Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?
Tayyip Erdoğan 29 20,57%
Deniz Baykal 106 75,18%
Süleyman Demirel 39 27,66%
Cem Uzan 32 22,70%
Devlet Bahçeli 28 19,86%
Mesut Yılmaz 34 24,11%
Doğu Perinçek 37 26,24%
Mehmet Ağar 14 9,93%
Kamer Genç 35 24,82%
Muhsin Yazıcıoğlu 9 6,38%
Murat Karayalçın 30 21,28%
Zeki Sezer 25 17,73%
Ahmet Türk 41 29,08%
Hepsi 5 3,55%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 141. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.05.2008, 09:55   #1
fertelliyim
Usta Yiğido

fertelliyim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fertelliyim Şuan fertelliyim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.10.2011 17:21

Tecrübe Puanı: 727 fertelliyim BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?

En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?

1. Tayyip Erdoğan
2. Deniz Baykal
3. Süleyman Demirel
4. Cem Uzan
5. Devlet Bahçeli
6. Mesut Yılmaz
7. Doğu Perinçek
8. Mehmet Ağar
9. Kamer Genç
10. Muhsin Yazıcıoğlu
11. Murat Karayalçın
12. Zeki Sezer
13. Ahmet Türk
14. Hepsi

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
fertelliyim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 23.05.2008, 10:04   #2
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 997 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?

- AHMET TÜRK
- CEM UZAN
- DENİZ BAYKAL
- DOĞU PERİNÇEK

EN GICIK OLDUĞUN SİYASETÇİLER BUNLAR...
Alt 23.05.2008, 10:46   #3
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 651 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

mesut yılmaz
deniz baykal
süleyman demirel

Düşün artık bu milletin yakasından düşün...

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 23.05.2008, 11:04   #4
Sivasliim.58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Sivasliim.58 Şuan Sivasliim.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 Sivasliim.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kaptan-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
- AHMET TÜRK
- CEM UZAN
- DENİZ BAYKAL
- DOĞU PERİNÇEK

EN GICIK OLDUĞUN SİYASETÇİLER BUNLAR...
al bendende okadar sadece bi siralamada Deniz baykal basi cekiyo
Sivasliim.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 23.05.2008, 11:19   #5
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 737 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
fertelliyim Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?

1. Tayyip Erdoğan
2. Deniz Baykal
3. Süleyman Demirel
4. Cem Uzan
5. Devlet Bahçeli
6. Mesut Yılmaz
7. Doğu Perinçek
8. Mehmet Ağar
9. Kamer Genç
10. Muhsin Yazıcıoğlu
11. Murat Karayalçın
12. Zeki Sezer
13. Ahmet Türk
14. Hepsi
R.Tayyip Erdoğan ( Ustayım dedi acemiden daha kötü hale getirdi)
Deniz Baykal ( Parti içi demokrasi yok edildi,tek kaldı)
M.Yazıcıoğlu ( Yıllardan beri aynı şey,gereksiz parti görünümünde)
Kamer Genç ( Değişken yapı,gereksiz çığırtkanlık)
Cem Uzan ( Göründüğü gibi biri değil.)
Mesut Yılmaz (Bu kadar yeter)
Süleyman Demirel ( Evinde dinlen lütfen)
Doğu Perinçek ( Hep aynı muhabbet)
Murat Karayalçın ( Ya göründüğün gibi ol ya olduğun gibi görün)
Mehmet Ağar ( Denenmemiş biri,yorum yok)
Devlet Bahçeli ( 22 Temmuz önecesi,sonrası farklı iki kişilik,ben şaşırttı)
Ahmet Türk ( Hiç bir varlık gösteremez)
Zeki Sezer ( Miras bir yere kadar çabuk biter,yeni imaj yok)
Hepsi (Diyemiyorum,yönetmek için adam lazım)

Görüldüğü gibi ülkemizin, toplumu kucaklayacak birliği, berbaerliği sağlayacak ciddi bir devlet adamına ihtiyacı var.Bulunurmu, bulunmazmı bilmiyorum ama, bulamazsak,kör topal yola devam.Bulursak zaten doğru yoluda buluruz.
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 23.05.2008, 11:40   #6
çılgın-sedat
Tecrübeli Yiğido

çılgın-sedat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çılgın-sedat Şuan çılgın-sedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.04.2015 00:49

Tecrübe Puanı: 699 çılgın-sedat FAZLA SÖZE GEREK YOKçılgın-sedat FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?

deniz baykal
ahmet türk
kamer genç
bu 3ü

88/2 güneydoğunun zalim komandosu
çılgın-sedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 23.05.2008, 12:00   #7
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4505 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?

