Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.04.2008, 17:52   #161
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2153 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
yiğidoturan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SEVA KUSURA BAKMA AMA ÖZELLEŞTİRME İDARESİ KİME BAĞLI RUSYAYA FALANMI YOKSA TC BAŞBAKANLIĞINAMI

bilmiyormusun ????

seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 17:57   #162
seva
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 2153 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yiğidoturan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
YA BRAVO SANA YAHUDİLERİ BAYAĞI TANIMIŞSIN
BİLİYORMUSUN CENNET MEKAN SULTAN ABDÜLHAMİDE NEDEN KIZIL SULTAN DEDİKLERİNİ SAKALI KIZIL OLDUĞUNDAN YADA GOMİNİST DİYE DEMEDİLER YAHUDİLER FİLİSTİNDEN YER İSTEDİLER VE OSMANLININ BÜTÜN BORÇLARINI ÖDEMEYİ TAAHÜT ETTİLER SULTAN ABDULHAMİT HANIN CEVABI O TOPRAKLAR KANLA ALINDI ANCAK KANLA VERİLİR BİZİM BİR AVUÇ BİLE SATILIK TOPRAĞIMIZ YOK DEMİŞTİR. TARİH YAZMAKTAN BAHSEDİYORSUNUZ BU TOPRAKLAR KANLA ALINDI PARA İLE SATILAMAZ HER TÜRKİYE VATANDAŞININDA BU SÖZÜ SÖYLEME HAKKI VARDIR
onlar da sattılarsa bizi niye ilgilendiriyor..
Alt 07.04.2008, 19:01   #163
seva
Usta Yiğido

Alıntı:
Catli58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ama ada bizimdi.

1500'lerde fethetmistik
O tarihlerde nereler bizim değildiki ?
Osmanlı toprak mı sattı
Alt 07.04.2008, 19:18   #164
seva
Usta Yiğido

Alıntı:
adislibekir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bana bak arkadaşım benim dilim biraz sivri kimseyle diyaloğa girmek istemiyorum.Sonucu iyi olmuyor onun için seninlede girmesek iyi olur sen kendine göre herşeyin iyisini biliyorsun ne güzel oturmuş birde fetfa veriyorsun.Ama kırıcı olma ayıp adam olun falan böyle şeylerede girmesen çok iyi olur bence.Sen Akp yi en çok savunan insanlardan biride sensin Kamu kurumlarında ve Özel Sektörde sakatların yararlandıkları izdiham edildikleri çok yer var sen bu kadar bilgi ile kendi başının çaresine bakamıyorsan burada boşuna fetfa veriyorsun.Birzamanlar Türkiyede bir adam vardı Adı Naylon Kemal Arabalarla Naylon fatura satardı.Şimdi Hükümette çok iyi bir yerde.Senin alım satımla bir konun varsa o devlet büyüğümüzü bul ondan akıl al canım.Olmazsa bizim arkadaşlardan canın sıkılıyorda polemik yapmaya adam arıyorsan bu sitede avara adam çok ben sana yönlendireyim sabah akşam karşılıklı dalaşın...Bırak bu işleri arkadaşım zaten milletin canı burnunda çatlatma bizi.
Fetva makamı değilim. Evet her insanın olduğu gibi benimde bir siyasi görüşüm var. Diğer siyasi görüşlere de saygım var. Kırıcı bir söz etmedim. İzdiham değil, istihdam denir. İşe ihtiyacım olduğundan bahsetmedim herhalde başımın çaresine bakarım. Naylon Kemal i tanımıyorum. Polemik yapmıyorum polemik içinde kişi aramıyorum.
Alt 07.04.2008, 19:23   #165
seva
Usta Yiğido

[quote=sonbahar;251314]
Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Seva hanfendi anladığım kadarıyla siz Akp nin bu sitede görevli elemanlarındansın.Ben bunu anlıyorum ama biz Sivaslılar Net de üylik şartnamesini okurken buranın Siyasi değil Sivas Siporun ve Sivaslıların Muhabbet sitesi olarak girdik ama sizin gibi birkaçtane Akp hizmetkarının boş polemikleri yüzünden inanki sideden uzaklaştım.Güzel kardeşim neden siyaset yapacaksan siyasi yorumların siyasi tartışmaların yapıldığı bir yerde takılmıyorsun.Sen istersen üyelik sözleşmesini birkere daha oku eğer böyle giderse biz Sivaslılar nette Siyaset Yapılsın mı Yapılmasınmı diye anket yapacağız eğer burası Akp nin siyasi bir sitesiyse biz toplu bir şekil de veda edeceğiz siz kendi aranızda sohbet edersiniz.Zaten burada anladığım kadarıyla bir siyasi misyonunuz var sabah akşam onu onun için siteyi bekliyorsunuz demek ki biz yanılmışız burayı tarafsız sadece Sivaslıların Sivasın sorunlarının konuşulduğu bir yer zannetmiştik.
Görevli eleman değilim. Sitede de Sivas ve Sivas spor sorunlarına pek rastlamadım genelde siyasi konu oldukça fazla gibi.
Alt 07.04.2008, 19:56   #166
bulutum
Yasaklı
NO AVATAR

bulutum Şuan bulutum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.09.2008 21:14

Tecrübe Puanı: 0 bulutum Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
ero Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
gördük yargıya neden güvenilmeyeceğini...1 akşam önce haşim kılıçla yemek yeniyo,diğer günn Haşim kılıç nsl oy veriyo?---->a.b.dullah gül yargılanmasın.....4 üye tarafını açık açık belli etmiş kararda isimlerde açıklandı...bu 4 hukuk adamına kim güvensin.....bunların içinde bulunduğu yargılama süreci ne kadar sağlıklı.....DTP başkanının bi dediğine şimdi katıldım....
TAYYİP .E ve yandaşları ''bi tek kendine Müslüman'..........kendine yapıldımı haksızlık...başkalarına yapıldımı adalet......bırakın bu işleri, bu işler size yakışmıyor(siyaset)......

bide demiş ya ekonomiye üzülüyorumm...bak işte ..bu olaylar olmadan ta aralıkta bizi ekonomik sıkıntıların beklediğni her kes biliodu....bunudamı bağladın böylece......
senın halıne bakıyorumda uzuluyorum sen ve senın gıbıler kabul etsenızde etmesenızde bız bu hukumetı senve senın gıbı lerı eze eze yıne kurarız kurdukta soz halktan bıter bıkaç çapulcudan deıl kendıne saygın olsunkı basbakanım de tayıpne basbakanımız de gururun ıncındı ıse %90 la gelecegımız gunu bekle
bulutum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.04.2008, 09:09   #167
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1024 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

[quote=sonbahar5803;251459]Yazık, insanlara iftira atacak kadar küçülmüşsünüz ve Allah korkusundan yoksunsunuz!

Yaşınızı başınızı almışsınız ama İman'dan nasibinizi alamamışsınız.

Hakkımda yalan ve yanlış yorum yapanlara Hakkımı Helal etmiyorum!
Allah'tan tek dileğim sadece Ahiret'te değil, bu dünyada da sizlerden bunun hesabını sorsun.

İftiranın daha ağırına kendiniz maruz kalınki belki Allah'a sarılırsınız o zaman!

Bundan sonra sizlerle hiç bir şekilde muhatap olmuyorum. Yasaklı listemde olduğunuz için de mesajlarınızı da görmeyeceğim.
İstediğiniz kadar iftirala devam edebilirsiniz.

Siz bunun anlamını bilmezsiniz ama ben sizi Allah'a haval ediyorum!
İnşallah Güzel Yaradanım bunun hesabını en acı şekilde sorar!

Amin Amin Amin.
[/QUOTE

sonbahar 5803 sizin kişiliğinize bir şey diyen yok iftirada atmıyorum ben sadece olaylar ve olanlar hakkında tarihten kesitler verdim eğer burada bir hak gaspı varsa dediğiniz doğrudur bizim kişilerle işimiz yok yapılan yanlışlardan bahsediyoruz lütfen yazıları tam okuyun AYRICA İMANIN KİMDE OLUP OLMADIĞINI SİZ BİLEMEZSİNİZ ONU ANCAK VE ANCAK YARADAN BİLİR

Konu yiğidoturan tarafından (08.04.2008 Saat 09:15 ) değiştirilmiştir..
yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.04.2008, 09:19   #168
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

[quote=yiğidoturan;251744]
Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yazık, insanlara iftira atacak kadar küçülmüşsünüz ve Allah korkusundan yoksunsunuz!

Yaşınızı başınızı almışsınız ama İman'dan nasibinizi alamamışsınız.

Hakkımda yalan ve yanlış yorum yapanlara Hakkımı Helal etmiyorum!
Allah'tan tek dileğim sadece Ahiret'te değil, bu dünyada da sizlerden bunun hesabını sorsun.

İftiranın daha ağırına kendiniz maruz kalınki belki Allah'a sarılırsınız o zaman!

Bundan sonra sizlerle hiç bir şekilde muhatap olmuyorum. Yasaklı listemde olduğunuz için de mesajlarınızı da görmeyeceğim.
İstediğiniz kadar iftirala devam edebilirsiniz.

Siz bunun anlamını bilmezsiniz ama ben sizi Allah'a haval ediyorum!
İnşallah Güzel Yaradanım bunun hesabını en acı şekilde sorar!

Amin Amin Amin.
[/QUOTE

sonbahar 5803 sizin kişiliğinize bir şey diyen yok iftirada atmıyorum ben sadece olaylar ve olanlar hakkında tarihten kesitler verdim eğer burada bir hak gaspı varsa dediğiniz doğrudur bizim kişilerle işimiz yok yapılan yanlışlardan bahsediyoruz lütfen yazıları tam okuyun
Turan Yeğenim sen bunlara inanma sakın taktik meselesi şimdi pusuya yattı kılıçları bileyliyor yakın bir zamanda seni mesajla arar nabız yoklar senin tavrını öğrendikten sonra baktı sende akp ye karşı bir tavır değişikliği olmadığını görünce yine sana taaruza geçer bana yaptığı taktikler bunlardı.Yakında sana dertli bir mesaj çeker mağduru oynar yemezsn sana bir kaç tane örnek yazı yazar derki ben madurum falan der.Baktıki sen yemiyorsun o zaman tamam hedefsin
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.04.2008, 09:59   #169
seva
Usta Yiğido

Alıntı:
sonbahar Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Demek ki ona o yakışıyor ozman kendine yakışan yorumlar yapsın yaptığı yorumlar çok ağır ve terbiyesiz.Savunduğu konu şeriat ama avatarına bakınca......Kadınlarına benziyor.
o kadınlara kurban ol emi canım.
Alt 08.04.2008, 10:11   #170
seva
Usta Yiğido

Alıntı:
Catli58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Barzaninin Türkiyede 100 den fazla sirketi var.
Acaba bizim hukumet uyuyor mu?

Ne ise yariyorlar. Sirf devletin parasini yiyorlar, baska hicbir is yaptiklari yok.
Eger Barzani gibi birisinin Türkiyeden mülk edenmesini bile engelleyemiyorlarsa, yedikleri paralar haram olsun.
Onlar sayesinde para alıyoruz onlarda olmasa türkiyenin halli ne olurdu
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)