Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > İlköğretim Okulları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

İlköğretim Okulları İlköğretim Okulları

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.03.2009, 00:40   #11
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 981 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Okul Arkadaşları Buraya(Halil Rıfat Paşa İ.Ö.O)

Bende Halil Rıfat Paşa İ.Ö.O'dan mezun oldum 1991 girişliyim. Malum okul cok olunca sınıf ve numaramı hatırlamıyorum ilk okul öğretmenımı pek sevmezdım ögretmenim 1.sınıfta Ercan IŞIK 2. den sonra ise Kamuran hanımdı.
Alt 17.03.2009, 00:54   #12
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben kılavuz abdul vahabı gazi ilk öğretimden mezunum 1971 de başladım 1976 da bitirdim adım güldane düzdaş numaram 493 tü öğretmenim ülkü soylu ve sevinç çaşkurlu ikisinide hala arıyorum ama bulamıyorum ülkü soylunun fetiyeye yerleştiğini öğrendim kızı özlem vardı bana ulaşırlarsa çok sevinirim kendileri darendeli diler kocasının adı mustafaydı bide arkadaşım saliha akını bulamadım inşallah beni burdan duyarda ulaşır okulun arkasında ırmağın kenarında eski gece konduda oturuyodu ablası sevim vardı salihanın çocukları bana ulaşın lutfen
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.03.2009, 23:38   #13
hüseyin uygun
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hüseyin uygun Şuan hüseyin uygun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2010 15:57

Tecrübe Puanı: 0 hüseyin uygun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende aynı şekil ülkü soylu ve sevin çaşkurlu hocamı çok aradım ama bir türlü telefonlarına ulaşmadım inşallah biirgün bulaçagız fakat okulumuz Abdulvahhabi gazi ilkokulu , Ülkü hoca 4 sınıfa kadar okuttu daha sonra Sevinç hoca okuttu. Hocalarımıza Allah uzun ömürler versin
Hüseyin Uygun 457
hüseyin uygun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2009, 15:22   #14
suzan Bozkır
Yeni Yiğido
NO AVATAR

suzan Bozkır Şuan suzan Bozkır isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2009 15:57

Tecrübe Puanı: 0 suzan Bozkır FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

esselamü aleyküm BEN SUZAN BOZKIR. SANIRIM 1971 YADA 1772 MEZUNUYUM:( çok yıllar geçtiii ama yinede hatırladıgım bazı arkadaşlarım var ama soy isimleri yaşlandıgım için aklımda kalmamış ama hiç unutmadgım degerli ögretmeim DÖNDÜ AYCAN SINIF ARKADAŞLARIMDAN hatırladıklarım Şükran Kavut Şengün Avcıoglu Birsen Öktem ( YAŞLILIK KİMSEYİ HATIRLAMIYORUM BENİ HATIRLAYAN GENÇ YAŞITLARIM VARSA O YILLARDAN RKADAŞLARIM yazsınlar çok mutlu olacagım)en güzeline emanetsiniz ..Siteyi hazırlayanlardan rahman razı olsun inşaALLAH..
suzan Bozkır isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.09.2009, 20:12   #15
hüseyin uygun
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hüseyin uygun Şuan hüseyin uygun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2010 15:57

Tecrübe Puanı: 0 hüseyin uygun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben ülkü hocaya telefonla ulaştım mustafa ülkü diye arandığında telefon numarası telefon rehberinde çıkıyor. Emekli olmuş ve yine ders veriyormuş. Fakat Sevinç hocaya ulaşamadım.
hüseyin uygun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil