Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sami Aydın'ın zulmü ?? - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.01.2015, 20:35   #41
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sami Aydın'ın zulmü ??

Allahima sukurler olsun ki, komisyonda yüce divana gitmesin diyenlerle hic bir akrabalığı m yok..
Düşünsene ne büyük utanç.
Ha bu arada bir fikrim var, mahkemeleri felan kapatalim, ne lan hakim savci, katip, dogrudan bütün yargilamalari, akp il başkanları yapsin, nasil fikir?
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2015, 20:45   #42
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido_furkan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
uyelık zamanlamasına bakınca kım yenı kım eskı ortada zaten.. ben bılmıyorum senın dusuncenı soylede bılıyım .. nıye cesaretın yokmu tekrar soylemeye.. Sen daha su dusunceye sahıbım demeye cesaretin yok.. cunku senın zıhnıyetındekılerde sadece elestırı yapmak var.. iyi bişey olunca asla agzını acmassınız.. hep bır acık eksık gedık ararsınız.. söyle dusuncenı kımı destekledıgını kıyaslayalım.. yada daha ıyısı varsa su olsa daha ıyı olur dıyecegın bırı varsa söyle
1. Ben yeniliği toyluk anlamına söylemiştim. Ayrica siteye katilimin istatistiklerinle ortada.
2. Ben yazıyorum ne düşündüğümü ama sen okuyamiyor ya da okuduğunu anlamıyorsan ben ne yapayim.?
3. Ne yani benim zihniyetime göre bu ve baska konulardaki fikrin değişecek mi? O nasil bir kafa, yigidim sen neyin kafasını yaşıyon?
4. Ne olumlulugu yazacam? Dogru yağdanlık, saksakcilik epey zamandır moda. O makamlarda oturan geregini yapmak icin o makamda. Sen yagdanlik kusculuk yapacaksan buyur.
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2015, 20:56   #43
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Daha once bende burda akpartiyi hararetle savundum. Ama yapilan bir haksizlik adaletsizlik varsa bunu kabul etmeliyiz. Allahin ayetini sacma sapan yorumlamak Metinerin haddi degil. Akrabaya yardim etmekten torpil mi anliyormus o. Iyi bir tefsirciden ders almasini oneririm.
Alt 05.01.2015, 22:27   #44
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 22:28

Tecrübe Puanı: 523 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sırf siyasi görüşü yüzünden insanların ekmegi ile oynanıyorsa çok yazık bu millet bu başkana nasıl oy verip kazandırdıysa öylecede tepe takla indirir aşagıya buralar kimsenin malı degil o gider digeri gelir haktan adaletten ayrılanın Allah belasını versin .kim olursa olsun insanların ekmegi ile oynanmaz .rızkı Allah verir allah alır bizde kim oluyoruz mahkemeyi kübrayı untmadan hareket etmeli.sami aydının öyle küçülecegini sanmıyorum ama kıralcılar vardır onlar yapar umarım keşke yapmasalar .dogan ürgüp kimseyi işten atmadı sami de atmaz sanıyor yada umuyorum.ha hak eden varsa elbet geregi yapılmalı ama bu siyasi sebepten degil zarar veriliyorso onun için yapılabilir aksi olmamalı.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2015, 23:29   #45
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Sılam_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sılam_58 Şuan Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2015 01:03

Tecrübe Puanı: 552 Sılam_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslihakan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
amazon kardesim adama sorarlar cumhuriyetten akp hükümetine kadar bu ülkeye kac civi cakildi ve son 12 senedir civileri sayamaz olduk...
neyin kafasini yasiyorsunuz siz?
Adama sormazlar mı çivi çakılmadı da millet 80 sene taş mı yedi? 12 yılda akp mi yaptı her şeyi. Ne kadar kaynak varsa sattı savdı yediler. Çivi çakılmadı da 10 sene önce fakir bir alyanstan başka bir malım yok diyen ve bir gün duyarsanız ki çok zengin olmuşsam çalmışımdır diye geçmişte gazetede açıklamaları var.Başbakan en zengin 6. Dünya lideri oldu Bilal'in Tügev uçtu 6 adet milyon dolarlık gemicikleri oldu. Mal varlıkları saymakla bitmiyor sadece görünenler bunlar. IMF ye borç verme hikayelerine inanıp IMF nin sözünden çıkmayan dış borcu son 10 yılda 132 milyar dolardan 380 milyar dolarlara çıkarmak bu hükümete nasip oldu.
Hem Atatürk'ün ve arkadaşlarının kurduğu Cumhuriyetin mirasını ye, sonrada onu kötülemek için karalamak için elinden geleni yap PKK Atatürk heykelleri Türk bayraklarını yakarken bir akp liden kınama duydunuz mu? Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alan kınamaz tabiki de. HDP bile kınadı ama akp bunu yapmadı pkk li dostları kankaları kızmasın diye.
Havuz kanallarını çok izliyorsun sanırsam değişik kanalları da arada izlemen tafsiyem.
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil