Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

CHP'liye Yakışmadı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.04.2014, 12:23   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 900 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart CHP'liye Yakışmadı

CHP'nin Sivas Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Gülseren Heper, seçimden hezimetle ayrılınca seçmene ve medyaya ağıza alınmayacak bir hakarette bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden seçim sonuçlarını değerlendiren Prof. Dr. Gülseren Heper, "Ben Sivas'ta siyaseti enseste benzetiyorum. Şöyle ki: İçme suyuna kanalizasyon karışıyor. Medya kapatıyor. Sehrin suyunun yarısı arıtılmıyor. Medya kapatıyor. Sami Aydın 31 milyon euro atıksu projesini Sivaslının sırtına yıkmış. Medya kapatıyor. Fabrikalar kapatılmış medya kapatıyor. Arazi mafyası işbaşında. Medya kapatıyor. ÖzellikleTv 58 in besleme medyası parayı bastırınca sürekli akp yalıyor. Enseste bilirsiniz genelde olayı kapatan kişi düzenim bozulmasın diyen analardır. Burada analık medyanın üzerine düşmüş.
Beni sevmediler. Zira ben bu burada ensest var dedim..." mesajı yazdı.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

MESAJA TAKİPÇİLERDEN SERT TEPKİ GELDİ

Heper'in görüşleri takipçilerinin de tepkisini çekti.
Heper'in Fatih Keskinbalta isimli takipçisi, "Sen uyduruktan aday olduğunu bilmiyormuydun CHP liler bile BBP'yi destekledi sen hangi dünyada yaşıyon bu nasıl aydınlık bu nasıl beyaz türklük bir profesör bunu bilmeyecekse başka sözüm yok" diyerek tepki gösterdi.
Aylin Devrimel de Heper'in ensest benzetmesine sert tepki gösteren takipçilerdendi. Devrimel, Heper'in mesajına, "Bunlara oy verirsen, aydın, ileri görüşlü, atatürkçü ve çağdaşsın, oy vermezsen cahil, bidon kafalı kronun tekisin.Burada profesör olmuş ama insan olamamış bir kadın ve yalakalarından başka bir şey göremiyorum.Bu zavallı ezikler, bu kafada oldukları sürece ebediyyen seçimlerde nal toplamaya mahkumdurlar." ifadeleriyle cevap verdi.

Harun Laçin isimli takipçi de Aylin Devrimel isimli takipçinin görüşlerine "Aylin Hanım teşekkür ediyorum böyle düşüncelerinizi açıkça paylaştığınız için, size katılmamak mümkün değil...." diyerek destek çıktı.
150'den fazla takipçisinin Heper'in bu hakaretvari teşbihini beğenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

CHP ADAYI PROF. DR. GÜLSEREN HEPER, SEÇİMDEN NASIL BİR SONUÇLA ÇIKTI?
CHP'nin Sivas Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Gülseren Heper, seçimde sadece yüzde 4,7 oy alarak büyük bir hezimet yaşadı. Seçimi birinci bitiren Ak Parti Adayı Sami Aydın yüzde 58,25 oy alarak seçimde ipi göğüsleyen isim oldu. Seçimi ikinci bitiren BBP'li Doğan Ürgüp ise yüzde 30,85 oranında oy alabildi.

Haber7.com

NOT: "Haber sitesinde Gülseren olarak geçen CHP'li bayan adayın isminin Gülümser olduğunu belirtmek isteriz"
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)