Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Yemekler > Hamur İşleri
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.10.2008, 19:49   #1
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1338 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart KARIŞIK PİZZA

baktım sitede hiç bi hareket yok kalkıp bi pizza yapayım dedim .Eeeeee şimdi ramazandan çıkmışız misafir gelen giden falan kim hamur yoğuracak ?
zaten oldum olası hamur yoğurmadım eski bir fırıncı kızı olduğumdan hemen fırından ekmek hamuru aldım sağolsun bir poşet doldurmuşlar tepsinin büyüklüğüne göre ,büyükçe bir beze alıp merdane ile bir güzel açtım
yağlanmış tepsiye yerleştirip üzerine rendelenmiş domatesleri serdim

sonra;diğer malzemeleri tamamen size kalmış ben mantar , biber ,zeytin ,salam , kaşar kullandım bunlarıda hamurumuza ekledikten sonra.....150-160 derecelik fırında bi güzel kızarıp kaşarlar sünene kadar pişirdim

Alt 04.10.2008, 12:05   #2
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 09:32

Tecrübe Puanı: 905 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: KARIŞIK PİZZA

kız abla valla annemde yaptı geçen gün tüh koysaydım keşke

emeğine sağlık anneminkini aratmıyor valla eşin yaşıyo senin

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2008, 13:16   #3
seheresma
Usta Yiğido

seheresma - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seheresma Şuan seheresma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2010 16:34

Tecrübe Puanı: 626 seheresma FAZLA SÖZE GEREK YOKseheresma FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: KARIŞIK PİZZA

KIZ KRONICK NE YAPIYON SEN YA BEN TAMAM BAYRAMDA BITTI SIMDI SPOR VE DIYETE BASLIYABILIRIM DIYE KENDIMI HAZIRLARKEN SEN BENIM ISTAHIMI KABARTIYORSUN YAAAAAAAAAAA COK GÜZEL GÖRÜNÜYOR POSTAYLA GÖNDEREBILIRISIN POST ÜCRETINI BEN ÖDERIM VALLAAAAAAAA
seheresma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil