Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sirketlerin Özellestirme - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas Şirketleri, Sivas Firmaları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Şirketleri, Sivas Firmaları Sivas' taki Şirketler, Sivasli Şirketler, Sivasli Firmalar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.01.2010, 17:22   #1
kayakaya
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kayakaya Şuan kayakaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.01.2010 17:24

Tecrübe Puanı: 0 kayakaya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sirketlerin Özellestirme

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Selamünaelyküm, yukardaki internet link adressi almanca dir, ben de almanyada yasadigim icin. Haberleri okurken gözüme batti.
Bu ilgimi cekti, Türkiyemiz sevgili vatanimiz (ülkem) Hükümet Sirketlerini, özellestirecekmis. Özellestirmek icin Yabanci Yatirimci ariyormus. Bence de iyi destek veriyorum yoksa insanlarimiz dogrudürüz calismayacak ve tembellesecek, hem beyinleri daha iyi calisacaktir teknologimiz daha cabuk ilerler. Ama benim bir Ricam var , ilerde bu satilan yerler yine Türklerin ellerine gecmek sartiyla, ben sahsen cok üzülürüm ve ruhum ögle olmassa o anda ölür. Ikinci Ricam , Bu Sirketlerimizi alacak olan Yatirimcilar ben Avrupali lar dan , hele almanlardan,ingiliz,fransiz lardan ic olmasin insallah, ben isterdim ki insallah bizim(türk_islamDünyasi) gibi mert insanlar alsin , yani Bence ,Japonlar ,ve Russlarda olabilir, Malaysialar, Iranlilarda olabilir,veyahut Dubaililar. Hele Almanlara hic güvenilmez bunlarin Tarihlerini okudum biliyorum. Bunlar Yüzlerce seneler hep ayni dir hic degismediler,halen hirsiz,tatli dille cok büyük kasikcilar, hem bizleri kasikliyorlar bizleri kalem üzerinde sömürüyorlar aldiklari paralarnanda bizlere karsi sömürme siyaseti uyguluyorlar.Ben bunlarin yaptikari türkiyedeki köprülerin üzerinden gecmeyi bile tavsiye etmem, bunlar ögle yapmistirlarki o Köprü bir kac sene ortadan bölünecek sekilde ve yahut yavas yavas bölünür, cünkü nekadar türk ölürse onlar icin herzaman sevinc bir haber dir, tabiki bisey bilmiyorlar ki davranacaklar yeniden o köprüyü yapmak icin geleceklerdir bizlerde tabiki inanacagiz yine para allmanlara gidecek……. Daha cok buna benzeyen seyler var, ucak,araba,evler, hele bu pörs Holding. Ben 41 yasinda yim ve 39 senedir almanyada bavyera da yasiyorum. Ben bir mutlu Türk, ve Türkdünyaliyim. Müslümanim ondanda kururduyuyorum. Yeniden Rica ediyorum bu Yatirimlari yukardaki Millete yaptirin. Saygilarimla Allaha emanet olun , Allahimiz Türk dünyasini (islam) eksik etmesin.
kayakaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar kayakaya'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.01.2010, 17:36   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sirketlerin Özellestirme

Alıntı:
kayakaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Selamünaelyküm, yukardaki internet link adressi almanca dir, ben de almanyada yasadigim icin. Haberleri okurken gözüme batti.
Bu ilgimi cekti, Türkiyemiz sevgili vatanimiz (ülkem) Hükümet Sirketlerini, özellestirecekmis. Özellestirmek icin Yabanci Yatirimci ariyormus. Bence de iyi destek veriyorum yoksa insanlarimiz dogrudürüz calismayacak ve tembellesecek, hem beyinleri daha iyi calisacaktir teknologimiz daha cabuk ilerler. Ama benim bir Ricam var , ilerde bu satilan yerler yine Türklerin ellerine gecmek sartiyla, ben sahsen cok üzülürüm ve ruhum ögle olmassa o anda ölür. Ikinci Ricam , Bu Sirketlerimizi alacak olan Yatirimcilar ben Avrupali lar dan , hele almanlardan,ingiliz,fransiz lardan ic olmasin insallah, ben isterdim ki insallah bizim(türk_islamDünyasi) gibi mert insanlar alsin , yani Bence ,Japonlar ,ve Russlarda olabilir, Malaysialar, Iranlilarda olabilir,veyahut Dubaililar. Hele Almanlara hic güvenilmez bunlarin Tarihlerini okudum biliyorum. Bunlar Yüzlerce seneler hep ayni dir hic degismediler,halen hirsiz,tatli dille cok büyük kasikcilar, hem bizleri kasikliyorlar bizleri kalem üzerinde sömürüyorlar aldiklari paralarnanda bizlere karsi sömürme siyaseti uyguluyorlar.Ben bunlarin yaptikari türkiyedeki köprülerin üzerinden gecmeyi bile tavsiye etmem, bunlar ögle yapmistirlarki o Köprü bir kac sene ortadan bölünecek sekilde ve yahut yavas yavas bölünür, cünkü nekadar türk ölürse onlar icin herzaman sevinc bir haber dir, tabiki bisey bilmiyorlar ki davranacaklar yeniden o köprüyü yapmak icin geleceklerdir bizlerde tabiki inanacagiz yine para allmanlara gidecek……. Daha cok buna benzeyen seyler var, ucak,araba,evler, hele bu pörs Holding. Ben 41 yasinda yim ve 39 senedir almanyada bavyera da yasiyorum. Ben bir mutlu Türk, ve Türkdünyaliyim. Müslümanim ondanda kururduyuyorum. Yeniden Rica ediyorum bu Yatirimlari yukardaki Millete yaptirin. Saygilarimla Allaha emanet olun , Allahimiz Türk dünyasini (islam) eksik etmesin.
Almanyada yaşayan gurbetci kardeşimiz almanlardan,ingiliz ve,fransiz lardan ne kadar şikayet etse azdır aslında bütün ab ülkelerinden desek yeridir bu milletler tam manasıyla kan emici milletler ama ne yazıkki gelmiş gecmiş bütün iktidarlar böyle kıstlama yapmadılar metre karesi hiçte azımsanmayacak topraklarımızı yahudilere iletşimde hayati önem taşıyan Türk telekomu peşkeş cektikten sonra diğer önemli kurumları saymaya gerek duymuyorum güzel paylaşımınız için teşekkürler

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil