANLI İSEN BU YAZIDAN DOLAYI BENİ CEZALI DURUMA DÜŞÜRMEZSİN HADİĞ BUYUR.KALDIKİ YAYINLAMAZSAN BAŞKA MAİLLE GENE YAZACAM BU YAZIYI.
Bu haberi gördüğüm kadarı ile site yazmamış,Sivaspostası yazmış, kaynağıda yazıyor.
Bence sizin şikayet etmeniz gereken kişi Sivaspostasıdır.
Neyseki burada farklı farklı gazetelerden haberler yazılıyor ve bizlerde Sivasta neler olup bittiğini öğreniyoruz.Asıl bu haberi eğer bu site burada yayınlamasaydı bu siteyi taraflı olarak görürdüm.Madem bir haber var onuda yayınlamak bu sitenin görevidir.
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2010, 10:16   #5
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 686 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
BAŞKAN GAYET AKLI BAŞINDA BİR İNSAN VE ÇOKTA MÜTAVAZİ BİR YAPISI VAR.BUNU BELİRTEYİM ÖNCELİKLE.ŞİMDİ BİRİ SİZE SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ KÜFÜR VE HAKARET ETSE DURUP KUZU KUZU ONU DİNLERMİSİNİZ YOKSA CEVAP VERİRMİSİNİZ.YAZDIGIN HABERİDE SENİDE KINIYORUM ASIL SEN TARAF TUTMUŞSUN AYIP ETMİŞSİN.KİMSE KENDİSİNE TEHDİT VE HAKARET ETTİRMEZ.SEN NERDE YAŞIYORSUN.BU ÜLKEDE BAŞBAKAN ANANIDA AL VE GİT DEDİ.TABİ BU LAFTA ANLAMLAR BAŞKA.BEN BAŞKAN YARDIMCISININ DOGRU YAPTIGINI SENİN YANLIŞ YAZI YAZDIGINI DÜŞÜNÜYORUM.ŞİMDİ SEN GERÇEK DELİKANLI İSEN BU YAZIDAN DOLAYI BENİ CEZALI DURUMA DÜŞÜRMEZSİN HADİĞ BUYUR.KALDIKİ YAYINLAMAZSAN BAŞKA MAİLLE GENE YAZACAM BU YAZIYI.
Siz biraz abartmışsınız yada işinize geldiği şekilde yazmışsınız,Biraz beyniniz varsa düşünebilirsinizki bu haber Sivas basınına ait kaynağıda verilmiş zaten.Bu haberin burada yayınlanmasıda gayet normal.Ben sivaspostası nın yaptığı haberleri gerçekten beğeniyorum cesur ve tarafsız haberler yapıyor.

Site yönetiminden bu ve benzeri güzel haberleri yayınlamasını herzaman bekliyor teşekkür ediyorum..
Alt 27.11.2010, 11:48   #6
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 21:28

Tecrübe Puanı: 526 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
resim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu haberi gördüğüm kadarı ile site yazmamış,Sivaspostası yazmış, kaynağıda yazıyor.
Bence sizin şikayet etmeniz gereken kişi Sivaspostasıdır.
Neyseki burada farklı farklı gazetelerden haberler yazılıyor ve bizlerde Sivasta neler olup bittiğini öğreniyoruz.Asıl bu haberi eğer bu site burada yayınlamasaydı bu siteyi taraflı olarak görürdüm.Madem bir haber var onuda yayınlamak bu sitenin görevidir.
kardeşim sen neden cevap yazma gergi duydun cevap yazacak olan sen degilsinki.bu site habercisi buna benzer bir yazıdan dolayı beni yasakladı uzun süre yorum yapamadın ondan dolayı site habercisine sitem ettim yoksa başka bir amacım yok.haberdeki yorumu yapan kişiye cevap olarak yazdım yanlış anlaşılma olmasın.seviyeli eleştiri elbet olacak.benim kimsyle bir sıkıntım yok sadece yasaklandıgım için yazdım.yanlış anlaşılmış olabilirim.

Alıntı:
özgüven Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Siz biraz abartmışsınız yada işinize geldiği şekilde yazmışsınız,Biraz beyniniz varsa düşünebilirsinizki bu haber Sivas basınına ait kaynağıda verilmiş zaten.Bu haberin burada yayınlanmasıda gayet normal.Ben sivaspostası nın yaptığı haberleri gerçekten beğeniyorum cesur ve tarafsız haberler yapıyor.

Site yönetiminden bu ve benzeri güzel haberleri yayınlamasını herzaman bekliyor teşekkür ediyorum..
sana özelden cevap yazacaktım ancak bu sayfayı okuyanlar görsün diye özelden yazmadım **. senin kimi begendigin beni alakadar etmez benim kime ne dedigimde seni ilgilendirmez.benim ne dükkan sahibiyle nede başkan yardımcısıyla bir hukukum tanışlıgım yok sadece belediyeye oy vermiş biriyim nasıl yanlışlarını söylüyorsam dogru iş yaptıklarındada destek verecem.görüşümü begenmiyebilrsin bunu adam gibi yazarsın .burda seviyeyi korumak amacıyla başka bişey yazmıyacam umarım söylemek istediklerim anlaşılmıştır.

Konu _DuMaN_58 tarafından (27.11.2010 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Hakaret içerin mesaj yazılması.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2010, 12:13   #7
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 686 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Özelden yazsanız ne olacaktı daha fazlamı agresifleşecektiniz,Siz karşınızdakini cocukmu zannediyorsunuz,Ben burada kimseye hakaret etmedim etmekte istemem çünkü burası hakaret edilecek yer değil,Yapım buna müsade etmez pek anlayacağınızı zannetmiyorumda neyse.Bir üstteki cevabınızda yasaklandığınız için böyle yorum yaptığınızı yazmışsınız banane ben konuya ve yoruma bakarım,Siz konuya yorum yapmadan önce farklı saldırı hamleleri yapmışsınız ona takıldım,Aslında pekte takılacak birisi değilmişsiniz bunu anladım.

Neyse burası bi paylaşım sitesi olduğu için konuyu fazla uzatmaya gerek yok.
Alt 29.11.2010, 00:55   #8
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 663 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Konuyu saptırmışsınız. Sivaspostası gazetesinin tarafsız haber yaptığını yazan arkadaş sanırım tarafsızlığın ne olduğunu bilmiyor yada o gazeteyi takip etmiyor. Bu iş yeri ile ilgili kaçıncı haber şaşırdım. Eski başkanlardan DİNDAR olarak bilinen kendilerini ve partilerini muhafazakar tanıtan osman seçilmiş zamanında yapılan bu yolsuzluğu o civarda bilmeyen yok sayısız şikayetlerin olduğuda herkes tarafından biliniyoru. Bu yönetim gelene kadar kimse ses çıkarmadı, ses çıkaranda halkın gözünde nedense haksız duruma düşürülmek isteniyor. Başkan yardımcısının tepkisi insani olarak çok doğal kimsenin haysiyeti namusu kimsenin iki dudağının arasında gezemez. Eğer diyorsanız bu haberi yapan gazete tarafsız o esnafın ahalinin önünde neler dediğini olduğu gibi yazsın.
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2010, 09:16   #9
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

"Hem suçlu hem güçlü" diye bir deyimimiz vardır. Esnafın yaptığıda bundan başka birşey değil. 12 yıl hemde mühürleri iki kez sökerek suç işleyerek oturmuşun ve hala konuşuyorsun, Başkan yardımcısı bildiği doğrudan şaşmayarak görevini yapmış keşke hiç diyaloğa geçmeseymiş.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)