Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
AB'ye EVET mi?, HAYIR mı? - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: AB'ye Evet mi? Hayır mı?
Evet 98 32,13%
Hayır 207 67,87%
Katılımcı sayısı: 305. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.05.2008, 20:07   #11
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: AB'ye EVET mi?, HAYIR mı?

Alıntı:
dark_yamtar58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ha birde Filistin Bazı kesimler için para toplama vesilesi.Harçlığı biten üçbeş kadın hemen filistine kermes diye biraz börek biraz poğça insanların manevi duygularını sömürüyorlar.Toplanan paraların gittiğini yerine ulaştığına kesinlikle inanmıyorum.Birzamanlarda Kosova için toplanmıştı hele sonucu tam bir komediye dönüşmüştü Mercümekler,Parti teşkilatları Zamanın Başbakanı falan.....................Tanr ı Türkü Korusun ve Yüceltsin.......T.T.K.
Evet bu tür şeyleri bile kendi çıkarlarına alet edebiliyorlar,çok acı gerçekten.
Alt 15.05.2008, 21:42   #12
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 765 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sevgili Yiğidolar Avrupa Birliği sevdalısı değilim ancak, Avrupa Birliği'nin getirisinin götürüsünden daha fazla olacağı inancını taşıyorum. Bu bir.

İkincisi bazı arkadaşlarım Turan, Türk birliği vs birşeylerden bahsetmişler, kendilerini biraz daha rasyonel düşünmeye davet ediyorum bu tarz fikirlerin hayat bulması kesinlikle imkansız. Turan birliği fikri Turan coğrafyasında sadece Türkiye'de var ve çok az bir kesimle sınırlı arkadaşlar, sizin bu haliniz 300 kişilik fedaiyle Afganistan'da Turan'ı gerçekleştirme hayaliyle mevta olan -toprağı bol olsun- Enver paşa hazretllerine benziyor. Bu kadar iddialı Turan veya Türk birliği gibi laflarla ortaya çıkarken bunun gerçekte mümkün olmadığı gerçeğinin onbinde birini anlasanız bu yoldan dönersiniz... Hunlar, Göktürkler tarih kitaplarında kaldı gençler... Bu gün Ortaasya'da herifler Türk'ten nefret edip Rus'a tapar olmuşlar, siz kimle Turan'ı kuracaksınız?
Alt 15.05.2008, 21:47   #13
goktan58
Tecrübeli Yiğido

goktan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goktan58 Şuan goktan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.11.2013 09:58

Tecrübe Puanı: 642 goktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgoktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgoktan58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

avrupanın bıze kazancından cok zararı dokunacaktır kesınlıkle bı kere baska kendı öz benlıgımızden sıyrılmamız ıcın reform uzerıne reform ıstıyorlar....hele 301.maddeyı kaldırmak ıstemelerı bızım elımızı kolumuzu baglayacaktır....bana göre turkıyemız avrupayla fazla ugrasmamalı dogumuzda turk cumhurıyetlerı var kendı bırlıgımızı kurmamız gerek turk bırlıgı altında ınanın avrupadan daha cok kazanclı cıkarız...........ama tum turklerı bı catı altında toplamalıyız..................
goktan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2008, 11:39   #14
yurtoglu22
Yeni Yiğido

yurtoglu22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yurtoglu22 Şuan yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.11.2011 23:41

Tecrübe Puanı: 0 yurtoglu22 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

KOCAMAN HAYIRRRRRR!!!! AURPANIN NEYI KALDI DEDI KODUDAN BASKA TÜRKIYEYI KULANMA DEGILDE BENZERI SUNU YAPIN YOK SU OLURSA DAHA IYI YOK SU OLMAZ: LAN SEN KIMSIN
SEN ALMANYA ! YAHUDILERE NELER YAPTIN DÜNYA BILIR SEN FRANSA NE OLDUGUN BILINMEZ HER INSANA ZULUM YAPARSIN ELINDEN GELSE DÜNYAYI FET EDERSIN ! :
HELLE SEN INGILIZ BOZMASI INGILIZ MAHSUM DURURSUN INSANLARI ARKASINDAN VURUR-
SUN SIZLER GELIP BIZDEN HESAP SORACAGINA GIT DEDENDEN SOR DÜNYAYA NASIL ZULÜMLER YAPTIGINI ONDAN SONRA BANA KARIS:!!!!ULAN I!!!!!::: BAGISLAYIN BAZI KELIMELERDEN DOLAYI: BIZIM BIZDEN BASKA DOSTUMUZ OLAMAZ. KAFA CALISTIRIP TÜRK DÜNYASININ BÜYÜTÜLMESI TÜM BIRLIK TÜRKÜ ALEVISI KÜRTÜ CERKEZI YANI HEPSI
BIRLIK.BANENE AVURPADAN NEYIN EKSIK YAP VE YAKUTA AL SALIS DEDI KODUYU BIRAK
IS ÜRET SANA DIYORUM SAYIN BAYKAL HÜKÜMETLE UGRASACAGINA EKONI. UGRAS NASIL
KALKINALIM DIYE GEN SORUSU VER: KOLTUK DAVASI DEGIL TÜRK DAVASI KALKINMA DAVASI YAP CIKIP KOCA KARILAR GIBI SEN ONA O SANA BUNU SADECE BIZDE OLUYOR
NE BU SIZLERDEN BIKTIK:::: TURKIYE ICIN UGRASIN MILLET ICIN UGRASIN:

