Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.09.2007, 01:11   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart HAZIRLIKLAR G.ANTEP'E

Tekrar oynanmasına karar verilen Trabzonspor maçında sahaya istediği kadroyla çıkacağını söyleyen Teknik Direktör Bülent Uygun, "Federasyon hangi takımla çıkacağıma karar veremez. Öyleyse gidelim federasyonun bahçesinde maç yapalım ya da gelsin onlar yedek kulübesinden maçı yönetsin" dedi.

Turkcell Süper Lig'in 4. haftasında Gaziantepspor'la yapacakları karşılaşmanın hazırlıklarını 4 Eylül Stadyumu'nda sürdüren Sivassporlu futbolculara Beşiktaş Yaz Futbol Okulu öğrencileri sürpriz yaptı. Antrenman öncesi statta hazır bulunan minik futbolcular, Kırmızı-beyazlı ekibi alkış ve tezahüratlarla karşıladı. Ardından minik futbolcular, Sivassporlu futbolcularla bol bol fotoğraf çektirip kendilerinden imza aldı. Yöneticiler ise Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'a arkasında adı ve soyadı ile Sivas'ın plakası yazılı olan 58 numaralı Beşiktaş forması hediye etti.

Antermana başlarken Sivassporlu futbolculara tezahüratta bulanan minik futbolcular daha sonra stattan ayrılırken, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kırmızı-beyazlı futbolcuların moralsiz olduğu gözlendi. Yasir takımdan ayrı olarak bir süre düz yürüyüş yaparken, diğer futbolcular ise düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından top çalma ve pas çalışması yaptı. Antrenman çift kale maç ile son buldu.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan teknik direktör Bülent Uygun, zor bir maç yapacaklarını belirterek, Gaziantepspor maçından puan almak istediklerini söyledi. Yabancı transfer konusunda Yunanistan'ın Ethintos Asperas takımından 27 yaşındaki Gineli orta saha oyuncusu Cymfori Cyilla ile 3 yıllık anlaşma sağladıklarını belirten Uygun, "Seyirciye bir tane kara boğa aldık. Beğenecekleri, hoşlarına gidecek bir futbolcu aldığımızı düşünüyoruz. Bu futbolcu 3 yıl süre ile umarım Sivasspor'a en iyi şekilde
hizmet eder ve her iki taraf da mutlu olur" dedi.

Teknik direktör Uygun, Trabzonspor maçının ardından verilen karara tepki göstererek, verilen kararın yıllarca konuşulacağını vurgulayarak, "Bu, yıllarca ve ömür boyu sürecek bir karardır. Dolayısıyla bunun yansımaları devam edecektir. Bu yansımalar bizi ilgilendirmiyor. Ben teknik direktör forması giymiş bir insan olarak, futbolcularım da kendi formalarını giyerek, hangi şart, durum ve ortam olursa olsun çıkıp sahaya futbolun gereğini yerine getireceğiz. Türk futbolu ve yönetim kurulumuz bu konuyla
ilgili de girişimleri yapıyorlar" diye konuştu.

Uygun, tekrarı oynanacak olan Trabzonspor maçına federasyonun karışamayacağını, bu maça istediği kadroyu çıkaracağını dile getirerek, "Aynı kadro ile o maça çıkacağım diye bir şey yok. O an kim gerekiyorsa onunla çıkacağım. Federasyonu bu konu ilgilendirmez. Bir de gelsin federasyon yedek kulübesinden maçı yönetsin. Ben hangi kadro ile maça çıkacağımı bilirim. Belki sonradan imza attığımız Cymfori Cyilla oynamayabilir. Ama benim kadromu benim dışımda kimse belirleyemez. Federasyon belirleyecek diye bir
şey yok. Bir de maçı federasyonun bahçesinde oynayalım bari" diyerek tepkisini dile getirdi.

Verilen kararla ilgili olarak da TFF'ye her kesimden tepkilerin olduğunun altını çizen Uygun, "Tamamen mağdur olduk zaten. Ben dün akşam Genelkurmay Başkanlığı'nın verdiği 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu'ndaydım. Oraya katılan komutanlar, bürokratlar ve siyasetçiler bile şokta. Dolayısıyla bu konu ile ilgili daha çok kafa yorma ve yorum yapmanın bir anlamı yok. Ama olan oldu. Mühim olan Türk futbolunu daha ileriye götürebilmek ve bir daha böyle olayların bir daha olmamasını sağlamaktır. Yoksa
verilen karar alınmıştır, bundan sonra dönüşü zor" dedi.
MEHMET YILDIZ'IN FİYATI 2 MİLYON EURO

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği golcü futbolcu Mehmet Yıldız'ın transfer edilmesine sıcak bakan Uygun, futbolcunun fiyatının ödenmesi durumunda transferine izin vereceklerini de kaydederek, "Pazartesi günü transfer bitiyor. Fenerbahçe, Trabzonspor ve Beşiktaş'ın gündeminde olan bir Mehmet var. Bizim de söylediğimiz üzere Mehmet'in fiyatı 2 milyon Euro'dur. Bu parayı veren hangi takım olursa olsun Mehmet'i veririz. Çünkü Sivasspor'un menfaatidir. Onun dışında da görüşmelerimiz devam ediyor, ama
netleşmiş bir sonuç yok. Ola ki transfer olursa da onun alternatifi her zaman hazırdır" şeklinde konuştu.
Kaynak:İHA
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2007, 19:51   #2
kızılelmalım
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kızılelmalım Şuan kızılelmalım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.03.2015 20:37

Tecrübe Puanı: 0 kızılelmalım Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: HAZIRLIKLAR G.ANTEP'E

OLACAĞI BUYDU,CEZANIN AÇIKLANMASI NİÇİN BU KADAR GECİKTİ,ORTAM YUMUŞADIKTAN SONRA BELLİ TEHDİTLER ALINDIKTAN SONRA AÇIKLAMALAR YAPILDI PEKİ BUNDAN SONRA OLACAKLARDAN KİMLER SORUMLU OLACAK.ZATEN SİVASSPOR OLARAK BİZİM HARAM PUANLARA İHTİYACIMIZ YOK 39 YIL BEKLEDİK SÜPER LİGE ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKTIK,YAPACAK FAZLA BİRŞEY YOK SİVASSPOR OLARAK BU MAÇA PAF TAKIMIYLADA ÇIKSAK HER FUTBOLCU İKİ KİŞİLİK OYNAYARAK CEVABI SAHADA VERMEYE ÇALIŞACAKTIR.
kızılelmalım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2007, 20:12   #3
ST_GoGo
Yeni Yiğido

ST_GoGo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ST_GoGo Şuan ST_GoGo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2008 22:21

Tecrübe Puanı: 620 ST_GoGo Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: HAZIRLIKLAR G.ANTEP'E

Çok büyük bir haksızlık yapıldı :(

MoDiFiYe SuÇ DeGiL YaŞaM TaRzIdIr

GoGo

;)
ST_GoGo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2007, 20:33   #4
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: HAZIRLIKLAR G.ANTEP'E

Şu anda sivasspor 1-0 önde inşallah böyle biterde bu haftayı 3 puanla geceriz

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)