Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.06.2007, 15:46   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart YURTDIŞINA DA UÇACAĞIZ

23 Haziran tarihinden itibaren Sivas-Almanya Stuttgart uçuşları haftada iki gün yapılacak olurken, böylece Sivas’ta yurtdışına açılmış olacak.

Geçtiğimiz yıl yapılan çalışmalar sonrasında uluslararası uçuşlara uygun hale getirilmek üzere 8 aylık bir çalışma yapılarak ilk önce yurt içi bağlantılı seferlere açılan şimdi de yurt dışı bağlantılı uçuşlara açılacak olan Sivas Havaalanı ile artık Sivas’tan yurtdışına da seferler düzenlenecek. Atıl havaalanlarının ülke ekonomisine kazandırılmasının yanı sıra mevcut havaalanlarının daha etkin kullanılmasına yönelik çalışmalarını sürdüren Ulaştırma Bakanlığı, Sivas ve Diyarbakır havaalanlarından yurtdışına sefer düzenlenmesiyle ilgili çalışmalarını tamamladı. Üç bin 815 metre uzunluğunda, 45 metre genişliğindeki piste ilk uçak 23 Haziran’da inecek.

16 Mayıs'ta geçici hudut kapısı ilan edilen Sivas Havaalanı'ndan ilk uçuşlar, 23 Haziran'da Almanya'nın Stuttgart kentine yapılacak. Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftada iki kez düzenlenecek karşılıklı seferler, Sivas'a saat 02.00 geliş, Sivas'tan saat 03.15'te kalkış olarak gerçekleştirilecek.

Uçuşlar Öğer Türk Tur tarafından ucuz maliyetli şirketlerden Alman Blue Wings Havayolları'na ait 156 kişilik A 320 tipi uçaklarla başlatılacak. TSO Başkanı Osman Yıldırım uçak seferlerinin başlaması ile birlikte Sivas’ın yurtdışına da açılacağını ifade ederek, “İlk etapta İstanbul-Sivas seferleri daha sonra da haftada iki gün İzmir-Sivas uçak seferlerinin başladığı Sivas Havaalanı’nda bu kez de yurtdışı seferlerine 23 Haziran’dan itibaren başlanıyor. Yurtdışı seferlerinin başlaması ile birlikte Sivas yurtdışına açılmış olacak” dedi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2007, 10:19   #2
start1974
Yeni Yiğido
NO AVATAR

start1974 Şuan start1974 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.09.2013 22:33

Tecrübe Puanı: 0 start1974 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: YURTDIŞINA DA UÇACAĞIZ

Cok sevindik, gururlandik. Sebep olanlardan Allah razi olsun.
start1974 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2007, 14:46   #3
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: YURTDIŞINA DA UÇACAĞIZ

Hayırlı olsun
Sivas adına çok sevindirici bir haber,özellikle gurbetteki hemşerilirimiz için çok
rahat ve hızlı ulaşım gerçekleşmiş oluyor.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2007, 20:50   #4
efe-58
Yiğido

efe-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

efe-58 Şuan efe-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.03.2013 13:54

Tecrübe Puanı: 704 efe-58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

sivasimiza hayirli olsun.
insallah devamli olur. bence reklam gerekli. sivasa bilet denince bagzi seyhat burolari sivasa ucus varmi diyor... TANITIM TANITIM:::
efe-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.06.2007, 22:12   #5
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 767 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
efe-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sivasimiza hayirli olsun.
insallah devamli olur. bence reklam gerekli. sivasa bilet denince bagzi seyhat burolari sivasa ucus varmi diyor... TANITIM TANITIM:::
Arkadaşım mühim bir konuya değinmiş ancak zamanla yapılacak olan tanıtım çalışmalarıyla ve hemşerilerimizin göstereceği ilgiyle orantılı olarak bu hizmetlerin daha verimli olarak ve artarak süreceğine inanıyorum. Öncelikle Sivaslılar olarak bizler sahiplenmeliyiz.
Alt 17.06.2007, 18:23   #6
kaymakcioglu
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kaymakcioglu Şuan kaymakcioglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2007 18:19

Tecrübe Puanı: 0 kaymakcioglu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sevindirici ama cok gecikmis bir olay insallah acilirsa cok iyi olacak yalniz istanbul ve ankara baglantili olarak arap ulkelerinede ucacakmi buda cok onemli
umarim oyledir sehrimize hayirli olsun diyorum sivassporumuzun basarisini gururla takip ediyoruz ve dahada ust siralarda yer almasini gonulden diliyoruz
saygilarimla mustafa DUYAR (KAYMAKCIOGLU)
kaymakcioglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.06.2007, 21:19   #7
efe-58
Yiğido

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşım mühim bir konuya değinmiş ancak zamanla yapılacak olan tanıtım çalışmalarıyla ve hemşerilerimizin göstereceği ilgiyle orantılı olarak bu hizmetlerin daha verimli olarak ve artarak süreceğine inanıyorum. Öncelikle Sivaslılar olarak bizler sahiplenmeliyiz.
..tanitim calsimasi önce olmali. ki bu isde uzun ömurlu ola hicbir sirket
ucagi bos ordan oraya uzun sure ucurmaz. ben nereye ucayim en yakin hav limani na nezama ucak var diye arasdiriken. sivaslilar.net den gelen
mail. de sivas a drekt ucuyoruz. diye basliyordu inanamadim. artasdirdim.
ve biletimi sivasa aldim. benim gibi bir cok sivasli var bu organizasyondan haberi olmayan. uzun lafin kisasi haydi sivasdaki yerel tv ler. ve avrupaya kadar ulasan tv58 bu reklamdan da para almayin. bu reklamidsa sivas yararina yapin. bu organizasyonu duyurun. ki devamli olsun. ilk 4 ucak
da yer kalmadi. eger tanitim yeterli olsa idi daha ilk sezonda yer yok satardi sanirim... haydin sivas iicin kolari sivayin...
Alt 19.06.2007, 21:42   #8
SivasAhmet
Yiğido

SivasAhmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasAhmet Şuan SivasAhmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.12.2010 13:41

Tecrübe Puanı: 691 SivasAhmet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir an önce yurtdışına uçulmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Umarım havaalanında çalışmalar tam anlamıyla bitmiştir. Duyumlarıma göre gece için havaalanımız henüz hazır değilmiş.

Bu konuda bilgisi olan varmı acaba?
SivasAhmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2007, 12:53   #9
efe-58
Yiğido

sselam

benim bileti aldigim tarihde ucus gece gerceklesecekdi. amma ucus saatini gunduze aldilar. bence sebeb gece ucusunu henuz mumkun olmayisidir.. sanirim tam bir bilgiom yok..
saygilar
Alt 20.06.2007, 14:27   #10
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 767 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
efe-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sselam

benim bileti aldigim tarihde ucus gece gerceklesecekdi. amma ucus saatini gunduze aldilar. bence sebeb gece ucusunu henuz mumkun olmayisidir.. sanirim tam bir bilgiom yok..
saygilar
Kardeş havaalanımızın gece aydınlatması daha yeni yapılıyor o yüzden gece uçuşları aydınlatma çalışmaları bitene kadar yapılamayacak. İnşallah aydınlatma çalışmalarının bitmesiyle en kısa zamanda Sivasımıza gece uçuşları da gerçekleştirilecek!...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)