OKUYANLARIN KAFASINI DAGITTIM ÖZÜR DILERIM YANLIS YAZILARIMDAN DOLAYI

BEKIR YURTOGLU
LAUENBURG
yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2008, 13:27   #15
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
yurtoglu22 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
KOCAMAN HAYIRRRRRR!!!! AURPANIN NEYI KALDI DEDI KODUDAN BASKA TÜRKIYEYI KULANMA DEGILDE BENZERI SUNU YAPIN YOK SU OLURSA DAHA IYI YOK SU OLMAZ: LAN SEN KIMSIN
SEN ALMANYA ! YAHUDILERE NELER YAPTIN DÜNYA BILIR SEN FRANSA NE OLDUGUN BILINMEZ HER INSANA ZULUM YAPARSIN ELINDEN GELSE DÜNYAYI FET EDERSIN ! :
HELLE SEN INGILIZ BOZMASI INGILIZ MAHSUM DURURSUN INSANLARI ARKASINDAN VURUR-
SUN SIZLER GELIP BIZDEN HESAP SORACAGINA GIT DEDENDEN SOR DÜNYAYA NASIL ZULÜMLER YAPTIGINI ONDAN SONRA BANA KARIS:!!!!ULAN I!!!!!::: BAGISLAYIN BAZI KELIMELERDEN DOLAYI: BIZIM BIZDEN BASKA DOSTUMUZ OLAMAZ. KAFA CALISTIRIP TÜRK DÜNYASININ BÜYÜTÜLMESI TÜM BIRLIK TÜRKÜ ALEVISI KÜRTÜ CERKEZI YANI HEPSI
BIRLIK.BANENE AVURPADAN NEYIN EKSIK YAP VE YAKUTA AL SALIS DEDI KODUYU BIRAK
IS ÜRET SANA DIYORUM SAYIN BAYKAL HÜKÜMETLE UGRASACAGINA EKONI. UGRAS NASIL
KALKINALIM DIYE GEN SORUSU VER: KOLTUK DAVASI DEGIL TÜRK DAVASI KALKINMA DAVASI YAP CIKIP KOCA KARILAR GIBI SEN ONA O SANA BUNU SADECE BIZDE OLUYOR
NE BU SIZLERDEN BIKTIK:::: TURKIYE ICIN UGRASIN MILLET ICIN UGRASIN:

OKUYANLARIN KAFASINI DAGITTIM ÖZÜR DILERIM YANLIS YAZILARIMDAN DOLAYI

BEKIR YURTOGLU
LAUENBURG
Teşekkür ederim Adaşım Çok güzel şeyler diyorsunda gel sen bunu bizim Fır döndü lere anlat.
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2008, 13:36   #16
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 994 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

AB YE HAYIR... TÜRK BİRLİĞİNE EVET......İ

Alt 16.05.2008, 13:38   #17
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 994 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

Alt 16.05.2008, 13:43   #18
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick

Kaptan arkadaşım emeğine sağlık çok teşekkürler...Çok süper.
Alt 16.05.2008, 13:54   #19
ersoy_34
Usta Yiğido

ersoy_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ersoy_34 Şuan ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 15:10

Tecrübe Puanı: 667 ersoy_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vallahi bende hayır diyorum ancak recep tayyipne diyorsa arkasındayım
ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2008, 13:55   #20
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

Alıntı:
Kaptan-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Gönlümdeki özlem,Ülküm,Kızılelmam,PanTürk izim,Turan hepsi Bu şanlı bayrağın gölgesindeki haritada mevcut...Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin.......

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil