Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.04.2008, 20:05   #1
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
herkes bırseyler soyluyor ama hatıceye degıl netıceye bakmak gerek.Akp aslanlar gıbı tek basına ıktıdar.Fakat olası bır partı kapatma durumunda da oy kaybedecek gıbı gorunmuyor.Sımdı bu oyunlar oynanıyor evet ama Rabbımınde bır duzenı vardır.Besmele ıle atılıyor her ımza her adım.rabbım gormuyormu bunları ne yapacak içkili balo duzenlemekten baska ıcraatı olmayanlara mı yol verecek.yoookkk.
Bu arada çatlı58 ıde kutluyorum masallah her konuda fıkrı var.tebrıkler.
Ah bıde o sıyaset amacı ıle konusurken bız mızah amacı ıle okuyor olmasak.
İşte sana bir kaya.........Ne yaparsan yap konuyla ne alakası var kardeşim bu ne kelem bune lahana bu şimdi ne demek bu konuyla ne alakası var Fertelli yorumu sana bırakıyorum ben artık birşey demiyorum.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)