Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas büyükşehir olma yolunda - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.08.2014, 08:24   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas büyükşehir olma yolunda

Geleneksel Sivas Günleri tarihi ve kültürü ile Feshane’de İstanbul’un kalbinde gerçekleştiriliyor. İstanbul Feshanede gerçekleştirilen Sivas Günlerinde Sivas’ı 3 stant temsil ediyor. Sivas’ı temsil eden Sivas Belediyesi’nin standında Sivas’ın büyükşehir olmasına yönelik çalışma yapılıyor.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, İstanbul Feshane’de yapılan Sivas Günlerinde Sivas’ın büyükşehir olmasına yönelik çalışmalar yapıldığını Sivas’ın artık büyükşehir olmayı hak ettiğini söyledi.

İstanbul Feshane’deki Sivas stantlarında Belediye Başkanı Sami Aydın’ın iş adamları ile görüşerek Sivas’a yatırım yapılması konusunda da girişimde bulunacağının altını çizen Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın; “Sivas Belediyesi’nin standında Sivaslılara ikametlerini Sivas’a aldırmaları için form dağıtacağız. Türkiye’nin dört bir yanında olan Sivaslılarla istişare ederek ikametlerini Sivas’taki akrabalarının yanına aldırmaya teşvik edeceğiz” dedi.

İstanbul, İzmir ve Türkiye’nin dört bir yanında olan Sivaslıların ikametlerini Sivas’taki akrabalarının yanına aldırmaları halinde Sivas’ın 750 bin nüfusa sahip olabileceğinin altını çizen Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın; “Sivas’ın nüfusu 750 bin olursa Sivas resmen büyükşehir olmayı hak ediyor. Geçtiğimiz 2 ay içerisinde Sivas’ın nüfusu yaklaşık 20 bin kişi arttı. Şehrimize gelen hemşerilerimiz kayıtlarını Nüfus İl Müdürlüğü’ne yaptırdı. Sivas’ın nüfusunu artırmak içen İstanbul’da Sivaslı derneklerle görüşerek Sivas’ın Büyükşehir olmasını sağlayacağız. Sivas’ın büyükşehir olması için farklı illerde bulunan Sivaslılara nüfus kayıt formu vereceğiz. Gurbetçilerimizde kendilerine verilen formları doldurarak Kargo veya taahhütlü posta vasıtasıyla Sivas’taki akrabalarına göndermeleri gerekiyor. Sivas’ın büyükşehir olması için bu formlar çok önemli. Sivas artık büyükşehir olmayı hak ediyor. Bizlerde Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile birlikte Sivas’ın büyükşehir olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Sivas’ın büyükşehir olacağına Sivaslının ve benim inancım tam. Sivas’ın büyükşehir olması Sivas’a oldukça fazla yatırım kazandıracak. Milletvekili sayımız artacak. Sivas’a yapılan yatırımlar artarak Sivas’taki işsizliğin önüne geçilecek” ifadelerini kullandı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.08.2014, 23:33   #2
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 19:51

Tecrübe Puanı: 425 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas büyükşehir olma yolunda

Belediye saolsun bu işe eğilmeye başladı ama somut adım yok o formları internet sitesi e koysunlar indirip postalayalım bide klavye koysunlar faceden tv den heryerden gerekli talimatlar sürekli yayınlansın
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2014, 15:06   #3
MMK
Yeni Yiğido
NO AVATAR

MMK Şuan MMK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.09.2014 15:06

Tecrübe Puanı: 0 MMK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SOKAKTA GEZEN EŞEK ARABALARINA SON VER SONRA NE OLUYORSAN OL!!!
MMK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2014, 15:49   #4
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 13:29

Tecrübe Puanı: 1005 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
MMK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SOKAKTA GEZEN EŞEK ARABALARINA SON VER SONRA NE OLUYORSAN OL!!!
senin o söylediğin Türkiye'nin her yerinde bulunuyor büyük şehirle ne alakası var

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2014, 15:58   #5
58svs58
Yiğido
NO AVATAR

58svs58 Şuan 58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 15:58

Tecrübe Puanı: 687 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

feshanede tanıtım günüymüş, büyükşehir olacakmış, bunlar şehir efsanesi. feshanede hangi sanayi ürünü tanıtıldı ben göremedim. Dal turşusundan başkada sivas ürünü yoktu. hangi sanayi ürünü vardı gören varsa söylesin. 3 bidon turşumu kalkındıracak bizi. feshanede yapılan sivas günleri sivasla alakası olmayan yöne gidiyor. gerçek sivas bu değil. boşuna kendinize sivas için bişey yapıyormuş rolü biçmeyin kimse inanmıyor artık. yada şahsen ben inanmıyorum. Ne olduğu belli olmayan, kimin sattığı meçhul, sivasla alakası olmayan 3 tane köfteyi 10 liraya millete kakalayanlara göz yumduğunuz için benim gözümde kaybettiniz.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2014, 16:51   #6
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Feshanede kaç sivaslını. Nüfusunu Sivas'a aldırdınız kaç form doldurttunuz satış yapmaktan zaman kaldımı Büyükşehir olmak gibi önemsiz işlere
Alt 08.09.2014, 16:40   #7
Warda
Yeni Yiğido

Warda - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Warda Şuan Warda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 14:30

Tecrübe Puanı: 0 Warda isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Büyük ve gerçek projeler üretmek, büyük araştırmacılar ve bilgili insanlar tarafından oluşturulur ve gerçekleştirilir.
Bizim çapımız bu ne yapalım, çap küçük olunca dairenin büyümesi imkansızlaşıyor.
Warda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2014, 19:51   #8
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Arkadaşlar herhangi bir çalışma Yapılıyor mu nüfusta Artış oranınız nedir ?
Alt 14.08.2015, 18:05   #9
LEVENT5075
Yeni Yiğido
NO AVATAR

LEVENT5075 Şuan LEVENT5075 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.08.2015 15:50

Tecrübe Puanı: 0 LEVENT5075 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

form nerden alınılıyor acaba bilen varmı ? ben askeri personelim sivas büyükşehir olmadığı için kendi memleketimde görev yapamıyorum 20 yıldır dışardayım. emekliliğime 4 yılım kaldı. emeklilikten önceki son görev yerim memleketim olsun isterim. inşalah bu çalışma sonuç verir ve büyükşehir olur.
LEVENT5075 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil