Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.06.2009, 20:41   #11
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5442 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Danimarka da Muhteşem Sivas Gecesi

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Emeginize saglik abim.
Basarilarinizin devamini dilerim.
Alt 03.06.2009, 20:44   #12
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Sivas`lilarin birlik ve beraberlikleri icin bu tür organizasyonlar gerekli
hem bulusma hem eglenmek olusun katilimin cok olmasi güzel
bu birlikteligi organize eden DASIBe ve emegi gecen herkese cok cok tesekkürler

eglenceye katilanlarin cok eglendigi fotograflardan görünüyor
onlarindan ayagina saglik
nice organizasyonlar dilerim

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2009, 10:54   #13
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2266 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Böyle harika bir organizasyonu düzenleyen başta DASIB Yusuf ŞAHİN'E ve ASİB Başkanı Rüştü Elmas ve yönetim kurulunda bulunan tüm ekibini en içten dileklerimle kutlar emeği geçen herkese teşşekkür ederim, daha nice böyle güzel dostlukların buluştuğu ortamların devamını dilerim..
Alt 04.06.2009, 14:36   #14
~EmiN~58~
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

~EmiN~58~ Şuan ~EmiN~58~ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.07.2009 19:05

Tecrübe Puanı: 595 ~EmiN~58~ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haber için teşekkür ederim.

~EmiN~58~ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2009, 14:48   #15
gardasin.58
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

gardasin.58 Şuan gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2012 15:45

Tecrübe Puanı: 677 gardasin.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HaZaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Böyle harika bir organizasyonu düzenleyen başta ASİB Başkanı Rüştü Elmas ve yönetim kurulunda bulunan tüm ekibini en içten dileklerimle kutlar emeği geçen herkese teşşekkür ederim, daha nice böyle güzel dostlukların buluştuğu ortamların devamını dilerim..
yegenim kusura kalmada geceyi duzenleyen ASIB degil DASIB Herhalde bir dalginlik oldu.
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2009, 14:59   #16
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5442 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

ASIB değil DASIB.

Yusuf Sahin abimizin ellerine saglik..
Alt 04.06.2009, 14:59   #17
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 14:36

Tecrübe Puanı: 2266 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
gardasin.58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
yegenim kusura kalmada geceyi duzenleyen ASIB degil DASIB Herhalde bir dalginlik oldu.
Evet bir an dalgınlığıma gelmiş uyardığınız için çok teşekkür ederim gardasin.58 ALLAH(cc) razı olsun ; düzeltmeye çalışacam inşALLAH beceririm .

Alıntı:
HaZaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Böyle harika bir organizasyonu düzenleyen başta DASIB Yusuf ŞAHİN' e ve ASİB Başkanı Rüştü Elmas ve yönetim kurulunda bulunan tüm ekibini en içten dileklerimle kutlar emeği geçen herkese teşşekkür ederim, daha nice böyle güzel dostlukların buluştuğu ortamların devamını dilerim..
Düzelttim kusura bakmayın arada bir yanlışlarım oluyor affınıza sığınırım.

