Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

SIVAS HAVAALANI - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Ulaşım İmkanları > Havayolu > Sivas Havaalanı
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.08.2009, 15:42   #31
ömer yalcin
Yasaklı
NO AVATAR

ömer yalcin Şuan ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2010 18:13

Tecrübe Puanı: 0 ömer yalcin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SIVAS HAVAALANI

tatil bitti,yurtdisi seferleri baslamis..............
bizim SIVASIN neyi eksik diger illerden
ömer yalcin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2009, 15:41   #32
efe-58
Yiğido

efe-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

efe-58 Şuan efe-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.03.2013 14:54

Tecrübe Puanı: 700 efe-58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
ömer yalcin Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
tatil bitti,yurtdisi seferleri baslamis..............
bizim SIVASIN neyi eksik diger illerden
Haklisin sene basindan itibaren yazmadigim yer klamadi. ve dedigin gibi tatil biiti
ama ben pes etmedim bundan sonra 210 senesi icin yazmaya devam ede cegim. sonuc ne olur? böyle islerini zamaninda yapan yetkililer oldukca sonuca varmak cok uzun surmez. stuttgart sivas ucak seferlerinin durdurulmasina göz yumduklari gibi.
efe-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.08.2009, 17:48   #33
olympos
Yiğido
NO AVATAR

olympos Şuan olympos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.05.2011 11:39

Tecrübe Puanı: 540 olympos FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yakinda Frankfurt - Sivas seferlerinide baslatirlar derken,
Stuttgart - Sivas seferlerinin iptaline gercekten üzüldüm.

Nüfusu en hizli artan il olan Antalya - Sivas ucuslari mutlaka baslamali, ulasim otobüsle tam 12 saat sürüyor, Sivas' li bebekler, anneler, yaslilarimiz bunu haketmedi.
Antalya ve cevresindeki Sivas' lilar yazin bunaltici sicagindan ucakla 1 saat mesafedeki
ferah meleketlerine daha kolay ve daha cok gidebilsinler, hasret giderebilsinler. Sivaslilar Avrupa' dan ve ic hatlardan ulasim kolay olunca yatirimlarinida Sivas' a yönlendireceklerdir, sehre daha da bir ekonomik canlilik gelecektir.

Dostca selamlarimla.

Konu olympos tarafından (19.08.2009 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
olympos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2010, 19:23   #34
muRTix1
Yeni Yiğido

muRTix1 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

muRTix1 Şuan muRTix1 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.07.2010 21:10

Tecrübe Puanı: 0 muRTix1 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aymila Turizm Genel Müdürü Murat OĞRAK Sivas Uçuşlarıyla ilgili bilgi verdi.

Kış Sezonunda İzmir'den ve İstanbul'dan Sivas'a uçuş gerçekleştiren Sun express hiç bir sebep
belirtmeden ani bir kararla sivas uçuşlarını kaldırdı.Sun express aynı zamanda bursa uçuşlarını da
kaldırdı ve günlerce basında bursa uçuşlarının kaldırılmasıyla ilgili gerek bursa'nın TSO, ve siyaset
adamlarının yoğun baskısını izledik ve bu baskılar sonuç verdi ve anadolu jet bursaya seferlere başladı.
Aynı uçuşların kaldırıldığı Sivas'ta hiç bir itiraz hiç bir görüşme gözlemleyemedik.

Bunun dışında Sayın Valimiz,STSO Başkanımız ın THY ile görüşmeye gitmişler ve dönüşlerinde Akşam seferlerinin
başlayacağını bizlere müjdelemişlerdi fakat geçen 2 yıl akabinde malesef bu seferlerde başlamadı.

Sivas Havaalanı Yeni hizmet binamızın açılışına 5 ay gibi bir süre kalmışken
Şu an Sivas Hava alanından sadece THY Haftanın hergünü 09:15 İstanbul-Sivas 11:35 Sivas-İstanbul sefer
yapılmaktadır.

