Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 17 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.02.2011, 23:13   #161
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1609 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O zaman Hata etmişim Canlandırmak İstemekle Öylemi
Olur mu? Herkesin kurtlarını dökmesine vesile oldun. Bazı konuların aydınlığa kavuşmasına yaradı çabaların. Allah razı olsun.
Alt 05.02.2011, 23:15   #162
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 733 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Niyetin iyi olabilir ama küsen sivası sevmiyordur diye cümle kurman yanlış .sonuçta siteden bi rşekilde ayrılan bir üyenin yaşantısını ve kırgınlık sebebini bilmiyorsun.
Yine Anlamadınız Normal Bir Üye Mesajı silinince küsmez yine paylaşım yapar eğer aklı başında bir üyeyse bilir hatalı bir mesajım varki siliniyor sırf bu yüzden küsülüyor Kaldiki Burası Sivaslılar Sitesi Sivaslıların buluştuğu mekan Bizim ortak yönümüz Sırf bu yüzden Kişilerden ziyade Sivas önemli olması lazım Yöneticiler tarafsız değpil o zaman bu sitede durmuyayım diyip bir daha girmiyor Sivasspor Sitesine giriyor Sanki oranın yöneticileri farklıda çoğu aynı buda gidenlerin en büyük çelişkisi
Alt 06.02.2011, 00:22   #163
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4503 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Bu siteyi ben canlandırırım, çareyi başka yerde aramayın. Canlandıralım derken az daha hortlatacaktınız.
Alt 06.02.2011, 01:43   #164
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Alenen küfür yazan bazı üyeler hiç banlanmadı bunu farkettin mi?
İddaa ettiğiniz mesajı (küfürlü mesajı) moderatöre bildirdiniz mi? Biz de görememiş olabiliriz çünkü. Eğer bildirmediyseniz şimdi bildirin gereken yapılır.
Alt 06.02.2011, 10:18   #165
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1476 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Olur mu? Herkesin kurtlarını dökmesine vesile oldun. Bazı konuların aydınlığa kavuşmasına yaradı çabaların. Allah razı olsun.
sizi sevenlerin size değer verenlerin sesine kulak verip geri dönme erdemini gösterdinizya gerisi tefferuat hoş geldin sayın sivaburs
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2011, 10:42   #166
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3308 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Senden beni silmeni istemiştim Cley. Silemedin değil mi?

Bu sayfaya ilk yazdığım mesajda yöneticilerden bu soğuk atmosferde soba yakarak siteyi ısıtmalarını istemiştim. Vay istemez olaydım
O ana kadar sayfaya gelmeyen yöneticiler akın akın geldi ve soba yakmak ne kelime yangın çıkardılar.

O kadar gel gitler yaşadım ki ben bu sitede. Belki kusur bendedir bilmiyorum, çabuk kırılıyorum. Ama bu sitede değer verdiğim o kadar çok insan var ki. Gidiyorum dedikçe mesaj bombardımanına tutuluyorum. Gerek özel mesajla gerekse bu forumlara yazdıkları yazılarla bana kıymet veren saygıdeğer, kadirşinas dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Allah eksikliğinizi vermesin. Dönüş sebebim yine bu insanlara verdiğim değerdendir.

Cley kardeşim sana kırgınlığım nasıl geçer bilmiyorum.

butavır sizin kalbinizin TEMİZLİĞİ büyük hoş görü sahibi eyitici tavır
merhamet ve vicdan GÜZELLİĞİNİZ saygı değer hocam bir kez daha
sevenlerini ihya ettiniz öpüyorum canım kardeşim
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2011, 17:37   #167
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1340 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

12-10-2009 Tarihli

Hatıra defteri topiğindenki yazımdan alıntıdır ...

Güzel yüreklerin birbirini yakalayabilmesi için birebir görmeye gerek yoktur bir şekilde birbirini yakalayıp bir şekilde buluyor işte . Tıpkı sitedeki edindiğim dostlarımın yürekleri ile yüreğimin buluşması gibi .
Yalnızca tartışan insanlar değil,dinlemeyi bilen anlamaya çalışan ,hem sevilen hem de sevebilen ,hoşgörülü insanlarda var aramızda ve ben o insanların içerisinde ömrüm boyunca iyi ki varsınız diyebileceğim dostlarımı yani sizleri buldum .

Yüzünü görmediğim ,sesini duymadığım (bazıları hariç)manevi destekçilerim birçok ,yürekten ,çıkarsız dostluklarım dostlarım var.Bu dostluklardan,kimileri gerçek hayata taşındı,kimileri ise umarım bir gün taşınacak.Ve hiçbir zaman kopmayacak bağlarla...
Az geceler sabahlamadık hele de ramazan geceleri osman amcanın dediği gibi .Arif abinin dediği gibi bir gün birbirimizi görmediğimzde hemen telefonlara sarıldık , birbirimiz için endişe duyduk ne oldu aceba diye .Bunun yanısıra hiç mi hakrete uğramadık hiç mi takdir beklediğimiz ama hep görmezden gelinen işlerimiz olmadı ? hiç mi şevkimiz kırılmadı ? çokkkkkkkk ama neyse
herkes gibi bende geçmişdeki site ailesine özlem duyuyorum ben de o günleri tekrar yaşamak istiyorum benimle sorunu olan bana kırlıan var ise de özür diliyorum

Alt 06.02.2011, 20:06   #168
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4503 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Blinzeln Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
12-10-2009 Tarihli

Güzel yüreklerin birbirini yakalayabilmesi için birebir görmeye gerek yoktur bir şekilde birbirini yakalayıp bir şekilde buluyor işte . Tıpkı sitedeki edindiğim dostlarımın yürekleri ile yüreğimin buluşması gibi .
Yalnızca tartışan insanlar değil,dinlemeyi bilen anlamaya çalışan ,hem sevilen hem de sevebilen ,hoşgörülü insanlarda var aramızda ve ben o insanların içerisinde ömrüm boyunca iyi ki varsınız diyebileceğim dostlarımı yani sizleri buldum .

Yüzünü görmediğim ,sesini duymadığım (bazıları hariç)manevi destekçilerim birçok ,yürekten ,çıkarsız dostluklarım dostlarım var.Bu dostluklardan,kimileri gerçek hayata taşındı,kimileri ise umarım bir gün taşınacak.Ve hiçbir zaman kopmayacak bağlarla...
Az geceler sabahlamadık hele de ramazan geceleri osman amcanın dediği gibi .Arif abinin dediği gibi bir gün birbirimizi görmediğimzde hemen telefonlara sarıldık , birbirimiz için endişe duyduk ne oldu aceba diye .Bunun yanısıra hiç mi hakrete uğramadık hiç mi takdir beklediğimiz ama hep görmezden gelinen işlerimiz olmadı ? hiç mi şevkimiz kırılmadı ? çokkkkkkkk ama neyse
herkes gibi bende geçmişdeki site ailesine özlem duyuyorum ben de o günleri tekrar yaşamak istiyorum benimle sorunu olan bana kırlıan var ise de özür diliyorum

Tamam özrünü kabul ediyorum.
Alt 06.02.2011, 20:25   #169
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1609 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
12-10-2009 Tarihli

Hayır bikere o benden özür diledi akıllım. Tamam tamam kabul ettim, yıpratma kendini
Alt 06.02.2011, 20:32   #170
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1340 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

haydi ayak verin değerli ozanlarım da bugün miladımız olsun
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)