Konu HaZaN tarafından (04.06.2009 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2009, 16:35   #18
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
gardasin.58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
iste sivasli olmak budur bu kadar guzel iltifatlar etmeyin simaririm.
Bu gecenin nasil gectigini anlayamadim demekki guzel olunca insan nasil gecdigini anlayamiyormus.
Bu geceyi guzellestiren ASIB Baskani Rustu elmas ve arkadaslarina sanatcilarimiza sponsorlara ve butun hemserilerime tesekur ediyorum ayrica benim sonradan bilgilendigim ALMANYADAN bir kac aile gelmis onlarla tanisamayip ilgilenemedigim icin cok uzuldum eger bu yazimi okurlarsa ne olur kusura kalmasinlar.
selamlar.
DASIB BASKANI
Yusuf Şahin
sevgili başkanım DASIB.olarak bütün sivaslı kardeşlerimi bir araya toplayıp çoşkulu heyecanlı buram,buram sivas kokan gecede danimarkada yaşayan kardeşlerime bunca güzellikleri yaşattığın için sizi yürekten kutlarım emeğinize sağlık bu gibi etkinliklerin daha sık düzenlemeniz dileklerimle
Alt 05.06.2009, 09:27   #19
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 795 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Başta DASİB Başkanı Yusuf Şahin beye ve bu anlamlı ve güzel organizasyonda emeği geçen herkese bir Sivas'lı olarak teşekkür ederim.
Bu güzel gecede benim de CANIM SİVAS'IM adlı şiirim okunmuş, nasıl memnun oldum anlatamam. Keşke orada olsaydım da bu şiirimi, kendi sesimden canlı okuyup değerli hemşerilerimle aynı havayı solusaydım, bunu çok isterdim. Ama olsun yüreğimiz her zaman onlarla beraber.
12.6.2009 Cuma günü akşam saat 21.00 de Kanal A Avrupa Televizyonundan bu güzel geceyi izleme şansımız olacakmış, saygıdeğer hemşerilerimiz sakın kaçırmayınız derim.
Resimlere baktıkça gurur duydum. Ne güzel birlik ve beraberlik içinde kaynaşmak. Allah her zaman bu güzel hemşerilik dayanışmasının devamını nasip etsin, herkesi kutluyorum....
Bende Sivas'ta yaşıyorum ama ne acıdır ki kendi toprağımda bu birlik ve beraberlik yok. Ne acı ki tam aksine burada kim bir adım ileri gitsde ayağına taş koyarlar. Kimse kimsenin başarısına tahammül edemez, aşırı kıskançlık ve çekememezlik var burada. Bir Sivas'lı olarak hemşetrilerimixzle ağız tadıyla kaynaşmak için illa toğprağımızı terk edip gurbetemi gitsek ne yapsak. B u kez de göç çok var diye dertleniriz.Yahu kardeşim oysa göç olmasın diyorsak eğer neden kendi memleketimizde hemşerilerimizin kıymetini bilmiyoruz, dışarıya gidince kıymet anlaşılıyor ne tuhaf değilmi.
Örnekmi uzağa gitmeyelim, kendimi örnek göstereyim.
Bir şiir yarışması sonunda 19.5.2009 tarihinde TOKAT GÜZELLEMESİ adlı şiirim ile Türkiye Birincilik ödülümü aldım.Şebinkarahisar kalesinde ödülüm verildi. Ardından iki gün sonra Tokat Valiliği beni kabul etti ve Tokata gittim.Tokat valisine şiirimi armağan ettim.
Sivas'taki yerel bir kaç basın iki üç satırla ve 15 kıtalık şiirimden sadece iki dörtlüğe gazetelerinde bir lokmacık adet yerini bulsun diye yer verip geçiştirirken,( Üstelik yasa gereği şiir ya hiç verilmez ya da tamamı verilir) Tokat basınında tam boy ana sayfalarda renkli olarak Türkiye Birincilik ödülüm haber oldu. Tokat'ta yerel tv de haberlerde canlı yayın konuğu oldum, şiirimi okuttular. Hem ödül haberimi, hem özgeçmişimi ve 15 dörtlükten oluşan şiirimin tamamını yayınladılar. Tokat'ta olağanüstü ilgi gördüm. Oysa ben Türkiye Birinciliğim ile Sivas'ın adını tüm dünyaya duyurmuş oldum ama Sivas'ta kimin umurundaki. İşte kendi toprağımda hemşerisine verilen değer. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır..
Lütfen GOGOLA sadece TOKAT GÜZELLEMESİ yazınız bu kadarı yeterli.
Türkiye Birinciliğimi kimler önemsemiş kimler bana sahip çıkmış gözleriniz ile görünüz..Ama olsun Sivasımız kültür ve sanat konusunda duyarsız olsa da, hemşerisine sahip çıkmasada ben pes etmeyeceğim, Çalışmalarıma ve başarılarıma devam edeceğim.

Bunlaruı sizle neden paylaştım?. İşte değil kendi toğrağımızda hatta Türkiye'de hemşeri dayanışması az iken Danimarka'daki bu güzellik beni çok etkiledi.DANİMARKADA' Kİ HEMŞERİLERİMİ YÜREKTEN ALKIŞLIYORUM....

Selam ve saygılarımla...
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2009, 19:48   #20
gardasin.58
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

gardasin.58 Şuan gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2012 15:45

Tecrübe Puanı: 677 gardasin.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sabiha Serin Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başta DASİB Başkanı Yusuf Şahin beye ve bu anlamlı ve güzel organizasyonda emeği geçen herkese bir Sivas'lı olarak teşekkür ederim.
Bu güzel gecede benim de CANIM SİVAS'IM adlı şiirim okunmuş, nasıl memnun oldum anlatamam. Keşke orada olsaydım da bu şiirimi, kendi sesimden canlı okuyup değerli hemşerilerimle aynı havayı solusaydım, bunu çok isterdim. Ama olsun yüreğimiz her zaman onlarla beraber.
12.6.2009 Cuma günü akşam saat 21.00 de Kanal A Avrupa Televizyonundan bu güzel geceyi izleme şansımız olacakmış, saygıdeğer hemşerilerimiz sakın kaçırmayınız derim.
Resimlere baktıkça gurur duydum. Ne güzel birlik ve beraberlik içinde kaynaşmak. Allah her zaman bu güzel hemşerilik dayanışmasının devamını nasip etsin, herkesi kutluyorum....
Bende Sivas'ta yaşıyorum ama ne acıdır ki kendi toprağımda bu birlik ve beraberlik yok. Ne acı ki tam aksine burada kim bir adım ileri gitsde ayağına taş koyarlar. Kimse kimsenin başarısına tahammül edemez, aşırı kıskançlık ve çekememezlik var burada. Bir Sivas'lı olarak hemşetrilerimixzle ağız tadıyla kaynaşmak için illa toğprağımızı terk edip gurbetemi gitsek ne yapsak. B u kez de göç çok var diye dertleniriz.Yahu kardeşim oysa göç olmasın diyorsak eğer neden kendi memleketimizde hemşerilerimizin kıymetini bilmiyoruz, dışarıya gidince kıymet anlaşılıyor ne tuhaf değilmi.
Örnekmi uzağa gitmeyelim, kendimi örnek göstereyim.
Bir şiir yarışması sonunda 19.5.2009 tarihinde TOKAT GÜZELLEMESİ adlı şiirim ile Türkiye Birincilik ödülümü aldım.Şebinkarahisar kalesinde ödülüm verildi. Ardından iki gün sonra Tokat Valiliği beni kabul etti ve Tokata gittim.Tokat valisine şiirimi armağan ettim.
Sivas'taki yerel bir kaç basın iki üç satırla ve 15 kıtalık şiirimden sadece iki dörtlüğe gazetelerinde bir lokmacık adet yerini bulsun diye yer verip geçiştirirken,( Üstelik yasa gereği şiir ya hiç verilmez ya da tamamı verilir) Tokat basınında tam boy ana sayfalarda renkli olarak Türkiye Birincilik ödülüm haber oldu. Tokat'ta yerel tv de haberlerde canlı yayın konuğu oldum, şiirimi okuttular. Hem ödül haberimi, hem özgeçmişimi ve 15 dörtlükten oluşan şiirimin tamamını yayınladılar. Tokat'ta olağanüstü ilgi gördüm. Oysa ben Türkiye Birinciliğim ile Sivas'ın adını tüm dünyaya duyurmuş oldum ama Sivas'ta kimin umurundaki. İşte kendi toprağımda hemşerisine verilen değer. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır..
Lütfen GOGOLA sadece TOKAT GÜZELLEMESİ yazınız bu kadarı yeterli.
Türkiye Birinciliğimi kimler önemsemiş kimler bana sahip çıkmış gözleriniz ile görünüz..Ama olsun Sivasımız kültür ve sanat konusunda duyarsız olsa da, hemşerisine sahip çıkmasada ben pes etmeyeceğim, Çalışmalarıma ve başarılarıma devam edeceğim.

Bunlaruı sizle neden paylaştım?. İşte değil kendi toğrağımızda hatta Türkiye'de hemşeri dayanışması az iken Danimarka'daki bu güzellik beni çok etkiledi.DANİMARKADA' Kİ HEMŞERİLERİMİ YÜREKTEN ALKIŞLIYORUM....

Selam ve saygılarımla...
Sayin sabiha hanimefendi.
size ancak sunu soyleye bilirim sizi cok iyi anliyorum sukadarini yazayin biz bir birimizin basarisini istemeyiz bu basari kendimiz icin olsa bile cunku yapilan bir isin bizim icin degin yapan kisinin sahsi menfati vada onuo icin yapiyordiye dusunuruz, beni fazla konusturmayin patlamak icin bahane ariyorum.
sayigi ve selamlar.
yusuf sahin
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)