Pegasus hava Yolları ile ilgili firmayla görüşmelerimizin uzun süredir devam ettiğinin
bilgisini de vermek istiyorum.. Olumlu sonuçlar alacağımızı umuyoruz.

Seferlerle ilgili elimizden geleni yapıyoruz bu konuda yanımızda olup bizlere yardımcı olanlara başta Hava alanı müdürümüz olmak üzere herkeze teşekkür ederiz..Fakat üzülerek eklemek isterim ki siyasetçilerimiz bu konuda somut hiçbir çalışma yapmamaktalar.

Aymila Turizm' den tüm hava yolu biletlerinizi temin edebilirsiniz.
THY biletlerine 8 aya varan taksitlerden'de yararlanabilirsiniz.
Aymila Turizm Ulu cami üzeri TRT Karşısında
Rezervasyon için : 0346 223 77 53- 0346 444 01 02
Ayrıca Aymila Turizm Müşterilerine internet üzerinden de bilet alma kolaylığı sunuyor
Web Adresi : [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
muRTix1 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2010, 19:31   #35
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 14:48

Tecrübe Puanı: 1134 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bildigim kadariyla sivasa ic hatlardan ucakta kalkmiyor
Alt 25.04.2010, 15:24   #36
m_serbetci
Yiğido

m_serbetci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

m_serbetci Şuan m_serbetci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2012 01:05

Tecrübe Puanı: 606 m_serbetci FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln BIR BURUK HAVAALANI HIKAYESI!!!

*SİVAS HAVAALANI 1957 YILINDA AÇILMIŞTIR… O GÜNDEN BUGÜNE KADAR BİR ÇOK SÜREÇLER GEÇİRDİ. FAKAT BENİM SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİM KISIM.NEDEN SAHİPSİZ OLUŞU… NEDEN KAYSERİ, BURSA, TOKAT GİBİ İLLERDE YAŞANAN SİYASİ, SİVİL TOPLUM DAYANIŞMASIYLA İSTENENLER ELDE EDİLİRKEN NEDEN SİVAS BU KONU HEP BAŞI EGİK… VE MAĞDUR…
*YIL 1998 ANKARA-SİVAS-TOKAT-ANKARA UÇAĞI VAR… ANKARA’DAN SİVASA İNDİM HAVAALANI SÜPERDİ… DERKEN TOKAT’A AĞAÇLAR ARASINDA ŞİRİNMİ ŞİRİN BİR HAVALANIYDI.ÖNCELİKLE ŞUNU DÜŞÜNDÜM. SİVAS-SİVAS HAVAALANI-TOKAT ARASINA KESTİRME BİR YOL YAPILSAYMIŞ. TOKAT SİVAS DAHADA YAKLAŞIR. VE SİVAS
HAVAALANI ADI DEĞİŞTİRİLEREK BÖLGE HAVAALANI YAPILIR.TOKATA YAPILAN YATIRIM TOKATA BAŞKA BİR ALANADA KULLANILABİLİRDİ… AMA OLMADI…. SİVAS HAVAALANI TOKAT HAVAALANINA HER ZAMAN ALTERNATİF OLDU. BU ALTERNATİFİ TOKATLILAR ÇOK İYİ DEĞERLENDİRDİLER. DAHA ÖNCE SİVAS – İSTANBUL UÇUŞLARINI YAPAN ATLASJET SİVAS HAVAALANI PİSST UZATMA ÇALIŞMALARI SIRASINSA ATLASJETİ KAPTI…. SİVAS TAN ATLASJETİ GERİ ALMAK İÇİN EN UFAK BİR ÇABA ORTAYA KONMADI. [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
YUKARIDAKİ HARİTADA GÖRDÜĞÜMÜZ UÇUŞLARA BİR BAKALIM ; ÖNCELİK SİVAS-STUTGARRT VE SİVAS-KÖLN UÇUŞLARINI KAYSERİ SİVAS’A YAKIN GURBETCİ SİVASLILAR KAYSERİDEN SİVAS’A GİTSİN DİYE DÜŞÜNDÜLER VE ÖĞRETTÜRKTUR FİRMASININ REKLAMLARI “SİVAS’A DİREKT UÇUŞLARIMIZ “DİYE HALEN BAĞIRIYORLAR .. BENİM SAHTEKARLIK BİLMEYEN YİĞİDOM GİDİYOR. BİLETİNİ ALMAYA “ SİVAS UÇUŞLARI BAŞLAMADI .KAYSERİYE UÇSANIZ OLMAZ MI? DİYE SORUYORLAR… BAŞKA ÇARE OLMADIĞI İÇİN KAYSERİYE UÇUYORUZ… ÖĞERTÜRKTURUN SİVAS’A DİREKT UÇUŞ DİYE YAPTIĞI REKLAMALARI SORGULAYACAK YİNE SİVASTAN SİYASİ VE POLİTİK GÜÇ ÇIKMIYOR… SİVAS’LI GÜREŞÇİLERİN ARTVİNDE ARTVİN ADINA GÜREŞMESİ GİBİ…
AVRUPA UÇUŞLARINI BÖYLECE KAYBETMİŞ OLUYORUZ…
*GELELİM SUNEXPRESS HAVAYOLLARININ YAPTIĞI İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI (SAW) – SİVAS / İZMİR – SİVAS / TRABZON – SİVAS / SİVAS – KAYSERİ / UÇUŞLARINA SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI (SAW) – SİVAS UÇUŞLARINI HAFTADA 2 GÜN GERÇEKLEŞTİRİYORDU. İZMİR –SİVAS UÇUŞLARI İSE HAFTA 1 GÜN OLARAK GERÇEKLEŞİYORDU. TRABZON – SİVAS / SİVAS – KAYSERİ UÇUŞLARA İSE BİR SEZONLUK AKTARMA UÇUŞLARI OLARAK GERÇEKLEŞTİ… VE YİNE SİVASTAN SİYASİ VE POLİTİK GÜÇ ÇIKMIYOR… BÖYLECE SUNEXPRESİN BU UÇUŞLARINIDA KAYBEDİYORUZ…
*BU DURUMDA ELİMİZDE SADECE HAFTANIN HERGÜNÜ UÇABİLDİĞİMİZ THY YOLLARI İSTANBUL – SİVAS UÇUŞU KALIYOR. BU UÇUŞUN ARZ TALEP DENGESİNE BAKARSANIZ … KAYSERİLİ BİR KİŞİ BİLETİNİ ERKEN ALIP KAYSERİ-İSTANBUL 39.99 TL YE UÇARKEN SİVAS’TA TEK UÇUŞ OLDUĞU İÇİN 124 TL YE AYNI UÇUŞ SİVASLIYA LAYIK GÖRÜLMEKTEDİR…
*GELELİM ANKARA UÇUŞLARINA CUMHURBAŞANIMIZ SAYIN GÜL İLE İL GENEL BAŞKANI A.TURAN ERKUT 11 NİSAN 2008 DE ANKARA’DA GÖRÜŞTÜLER. ERTESİGÜN SAYIN ERKUTUN BASINA YAPTIĞI KONUŞMAYI YEREL BİR KANALDAN DİNLEDİM. HAVAALANI KISMI ŞÖYLEYDİ…” “SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ GÜL ANADOLU HAVAYOLLARI AÇILACAKMIŞ ONUNDA SİVAS’A UÇACAĞINI MÜJDESİNİ VERDİ.” DEDİ. VE SAYIN ERKUT’UN ANADOLUHAVAYOLLARI DEDİĞİ ANADOLUJET 23 NİSAN 2008 TARİHİNDE ANADOLUNUN HERYERİNE ANKARA UÇUŞLARINA BAŞLADI .VE YİNE SİVASTAN SİYASİ VE POLİTİK GÜÇ ÇIKMIYOR… BÖYLECE VE SİVAS-ANKARA UÇUŞLARINIDA SÖZ VERİLDİĞİ HALDE İLGİSİZLİKTEN KAYBEDİYORU…
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
*BURSA NE YAPTI.SUNEXPRES SİVASLA AYNI ANDA UÇUŞLARI DURDURDU.BURSADA YER YERİNDEN OYNADI YEREL GAZETELER SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VALİ BELEDİYE BAŞKANI VE EN ÇOKTA TİCARET ODASI HERGÜN BASINA DEMEÇ VERDİ… VE UÇUŞLARI 1 AY AKSAMADAN ANADOLUJETLE DEVAM EDİYOR…
