Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.04.2008, 01:16   #5
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Türk adaletine hayasız saldırı

Türkiyenin düşmanı olan nekadar dış güç varsa hepsi AKP nin yanında çünkü en güzel kullandıkları hükümet bu oldu adamlar Akp nin neden yıpranmasını kapanmasını istesinler ki Biraz geriye gidelim seçim öncesine Fıransa ne dedi Akp ye karşı biraz serin olalım Seçimi atlatsın.Ermenistan ne dedi Seçim bitenekadar Tayibe karşı yumuşak olacağız.Pkk yı besleyen tüm dış güçler ne dedi seçim sürecinde Akp yi destekleyin.Kıbrıs Rum kesmi ne dedi Biz Akp den memnunuz yıpratmayın.PKK eli kanlı örgüt ne dedi seçim sürecinde Akp yi destekliyoruz ateş kes yapıcaz.Pkk nın Yurt içindeki destekçileri ne dedi biz seçime girmeyeceğimiz yerlerde Akp desteklenecek.Barzani ne dedi Akp desteklensin Talabani ne dedi Akp desteklensin yıpratılmasın.Tabiki bu günde Türkiyenin düşmanları yargımızakadar Akp diye müdahale etme cesaretini gösteriyor.Dış işleri suskum.Bütün bu yazdıklarımdan birşey anlayan varmı acaba ne demek istedim nekadar şer odağı varsa nekadar içeride ve dışarıda düşmanımız varsa ayni dili kullanıyor
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)