Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.04.2011, 22:57   #11
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 22:57

Tecrübe Puanı: 703 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Onlara yargı yolu açıldı

Bu durumun sonunu bende çok merak ediyorum.Acaba gerçekten yargılanacaklarmı? Yargılansalar bile gerçekten hapise gireceklermi? Bekleyip göreceğiz bakalım
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2011, 08:12   #12
hakan_akak
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hakan_akak Şuan hakan_akak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2011 13:28

Tecrübe Puanı: 0 hakan_akak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
mustafa açıkalını tam bilmiyorum ne yedi ne çaldı istanbul belediyesindeyken tayyipin arkadaşıydı mutlaka yemiştir.ama şu selami uzun varya onun allah ... versin daha beter olsun.adam bildiğin mafyaydı.nerde işe yaramaz iş var onunla uğraşırdı onun yerine memleketi için uğraş verseydi çok daha iyi olurdu.arkadaşlarına lojman ayarlayana kadar lojmandakileri zorla çıkarıp tehdit edene kadar sen vekilsin böyle küçük işlerle uğraşana kadar sivas için iyi işlerle uğraşsaydın vekilliğinde.ne demişler keser döner sap döner gün gelir hesap döner.sizin içinde hesap günü selami uzun efendi.bu işler audi ye binmeye benzemez...

burakk efendii ilk önce Allah senin b... versin diyecem de senin seviyene düşmek istemiyorum.sen selami uzun bey ile hiç yüzyüze geldin mi ki selami bey hakkında atıp tutuyorsun.yok mafyaydı yok tehdit ediyordu,bir şeyler yazacaksan adam gibi aslı olanları yazacaksın yazarkende haddini bileceksin...
hakan_akak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2011, 08:32   #13
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
hakan_akak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
burakk efendii ilk önce Allah senin b... versin diyecem de senin seviyene düşmek istemiyorum.sen selami uzun bey ile hiç yüzyüze geldin mi ki selami bey hakkında atıp tutuyorsun.yok mafyaydı yok tehdit ediyordu,bir şeyler yazacaksan adam gibi aslı olanları yazacaksın yazarkende haddini bileceksin...
Siz de lütfen site kurallarını okumadan burada yazmayın asıl sizin kimseye hakaret etme hakkınız yok, zihniyetinizin Selami Uzun ile aynı olduğunu düşünürsek Burak'ın da söylediklerinde haklılık payı var demek ki...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2011, 09:27   #14
hakan_akak
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hakan_akak Şuan hakan_akak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2011 13:28

Tecrübe Puanı: 0 hakan_akak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[quote=Kibrisli;598783]Siz de lütfen site kurallarını okumadan burada yazmayın asıl sizin kimseye hakaret etme hakkınız yok, zihniyetinizin Selami Uzun ile aynı olduğunu düşünürsek Burak'ın da söylediklerinde haklılık payı var demek ki...[/QUOT

site kurallarını ilk önce burak efendi okusun, benim yazım burak ın yazsına cevaben yazılmıştır.evet selami uzun beyefendinin zihniyetindenim
hakan_akak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)