Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.12.2008, 22:56   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart 2009 Sivas'ın Yılı Olacak

AKP Sivas Milletvekili Hamza Yerlikaya 2009 yılı için ümit verdi. Yerlikaya yapılamayanlar 2009 yılında gerçek leşecek dedi.

Sivas ilinin sıkıntılarını aşmasında 2009 yılının verimli bir yıl olması için çalışacaklarını belirten Yerlikaya özellikle söylemlerde kalan yatırımların 2009 yılında gerçekleşeceği ni, somutlaşacağını dile getirdi.
Yerlikaya özellikle hakkında bir çok haber konusu olan Adalet Sarayı'nın 2009 yılı içerisinde çözüme kavuşacağını, bununla ilgili Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ile görüşmele ri tamamladıklarını, binanın fuar alanı yanında ki yere yapıl-ması yönünde karar verdiklerini kısa zamanda hareketliliğin başlayacağını dile getirdi.
Yerlikaya ilimize yapılacak olan hastane içinde belirle-nen iki ayrı arazinin olduğunu bu arazilerden birisine karar verilerek yine 2009 yılının ilk çeğreğinde temel atma safhası na getireceğini belirtti.
Fuar alanı yapılmadan önce yeni bir stad projesi yapıl-mış ancak sadece proje safhasında kalmıştı. AKP Genel Baş kanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ilimize yaptığı ziyarette stad projesinin gerçekleştirileceği sözünü vermişti. Sivas'ın bakanı benim diyen Erdoğan'ın söylediği gibi stad pro jesininde diğer projeler gibi 2009 yılı içerisinde somutlaştırı lacağını dile getiren Yerlikaya Sivas ve Sivasspor'un avrupa standartlarına kavuşacağı yeni stadınında başlangıcının 2009 yılı içerisinde olacağı söyledi.
Sivas iline ayrılan ödenek konusunda da gazetemize açıklamalarda bulunan Yerlikaya Sivas'ın ödeneğinde herhangi bir düşük yok dedi. AK Partinin iktidara gelmesi ile KÖYDES ve BELDES için ilimize yüksek tutarlar aktarılmıştı. Aktarılan bu paralar Belde ve Köylerin yol ve su çalışmaları için aktarılmıştı. 6 yıllık bir süreç sonrasında artık ilimizde yolu ve suyu olmayan köy ve beldesi yok denecek kadar az. Buna dayalı olarakta aktarılan para düştü. Ödeneğimiz düştü şeklinde açıklamalar yapanların bunlarıda söylemesi gerek mekte dedi.
Sivas'ın kaybedecek zamanı olmadığını dile getiren Yerlikaya ilimize şimdiye kadar yol yapılmış 2009 yılı ile birlikte diğer yatırımlarında ilimize kazandırılması için şahsım olarak elimden gelen gayreti göstereceğim, Başbakanımızla olan diyaloğumuzu son safhasına kadar Sivas için kullanacağım dedi.
Sivas'ın da yeni projeler üretmesi gerektiğine değinen Yerlikaya biz Sivas halkını temsil ediyoruz. Onların her zaman yanında olmaya gayret gösteriyorum dedi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2008, 12:00   #2
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: 2009 Sivas'ın Yılı Olacak

Sivas Milletvekilimiz'in dediği gibi olursa Sivas çok büyük ilerleyiş kat edicektir.Asrın güreşçisi Hamza Yerlikaya'nın yapmış olduğu bu güzel açıklamadan ötürü kutluyorum.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2008, 13:07   #3
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2152 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

güreşçisi Hamza Yerlikaya'nın yapmış olduğu bu güzel açıklamadan ötürü kutluyorum çalışmalarında başarılar diliyorum....

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2008, 18:08   #4
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 981 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Hamza YERLİKAYA gerek sporculugu gerekse beyefendiliği ile cok taktir ettiğim önemli bir kişidir. Söylediklerını gercekleştireceğine inandım tam.

Çok uzun zamandır söyluyorum Sivas'a mutlaka modern bir spor salonu kurulmalı ve adıda Hamza YERLİKAYA spor salonu olmalıdır...
Alt 31.12.2008, 19:54   #5
gulum
Yeni Yiğido

gulum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gulum Şuan gulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.01.2009 02:11

Tecrübe Puanı: 0 gulum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ins gercektende 2009 yili sivas icin iyi bi yil olur ama ne olursa olsun sivas her zaman sivas bizim icin
gulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2008, 21:55   #6
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4502 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Büyük sporcu Hamza Yerlikaya`nin aciklamalarinin sadece aciklamada kalmamasini temenni ediyorum. O´ndan da bu beklenir zaten.
Alt 01.01.2009, 22:30   #7
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 786 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Hele bu tip yatırımlar bi yapılsında o zaman göreceğiz ya bir senede arazini yeri belirlenemez mi bizim yerimizde Kayseri olsa idi şimdiye kadar çoktan dikmişlerdi binayı....

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)