Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.06.2013, 19:47   #521
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Sarikanarya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sarikanarya58 Şuan Sarikanarya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2014 20:43

Tecrübe Puanı: 589 Sarikanarya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Alıntı:
bozkurt06 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İçki sigaraya yasak demiş kötümü etmiş. sadece demedi bilirsen yok birde hapse attırsın ki herkes iyi biliyor ki bu konuları konuşunken altından kim bilir ne işler yürüttü.
atatürk resmini kaldırmasına laf edilmiş apoyu bize mal etmişsin. aynı masaya kim oturdu kim pazarlık etti haberin yok. apoya kim sayın deyip sonra teröriste sayın demeyi yasalaştırdı. görüşen ********dir dedi kendinin ******** olduğu ortaya çıktı.
1 mayısta işöilere gaz sıkılırken doğuda pkk için halay çekenleri izledi alkış tuttu senin polisin akpnin ordusu.
evet kutlamalar kısıtlandı. haberin yok sn çünkü at gözlüğü takmış dolanıyorsun. o kadar haysiyetsiz bir başbakan ki milli bayramlara katılmamak için her seferinde hasta oldu ertesi gün iyileşip mitinglere devam etti.
gezi parkı eylemlerinde polis saldırmadan önce pkk nın iki saat önce alanı terk ettiğini burada yazdılar yorumları zahmet edip okusaydın oradakilerin fikirlerini dinleseydin ortaya sonradan düşmeseydin bilirdin bişeyler.
pkk ya mecliste söz hakkı vermedi başımıza çıkardı. onlarla iş birliği yaparak yasalar kanunlar tüzükler çıkarmaya başladı. türkiye cumhuriyeti meclisinde yıllardır asker çocuk demeden canına kıyan öcalana iltifatlar yükseldi. içeriden bir ******** başbakanı yönetir oldu söz sahibi oldu.
tc yi ayağa kaldırmış en güldüğünde bu pkk ya yaranmak için türkiye cumhuriyetine yeni ismi meclisteki teröristlerle arayan akp hükümetidir. türkiye isminden bu kadar rahatsız olan milliyetçigi bu kadar ayaklar altına alan türk milletinin meclisine çıkıpta türkü bu kadar sevmeyen başka başbakan gelmedi.
geçen günkü mitingindede bayraklara ne kadar saygıları olduğunu mitingten sonra gördük. imf ye borç bitmiş borç vereceklermiş )))) aliden aldım veliye verdim benim borcum kalmadı. ahmetten alayım veliye vereyim veliye borç vermiş olayım. bu kadar özelleştirmeye ragmen dış borcun bu kadar fazla olması hala düşündürücü.

kazlıdere mitinginde akp ye oy verenler belli oldu. bi taafının kılları sende o kıllardan birisin sadece kendini bu kadar önemseyip hodri meydan okuma bence.
Ben şurada kaç gündür pusula58 ile karşılıklı yazışıyoruz ama senin gibi seviyesiz, senin gibi karaktersiz bir yazı yazmadı. O yüzden seviyene inmeden sana sadece şunu söylüyorum.

Lafa bakarım lafmı diye,
Söyleyene bakarım ADAMMI diye...

yürü git.......
Alt 24.06.2013, 19:51   #522
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

komünistmisin faşistmisin ne ayaksın anlamadım ki
Alt 24.06.2013, 20:08   #523
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 18:07

Tecrübe Puanı: 494 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ne zamanki başa geldiler kendilerine göre bir din kitabı yazıp ülkeye onu kakalamaya çalıştılar. yedikleri şey helal yemedikleri haram oldu. ülkeyi satıp savmak helal hak savunmak haram dinsizlik oldu.
arkadaşım bu ülkede üretim bitti üretim sen neyin kafasını yaşıyorsun. bu ülkede bilimin üstü din ile örtülmeye çalışılıyor ne projesi üretelim bizdemi siz gibi kurandan ayrı kitaplar yazalım ne yapalım. ha şunu da belirtim dışardan alınan projeleri akp yapmış gibi göstermekte güldürücü.
kardeş öyle yüzeysel öyle basit öyle ispatsız öyle karalama üzerine yorum yapıyorsunki.
bundan sonra benim sana yazacağım senin bana yazacağın her yazı ya seni üzer yada beni.
size kendi dünyanızda başarılar diliyorum
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.06.2013, 21:20   #524
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
İçki sigaraya yasak demiş kötümü etmiş. sadece demedi bilirsen yok birde hapse attırsın ki herkes iyi biliyor ki bu konuları konuşunken altından kim bilir ne işler yürüttü.
atatürk resmini kaldırmasına laf edilmiş apoyu bize mal etmişsin. aynı masaya kim oturdu kim pazarlık etti haberin yok. apoya kim sayın deyip sonra teröriste sayın demeyi yasalaştırdı. görüşen ********dir dedi kendinin ******** olduğu ortaya çıktı.
1 mayısta işöilere gaz sıkılırken doğuda pkk için halay çekenleri izledi alkış tuttu senin polisin akpnin ordusu.
evet kutlamalar kısıtlandı. haberin yok sn çünkü at gözlüğü takmış dolanıyorsun. o kadar haysiyetsiz bir başbakan ki milli bayramlara katılmamak için her seferinde hasta oldu ertesi gün iyileşip mitinglere devam etti.
gezi parkı eylemlerinde polis saldırmadan önce pkk nın iki saat önce alanı terk ettiğini burada yazdılar yorumları zahmet edip okusaydın oradakilerin fikirlerini dinleseydin ortaya sonradan düşmeseydin bilirdin bişeyler.
pkk ya mecliste söz hakkı vermedi başımıza çıkardı. onlarla iş birliği yaparak yasalar kanunlar tüzükler çıkarmaya başladı. türkiye cumhuriyeti meclisinde yıllardır asker çocuk demeden canına kıyan öcalana iltifatlar yükseldi. içeriden bir ******** başbakanı yönetir oldu söz sahibi oldu.
tc yi ayağa kaldırmış en güldüğünde bu pkk ya yaranmak için türkiye cumhuriyetine yeni ismi meclisteki teröristlerle arayan akp hükümetidir. türkiye isminden bu kadar rahatsız olan milliyetçigi bu kadar ayaklar altına alan türk milletinin meclisine çıkıpta türkü bu kadar sevmeyen başka başbakan gelmedi.
geçen günkü mitingindede bayraklara ne kadar saygıları olduğunu mitingten sonra gördük. imf ye borç bitmiş borç vereceklermiş )))) aliden aldım veliye verdim benim borcum kalmadı. ahmetten alayım veliye vereyim veliye borç vermiş olayım. bu kadar özelleştirmeye ragmen dış borcun bu kadar fazla olması hala düşündürücü.

kazlıdere mitinginde akp ye oy verenler belli oldu. bi taafının kılları sende o kıllardan birisin sadece kendini bu kadar önemseyip hodri meydan okuma bence.
Benim mesajlarımdan alıntı yapıp cevap veren sensin. Şu son mesaja kadar adam yerine konmadığın için cevaplamak gereği duymamıştım ama hakaretlerine de senin dilinle cevabını vereceğim..

Sen de .kimin kılısın.

Türkçe yazmaktan acizsin git biraz Türkçe oku.

İnsanlara hakaret ve küfür ediyorsan noktalama işaretlerinin arkasına sığınma, mertçe yaz , erkekçe yaz.
Alt 24.06.2013, 21:26   #525
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

bsm@egm.gov.tr
siber@egm.gov.tr
siber.ihbar@iem.gov.tr
ihbar.bilişim@iem.gov.tr
sibersuclar@ankara.pol.tr

Arkadaşlar halkı kin ve nefret söylemleriyle galeyana getirmek isteyen, küfürler edenler hakkında polisimiz yardımlarınızı bekliyor... Bilgilerinize .........
Alt 24.06.2013, 21:29   #526
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

İnsan gibi fikirlerini özgürce ve karşılıklı saygı çerçevesinde beyan eden, tartışma kültürü olan pusula58 kardeşim, bu vesileyle sana selam olsun.
Alt 24.06.2013, 23:10   #527
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 18:01

Tecrübe Puanı: 765 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
EVET ONADA KARŞIYIM ÖNCE ÇOCUKLARA DİN TÜRKÇE ANLAYARAK ÖĞRETİLSİN Kİ DAHA BİR ANLAMI OLSUN. ÇOCUK ÖMRÜ BOYUNCA ANLAMADIĞI KARGACIK BURGACIK HARFLERLE KAFASI KARIŞMASIN.
Siz korkuyorsunuz.
Nasıl bir düşüncedesiniz nasıl bir yapınız var anlamak mümkün değil
Kur'an-ı Kerim'in harflerine kargacık burgazcık diyorsun.
Size ben lanet okumayacağım sadece ALLAH tan hidayete eresiniz diye size dua edeceğim.
ALLAH sizi bildiği gibi yapsın.
Alt 24.06.2013, 23:14   #528
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 736 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Burası Şırnak Cizre. PKK Artık kendi polis teşkilatını kurdu ve yoldan geçen arabalara kimlik kontrolü yapmaya başladı..
Bu da, PKK'nın resmen kendi polisini kurduğunun ıspatıdır..kına yakın akp klilar..

Buyurun bu vatan toprağına bu güzel ülkeme kimler ihanet içinde..
Parkına bahçesine toprağına taşına sahip çıkanı sen kişisel siyasi çıakrların için kimyasal silahla gazla tomayla boğ öldür, vatan hainlerine ses çıkarma..
Taksimde parkına sahip çıkan vatandaşa saldırıp "vatan sana canım feda" diye bağırtan zihniyet bu olanlar karşında bu yaşanan rezelat karşısında nasıl bir savunma yapacak dersiniz, gündem saptırıp ya din den başlayacak ya da camiden. Çok yazık gerçekten çok yazık yazıklar olsun..!
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.06.2013, 23:22   #529
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 736 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Arkadaşlar lütfen bırakın kişisel tartışmaları, bu haberden sonra canım çok sıkıldı. Bırakın AKP yi CHP yi MHP yi lütfen gerçekten çok üzücü, artık milli birlik olmak zorundayız, partiler gelip geçicidir bugün var yarın yok, ülkemize toprağımıza vatanımıza sahip çıkalım. Eminim ki buradaki arkadaşlar da ülkesini bayrağını çok seven kişiler, lütfen uyanalım yoksa çok geç kalınacak..!
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.06.2013, 23:23   #530
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 18:01

Tecrübe Puanı: 765 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Pusula_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Burası Şırnak Cizre. PKK Artık kendi polis teşkilatını kurdu ve yoldan geçen arabalara kimlik kontrolü yapmaya başladı..
Bu da, PKK'nın resmen kendi polisini kurduğunun ıspatıdır..kına yakın akp klilar..

Buyurun bu vatan toprağına bu güzel ülkeme kimler ihanet içinde..
Parkına bahçesine toprağına taşına sahip çıkanı sen kişisel siyasi çıakrların için kimyasal silahla gazla tomayla boğ öldür, vatan hainlerine ses çıkarma..
Taksimde parkına sahip çıkan vatandaşa saldırıp "vatan sana canım feda" diye bağırtan zihniyet bu olanlar karşında bu yaşanan rezelat karşısında nasıl bir savunma yapacak dersiniz, gündem saptırıp ya din den başlayacak ya da camiden. Çok yazık gerçekten çok yazık yazıklar olsun..!

Bu gibi haberlerde kaynak belirtmek en iyisidir.
Kaynağı olmayan haberlere itibar edilmez....

Konuyu Toplam 2 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 2 Misafir)