1. Tayyip Erdoğan :________Bulunanın en iyisi
2. Deniz Baykal :____________ 50 senedir ne yapmışki
3. Süleyman Demirel :________memleketin ocağına incir ağacı diken adam
4. Cem Uzan :_____________ Yalancı sahtekar dolandırıcı yetim hakkı yiyen vatan haini hırsız
5. Devlet Bahçeli :____________MHP nin harcı değil pasif
6. Mesut Yılmaz :__________ __utanmaz adam
7. Doğu Perinçek :____________apo iti ile dağda görüşen ne idiğü belli olmayan ajan
8. Mehmet Ağar :_____________siyaset ağır geldi
9. Kamer Genç :_____________Saman cuvalı
10. Muhsin Yazıcıoğlu :_______yanlız adam
11. Murat Karayalçın :________ Adı gibiTam bir karayılan
12. Zeki Sezer :______________kendini beğenmiş piyangodan cıkan
13. Ahmet Türk :_____________ tam bir vatan haini aponun kapı iti

Benim kendi görüşlerimi yansıttım kimseyi bağlamaz lütfen kimse alınmasın
Alt 23.05.2008, 22:16   #8
58memo
Usta Yiğido

58memo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58memo Şuan 58memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2014 19:31

Tecrübe Puanı: 823 58memo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

1. Deniz baykal(adamin konusma sekli beni sede sinir ediyo bu adamin huyu zaten gicik ama görünce ben bu adami sinirleniyorum yaw)
2.kamer genc(esahten bisiden anlamis gibi cikip ötüyo bu adamdan bisi cikmaz.)

Alt 23.05.2008, 22:51   #9
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 754 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

1. Tayyip Erdoğan:1978 yılında milli görüş alt komisyon ve ilçe teşkilatlarında başladığında belki diğer siyasiler gibi saf duygular ile başlamış olabilir.Hapis cezası alıp hapse girdikten sonra söylediği laf ise''Bir gün devletin başına geçecem,o zaman milletin anasını belletecem'' olmuştur.Ve öylede yapıyor.Yanına takdığı ne üdüğü belli olmayan,ekonomi bakanlığına oturttuğu ingiliz gizli servis ajanı,türk-amerikan dostluk derneği tarafından atanmış kürşat tüzmen,eğemen bağış,cüneyt zapsu gibi siyonizmin dünya yöneticilerinin ajanlığını yapanlar şahıslar,sözde islam,sözde türklük adına bu vatanı söğüşlüyorlar.Her vatan hainliği adına çıkan bir kanun maddesi arefesinde halkın önüne yem atar gibi,müslüman cumhurbaşkanı,türban,parti kapatma gibi eften püften konular atıp,halkı mağdurluk-mazlumluk açısından avutuyorlar,seçimler arefesinde ise,bir çuval kömüre seneler boyunca aç bıraktıkları halkı satın alıyorlar, yola devam.Ne kadar anlatsakda bu konuyu nafile,zira halkımın bakdığı basın yayın kuruluşları,zenginleri zevki sefa alemlerini gösterirken,benim halkım zenginin züğürtlüğünden başka,ileri dönemlere ülkemin içine süreklendiği karanlığı görmezden gelmeye devam ediyor ve edecekde,bir dahaki seçimlerde (eğer işi bitti diye harcanıp,uzaklaştırılmassa) tayyip erdoğan %60 ın üstünde oy ile bir daha ikdidara gelecek.
2. Deniz Baykal:Klasik bir devlet adamı modelinde,önüne gelecek bir evrakı inceleyip kanunda eksik tarafı varsa geri gönderir,tamam ise onaylar geçirir,elinden başka bir iş gelmez.Tüm sorunları hallolan bir devletin başında ancak memur sıfatında otura bilir.
3. Süleyman Demirel:Vatana ihaneti gizli evraklarca ispatlanmış bir liderdir.1974 kıbrıs harekatında ABD ye kafa tutan,erbakan-ecevit hükümetini yıkmak için ABD hükümetine mektup yazıp''Bunlar kıbrıs çıkarması yaparak ABD yi hiçe saydılar,amborgo uygulayabilirsiniz,yoksa bunlar daha ikdidardan inmez'' diyerek göstermiştir ihanetini.O dönem ABD ye kafa tutan ikdidar başta ilaç sektöründe olmak üzere ABD haşhaş ekimine kafa tutarak, kendi haşhaşını imal etmiş,tarım-hayvancılık başta olmak üzere, köy-kent projeleri ile süper güç olmanın başlangıcı gerçekleşirken,yetmeyen amborgaya demirel eliyle sağ sol kavgaları yerleştirilmiş ve senelerce bu melazim ile baş başa kalmışız.
4. Cem Uzan:Tek kelime ile bir eroinmandır.Babası özal'ın yetiştirdiği baronlardandır.Özal tarafından devlet kamu kurum kuruluşları,özel mülkleri bu adamlara peşkeş çekilmiş,daha sonrasında özal ın oğullarına pay edilmesine sıra gelindiğinde zırnık vermem diyerek ortaya çıkmıştır.Hırsızdır,ama çaldığı malları en azından yine bu ülkede bu vatandaşların himetinde,isdihdamında kullandığı için fazla lafa gerek yok,kanun önünde sadece hırsız diyebilirim.
5. Devlet Bahçeli:İdeal bir devlet adamıdır.Radikal uçlara bağlı kalmadan sade bir yönetim anlayışına hakimdir.Bu devlette tek başına ikdidara gelemez,ancak deniz baykal ile beraber koalisyon hükümeti kurduklarında ideal bir devlet yönetimi gösterebilirler.İkisi bir koalisyonda olmazsa o zaman geçersiz dediklerim.
6. Mesut Yılmaz:Üç tescilli vatan hainliğinin kapısından dönmüş bir liderdir.Çiller kapıdan kaçdı,yılmaz bacadan kaçtı,demirel her zaman sıratta gezdi.Ne yaptığını bilmiyordu,ancak bunca sene tecrübesi neticesinde devlet adamlığını öğrendi.Ancak işi öğrendiği için oda diğer devleti yönetmeye aday liderler gibi başa getirlmez artık.
7. Doğu Perinçek:%1 e varan oyu zaten durumunu göstermektedir.Zamanında gizli servise çalışan,abdullah öcalan,abdullah çatlı,alaattin çakıcı gibi şahıslar ile aynı masada görev almış,80 darbesi sonrasında biri dağı,biri yurt dışı mafyalığı,biri yurt içi mafyalığı tutarken,başka bir şahısla beraber bunada yurt içi resmi siyasi arena düşmüştür.
8. Mehmet Ağar:Eroin satıcılığı ile mükellef,ortağı ise italya'ya götürdüğü fatih terimdir.Çiller ikdidarında bu devletin en sağlam kuruluşu olan MİT'in içine sızmaya çalışarak parçalamaya yeltenmiş,gizli cumhurbaşkanı konumunda bir adamdır.Eroinden kazandığı paralar ile,elazığda 4000 kişiye maaş veriyor,ilahi adalet yaptığı kirli işler karşılığında elinden sevdiği kullarını alıyor.Bu adama da yorum yapılmaz.
9. Kamer Genç:Parti lideri değil,niçin buraya yazılmış anlamadım,Buraya yazmaktaki amaç işi mağazinleştirmek olmasın.
10. Muhsin Yazıcıoğlu:Bende Sivaslıyım,her konuda sivaslı birisine laf kondurmamaya çalışırım.Ancak,yazıcıoğlunun geçmişi pek parlak değil,daha ülkü ocaklarına kayıt olmadan,sivas bölgesinde dağ başlarını tutup haraç kesip,70 li yıllarda yaşayanların daha iyi bilecekleri gibi,mafyacılık oynayan bir şahıs idi.80 öncesi hızlandırılmış eğitim ile,solcu kesenleri ödüllendiren heyetin başı oldu.Bu konuda resmi makamlarca elime geçmiş onlarca evrak var.Ülkücülük-dincilik sentezi konusu ile ülkücü camianın içinde 90 lı yılların başında kullanılmıştır.Yazıkki hala,kimler tarafından amaçsız bir şekilde kullanıldığının farkında değil.
11. Murat Karayalçın:Yorum yapılmaz.Devletin başına geçmeye muhtemel aday bile değil.
12. Zeki Sezer:Yorum yapılmaz.Devletin başına geçmeye muhtemel aday bile değil.

13. Ahmet Türk:Yorum yapılmaz.1991 yılı yerel seçimlerinde,tıpkı bu yıllarda kullanılan hükümet gibi,dönemin dışişleri bakanı erdal inönü ye verilen talimat gereğince,sözde türk-kürt kucaklaşmasını sağlamak için,cezaevinden çıkarılıp milletvekili yapılan,sıradan bir şahıs.Üst biriminde olsam,getir götür işleri yaptıracağım kapasitede birisidir.
14. Hepsi:Buraya yazılması gerekenler yazılmamış kısadan,hepisi denilmiş.Abdullah GÜL nerde.Gerçi rahmetli diyeceksiniz ama Turgut ÖZAL nerde.Tansu çiller'de yok.unutulmuş galiba.
Alt 23.05.2008, 23:14   #10
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: En Sevimsiz,Yeter Artık Dediğiniz Siyasetçi?

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
1. Tayyip Erdoğan:1978 yılında milli görüş alt komisyon ve ilçe teşkilatlarında başladığında belki diğer siyasiler gibi saf duygular ile başlamış olabilir.Hapis cezası alıp hapse girdikten sonra söylediği laf ise''Bir gün devletin başına geçecem,o zaman milletin anasını belletecem'' olmuştur.Ve öylede yapıyor.Yanına takdığı ne üdüğü belli olmayan,ekonomi bakanlığına oturttuğu ingiliz gizli servis ajanı,türk-amerikan dostluk derneği tarafından atanmış kürşat tüzmen,eğemen bağış,cüneyt zapsu gibi siyonizmin dünya yöneticilerinin ajanlığını yapanlar şahıslar,sözde islam,sözde türklük adına bu vatanı söğüşlüyorlar.Her vatan hainliği adına çıkan bir kanun maddesi arefesinde halkın önüne yem atar gibi,müslüman cumhurbaşkanı,türban,parti kapatma gibi eften püften konular atıp,halkı mağdurluk-mazlumluk açısından avutuyorlar,seçimler arefesinde ise,bir çuval kömüre seneler boyunca aç bıraktıkları halkı satın alıyorlar, yola devam.Ne kadar anlatsakda bu konuyu nafile,zira halkımın bakdığı basın yayın kuruluşları,zenginleri zevki sefa alemlerini gösterirken,benim halkım zenginin züğürtlüğünden başka,ileri dönemlere ülkemin içine süreklendiği karanlığı görmezden gelmeye devam ediyor ve edecekde,bir dahaki seçimlerde (eğer işi bitti diye harcanıp,uzaklaştırılmassa) tayyip erdoğan %60 ın üstünde oy ile bir daha ikdidara gelecek.
2. Deniz Baykal:Klasik bir devlet adamı modelinde,önüne gelecek bir evrakı inceleyip kanunda eksik tarafı varsa geri gönderir,tamam ise onaylar geçirir,elinden başka bir iş gelmez.Tüm sorunları hallolan bir devletin başında ancak memur sıfatında otura bilir.
3. Süleyman Demirel:Vatana ihaneti gizli evraklarca ispatlanmış bir liderdir.1974 kıbrıs harekatında ABD ye kafa tutan,erbakan-ecevit hükümetini yıkmak için ABD hükümetine mektup yazıp''Bunlar kıbrıs çıkarması yaparak ABD yi hiçe saydılar,amborgo uygulayabilirsiniz,yoksa bunlar daha ikdidardan inmez'' diyerek göstermiştir ihanetini.O dönem ABD ye kafa tutan ikdidar başta ilaç sektöründe olmak üzere ABD haşhaş ekimine kafa tutarak, kendi haşhaşını imal etmiş,tarım-hayvancılık başta olmak üzere, köy-kent projeleri ile süper güç olmanın başlangıcı gerçekleşirken,yetmeyen amborgaya demirel eliyle sağ sol kavgaları yerleştirilmiş ve senelerce bu melazim ile baş başa kalmışız.
4. Cem Uzan:Tek kelime ile bir eroinmandır.Babası özal'ın yetiştirdiği baronlardandır.Özal tarafından devlet kamu kurum kuruluşları,özel mülkleri bu adamlara peşkeş çekilmiş,daha sonrasında özal ın oğullarına pay edilmesine sıra gelindiğinde zırnık vermem diyerek ortaya çıkmıştır.Hırsızdır,ama çaldığı malları en azından yine bu ülkede bu vatandaşların himetinde,isdihdamında kullandığı için fazla lafa gerek yok,kanun önünde sadece hırsız diyebilirim.
5. Devlet Bahçeli:İdeal bir devlet adamıdır.Radikal uçlara bağlı kalmadan sade bir yönetim anlayışına hakimdir.Bu devlette tek başına ikdidara gelemez,ancak deniz baykal ile beraber koalisyon hükümeti kurduklarında ideal bir devlet yönetimi gösterebilirler.İkisi bir koalisyonda olmazsa o zaman geçersiz dediklerim.
6. Mesut Yılmaz:Üç tescilli vatan hainliğinin kapısından dönmüş bir liderdir.Çiller kapıdan kaçdı,yılmaz bacadan kaçtı,demirel her zaman sıratta gezdi.Ne yaptığını bilmiyordu,ancak bunca sene tecrübesi neticesinde devlet adamlığını öğrendi.Ancak işi öğrendiği için oda diğer devleti yönetmeye aday liderler gibi başa getirlmez artık.
7. Doğu Perinçek:%1 e varan oyu zaten durumunu göstermektedir.Zamanında gizli servise çalışan,abdullah öcalan,abdullah çatlı,alaattin çakıcı gibi şahıslar ile aynı masada görev almış,80 darbesi sonrasında biri dağı,biri yurt dışı mafyalığı,biri yurt içi mafyalığı tutarken,başka bir şahısla beraber bunada yurt içi resmi siyasi arena düşmüştür.
8. Mehmet Ağar:Eroin satıcılığı ile mükellef,ortağı ise italya'ya götürdüğü fatih terimdir.Çiller ikdidarında bu devletin en sağlam kuruluşu olan MİT'in içine sızmaya çalışarak parçalamaya yeltenmiş,gizli cumhurbaşkanı konumunda bir adamdır.Eroinden kazandığı paralar ile,elazığda 4000 kişiye maaş veriyor,ilahi adalet yaptığı kirli işler karşılığında elinden sevdiği kullarını alıyor.Bu adama da yorum yapılmaz.
9. Kamer Genç:Parti lideri değil,niçin buraya yazılmış anlamadım,Buraya yazmaktaki amaç işi mağazinleştirmek olmasın.
10. Muhsin Yazıcıoğlu:Bende Sivaslıyım,her konuda sivaslı birisine laf kondurmamaya çalışırım.Ancak,yazıcıoğlunun geçmişi pek parlak değil,daha ülkü ocaklarına kayıt olmadan,sivas bölgesinde dağ başlarını tutup haraç kesip,70 li yıllarda yaşayanların daha iyi bilecekleri gibi,mafyacılık oynayan bir şahıs idi.80 öncesi hızlandırılmış eğitim ile,solcu kesenleri ödüllendiren heyetin başı oldu.Bu konuda resmi makamlarca elime geçmiş onlarca evrak var.Ülkücülük-dincilik sentezi konusu ile ülkücü camianın içinde 90 lı yılların başında kullanılmıştır.Yazıkki hala,kimler tarafından amaçsız bir şekilde kullanıldığının farkında değil.
11. Murat Karayalçın:Yorum yapılmaz.Devletin başına geçmeye muhtemel aday bile değil.
12. Zeki Sezer:Yorum yapılmaz.Devletin başına geçmeye muhtemel aday bile değil.

13. Ahmet Türk:Yorum yapılmaz.1991 yılı yerel seçimlerinde,tıpkı bu yıllarda kullanılan hükümet gibi,dönemin dışişleri bakanı erdal inönü ye verilen talimat gereğince,sözde türk-kürt kucaklaşmasını sağlamak için,cezaevinden çıkarılıp milletvekili yapılan,sıradan bir şahıs.Üst biriminde olsam,getir götür işleri yaptıracağım kapasitede birisidir.
14. Hepsi:Buraya yazılması gerekenler yazılmamış kısadan,hepisi denilmiş.Abdullah GÜL nerde.Gerçi rahmetli diyeceksiniz ama Turgut ÖZAL nerde.Tansu çiller'de yok.unutulmuş galiba.
Şu yazdıklarından kafandaki lider modelinin biraz Ecevit biraz da Mesut Yılmaz olduğunu çıkardım... Sormak istediğim sizin işiniz ne ki resmi evraklar sizin elinizde geziyor? Ve çekinmeden Perinçek gibi açıklayabiliyorsunuz....
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)