Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.04.2008, 09:05   #1
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yazık, insanlara iftira atacak kadar küçülmüşsünüz ve Allah korkusundan yoksunsunuz!

Yaşınızı başınızı almışsınız ama İman'dan nasibinizi alamamışsınız.

Hakkımda yalan ve yanlış yorum yapanlara Hakkımı Helal etmiyorum!
Allah'tan tek dileğim sadece Ahiret'te değil, bu dünyada da sizlerden bunun hesabını sorsun.

İftiranın daha ağırına kendiniz maruz kalınki belki Allah'a sarılırsınız o zaman!

Bundan sonra sizlerle hiç bir şekilde muhatap olmuyorum. Yasaklı listemde olduğunuz için de mesajlarınızı da görmeyeceğim.
İstediğiniz kadar iftirala devam edebilirsiniz.

Siz bunun anlamını bilmezsiniz ama ben sizi Allah'a haval ediyorum!
İnşallah Güzel Yaradanım bunun hesabını en acı şekilde sorar!

Amin Amin Amin.
Şimdi Benim ne demem gerekiyor Güle Güle Karam Yolun açık olsun mu deyim.Yoksa biz ayrılamayız mı deyim...Yoksa Beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda diye bir meşurlar türküsü varhangisini söyleyeyim...Arkadaşlar bu kararıda siz verin.Her halde veda yemeğide beklemezsin.?
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)