*TOKAT NE YAPTI: SİVAS HAVAALANI BAKIMDAYKEN ATLASJETİN TOKATA GELİŞİNİ KULLANDI VE ATLASJET KÜÇÜK UÇAKLARININ KİRASI BİTENE KADAR TOKATA UÇTU. TOKAT, HAVAALANININ BOŞ DURDUĞU DÖNEMDE TÜRK HAVAKURUMUYLA GÖRÜŞMELER YAPILDI. MEYVE SEBZE TAŞIMACILIĞI İÇİN KARGO ŞİRKETLERİYLE GÖRÜŞMELER YAPILDI. TÜM HAVAYOLLARIYLA TOKAT’A UÇSUNLAR DİYE GÖRÜŞMELER YAPILDI. TÜM KURUM KURULUŞLAR TİCARET ODASI VE TOKAT AKP MİLLET VEKİLİ SAYIN HÜSEYİN GÜLSÜN’ÜN 2.ADRESİ THY OLDU… VE ZOR OLANI BAŞARDILAR… BORAJET ADLI BİR FİRMAYLA ANLAŞARAK… BU FİRMANIN TÜM İZİN OLAYLARINI YAKINDAN TAKİP ETTİLER… VE 356.246 NUFUSLU TOKATIN 2 İKİ AY İÇERİSİSNDE GÜNDE 2 KEZ İSTANBUL –TOKAT GÜNDE İKİ KEZ TOKAT-İSTANBUL VE HAFTADA 2 KEZ ANKARA UÇUŞLARI BAŞLIYOR…
*417.756 NUFUSLU SİVAS OLARAK BİZ HALA NEREDEYİZ? YARIN UYANDIĞIMIZDA GİDİP İKİ YEREL SİVAS GAZATESİ ALALIM İKİNCİ SAYFALARINDA SİVAS UÇUŞLARI BİLGİLERİ YAZIYOR. SABİHAGÖKÇEN UÇUŞLARI İZMİR İSTANBUL UÇUŞLARININ SAATLERİ YAZIYOR…. BU UÇUŞLAR ŞUBAT AYINDA DURDURURLDU… AMA YEREL BASININ HABERİ YOK … 4 EYLÜL 2010 TARİHİNDE TÜRKİYEDEKİ EN GÜZEL HAVAALANLARINDAN BİRİSİNİN AÇILIŞI VAR… VE BEN ORADA OLACAĞIM… ULUSLAR ARASI STANDARTLARDA HAVAALANINIZ VAR. HÜRKİYENİN EN UZUN PİSTİ SİZE AİT FAKAT UÇAĞINIZ YOK… ÇÜNKÜ TİCARET ODAMIZIN HAVAALANINA NE KADAR UÇUŞ OLDUĞUNDAN HABERİ YOK.
* BU ARADA İKİ NOKTADA HIZLI İLERLEMELERİMİZ VAR. ASBİR YANİ AVRUPA SİVASLILAR DERNEĞİ BAŞKANI SAYIN LÜTFİ ÜNAL VE SİVAS AYMİLA TUR SAHİBİ SAYIN MURAT OĞRAK’IN YOĞUN ÇABALARI SONUCU BU YIL AMSTERDAM-SİVAS UÇUŞLARI BAŞLIYOR…
*PEGASUS HAVAYOLLARI 1 TEMMUZ İTİBARİYLE HERSÜN SAW-SİVAS UÇUŞLARINA BAŞLAMAYI PLANLIYOR… AMA YİNE UĞRAŞAN YOK. ADAM GELİP PLANLIYOR… BU AŞAMADA VARIZ AMA BAĞLAYICILIĞIMIZ YOK… PEGASUS HAVAYOLLARI YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE SİVAS’I KALKIŞ VE VARIŞ BİLGİLERİNE KOYDU. YANİ SİZİ ARAŞTIRIYORUM. UÇA DA BİLİRİM UÇMAYA DA BİLİRİM .BU DAKİKADAN SONRA UMARIM PEGASUS SİVAS’A UÇAR BİZ SİVASLILARINDA 39.99 TL YE UÇMA ŞANSIMIZ OLUR.
*SAYIN SAFA İNAN’A AİT TÜRİYEDE EN ÖNEMLİ HAVACILIK FORUMU OLAN [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] DA BULUNAN SİVAS HAVAALANINA AİT 500 E YAKIN BİLGİ SİTE YÖNETİMİNCE SİLİNMİŞTİR… FORUMDA SİVRİLEN ZONGULDAK TOKAT VE SİVAS GRUPLARI VARDI… SİVASIN SESİ İNTERNETTE BİLE SUSTURULDU… ÇÜNKÜ SAHİPSİZ…
*YUKARIDAKİ HABERDE THY NİN İKİNCİ UÇUŞU KABUL ETTİĞİ ANLATILMIŞ… SAYIN DALMAZ VE YILDIRIM BU İŞİÇÖZÜP GELMİŞLER…
AMA SONUÇ YOK… UÇUŞLAR BAŞLAMAYINCA YANİ YAZ TARİFASİNE GEÇİLEN 28 MARTTA NEDEN TEMEL KOTİLİN YAKASINI TUTUP YA KARDEŞİM BİZ GELDİK TAMAM DEDİN AMA UÇUŞ YOK DİYE NEDEN SORMAMIŞLAR… MERAK EDİYORUM DOĞRUSU… BEN TEMEL BEYE ÖZEL MAİL ATIP SORDUM… TALEBİ ALDIK… DEDİ. YANİ TALEP GELDİ AMAÜSTÜNE DÜŞEN YOK… TOKAT TALEBİ ETTİ HERGÜN ARADI… ŞİRKETİ KURDURDU. SİVAS UYUMAYA DEVAM 2023 DE VALİLİ KÖY OLACAĞIZ…
*BU BAĞLAMDA BEN 3 YILDIR [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] ADLI SİTEMDE AYRICA FACEBOOKTA BULUNAN sivashavaalani ARKADAŞLIK KISMINDA ŞEHRİME HİMET ETMEYE ÇALIŞIYORUM… ETMEYENLERİDE ETMELERİ İÇİN DAVET VE RİCA EDİYORUM….
*BİR ŞEHRİN İLERLEMESİ TİCARETE ,TİCARETİN İLERLEMESİ İSE ULAŞIMA BAĞLIDIR. BU BAĞLAMDA BİZLERİN SİVAS SEVDALILARI OLARAK SİVAS’A SAHİP ÇIKMASI GEREKMEKTEDİR. İLGİ GÖSTERMEYEN POLİTİKACILARIMIZ DEVLET ADAMLARIMIZ VE TİCARET ODALARININ DİKKATLERİNİ ÇEKEREK ŞEHRİMİZİN İLERİ GİTMESİNİ SAĞLAYABİLİRİZ.
m_serbetci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı m_serbetci'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.04.2010, 09:45   #37
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

izmir uçuşlarının kaldırıldığını biliyorum sebebi bence yeterli yolcu olmaması.Ama neden yeterli yolcu yoktu? Çünkü saçma sapan bir saate koymuşlar İzmir den sabah 7 de kalkıyor İzmir uçuşlarından sadece İzmirdeki Sivaslılar değil aydın manisa muğla balıkesir gibi çevre illerdeki sivaslılar da faydalanıyordu.Ben bodrumdayım.İzmir 2 saat 7 uçuş varsa benim gece 3 te çıkmam lazımki rahat rahat binebiliyim. E bunu kim kabul eder.Otobüse binmekten farkı kalmıyorki.Önceden öğleden sonraydı rahat rahat binebiliyorduk. Sayın M Serbetci'nin sözlerine katılıyorum.Yetkililerimiz gerekli ilgi alakayı göstermiyor bir kaç memleket sevdalısının çabalarıda bir yere kadar götürüyor işi sonra tıkanıyor. Ciddi destek lazım bu işlere.Vekiller ne yaparlar ben anlamıyorum.Tokat milletvekilllerine helal olsun son dönemde adlarından çok sık söz eder olduk Sivas'ta .E bizimkiler yatınca bizde milleti takip ediyoruz ne yapalım:(
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2010, 18:44   #38
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Frankfurt'tan Hatay'a ilk uçak seferi

Almanya'nın Frankfurt şehrinden Hatay'a ilk tarifeli charter uçak seferiyle gelen yolcuları, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ve ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Havaalanında çiçeklerle karşıladı.
Hatay Valisi Lekesiz, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ile birlikte karşıladıkları Öger Tur Şirketi'nin ''Tarifeli Charter'' seferiyle Frankfurt'tan gelen yolcularla kısa süre sohbet etti ve birer çiçek verdi.

İlk charter sefer dolayısıyla havaalanında düzenlenen karşılama töreninde konuşan Vali Lekesiz, Hatay Havaalanı'nın 9 Aralık 2007'de Başbakan Recep Erdoğan tarafından hizmete açıldığına anımsatarak, şöyle devam etti:

''Hatay Havaalanı sadece ilimizin değil, bölgenin havaalanı konumuna geldi. Frankfurt'tan gelen ilk uçak yolcu getirdiği gibi, Almanya'ya da yolcu götürecek. Bu gelişmeler, ilimizin ve bölgemizin sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine önemli katkı sağlayacak. Haziran ayının ortalarına kadar haftada iki, daha sonra da haftada 5 kez Almanya'nın Frankfurt, Köln, Hannover, Stuttgart ve Berlin şehirlerinden direkt uçuşlar gerçekleşecek.

Yolcu ve sefer sayısında yüzde 80'lere varan artışlar yaşanıyor. Yıl sonunda yeni terminal binasının da hizmete girmesiyle eksiklerimiz tamamlanacak.''

Öger Türk Tur Türkiye Müdürü Adil Serim de, şu an yüzde 50 doluluk oranıyla yolcu taşıdıklarını, Haziran ayından sonra yüzde 90'a ulaşacaklarına inandıklarını söyledi.

iNŞALLAH Avrupadaki gurbetçiler içinde en fazla nüfusa sahip olan illerin başında gelen Sivas'ımızda bu günleri görür.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar vicente58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2010, 22:17   #39
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 17:17

Tecrübe Puanı: 631 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.06.2010, 18:49   #40
Son Misafir
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Son Misafir Şuan Son Misafir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.09.2010 13:17

Tecrübe Puanı: 0 Son Misafir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
efe-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sivas hava alaninin yurt disina acilmasi cok guzel bir gelisme.
ama havaalaninda saat yok telefon yok. gelen yolcular bölumunde bagaj,lara ayrilan bölum cok dar. tabiki zaman la hersey olur ama bunlar in basdan olmasi gerekiyor. umarim bilirleri ilgilenir.

SİVAS HAVA ALANI Tel.Nosu: 0346 223 43 89
Evet arkadaşım.Böylesine tarihsel ve kültürel zenginlikleri olan bir şehirden Türkiyenin 3.büyük şehiri İZMİR'e doğrudan uçak seferinin olmayışı Sivaslılar açısından büyük kayıp bence.İş adamları ekonomik sıkıntıdan bahsediyor.Bir çok açıdan ekonomik bağlantı kurulabilecek olan İZMİR'e uçak seferinin yokluğu direkt uçak seferi yapabilen şehirlere göre Sivas'a ciddi zararlar veriyor bence.
Son Misafir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil