Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.09.2008, 12:50   #31
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

yakamozz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yakamozz Şuan yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2016 15:43

Tecrübe Puanı: 618 yakamozz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Komik Yazılar

Eline ışın kılıcı verilen Türk'ün ilk tepkisi

+lan oğlum, bildiğin fener gibi işte, bas şuradaki düğmesine çalışsın...

+noldu kurudunuz kaldiniz! heeh

+...
-abi ne oldu sustun?
+durun lan cem yılmaz espirisi hatırlamaya çalışıyorum

+oeehehah sıcahhh lan bunun ucu, ters duttuk herhal zopayı

+kim sogan dogradi lan benim isin kiliciyla? ulan ulannnnn...

+bi kere o eli bi indirelim. (ziyuvv..)

+olm var ya dizecen buna şööle bir et bir domates bir patlıcan... cayır cayır. duman falan da yapmaz bu valla yanına da açtınmıydı bir ufak değme keyfine...

+şimdi ödeyecen mi borcunu?

+ben bunun aynısından tahtakalede gördüm almadım.

+doktor bu neee?

+hele bakiym bi cin mali mi?

+bunu sahile götürelim mi lan? kızlar frizbi oynarken havada ortadan ikiye böleriz amma muhabbet olur ha

+orjinalmi bu?yan sanayi abi bu..

+bu ne?
- ışın kılıcı abi...
+pilli mi bu?
- he ya..
+lan olm pil dayanmaz buna , lpglisi yok mu bunun?
- nası ya?!!
+getir yarın tükana takarim ben buna ufak bi tüp rahat edersin, hadi canım.

+olum kurcalamayın onu, ne kadar yakıyo o haberiniz varmı?

+ust modeli var bunun arkadasta

+gölgelerin gücü adına!

+kesmez lan bu. bi kere sivri degil

+bizim bacanak buna bi baksın;aynısını sanayide toplatır

+aynısı tahtakalede 5 milyon

+gerçek gibi lan!
*zvooinn*....

+benim dayı oğlu almanyadan getirecek bundan. hem daha iyi o.
yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2008, 13:56   #32
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

Dünyanın en garip yasaklari

Arabasının altında birinin bulunduğunu gören sürücünün otomobilini çalıştırması yasaktır. (Danimarka)

Otomobilinin karşısına at arabası çıkan sürücü, otosunu kenara çekmek zorundadır. (Danimarka)

Domuzlara “Napolyon” isminin verilmesi yasaktır. (Fransa)

Yağmur yağarken çimler sulanamaz. (Kanada)

Koleje gitmek için entelektüel biri olmak zorundasınız. (Çin)

Kapılar ve pencereler pembe renkte olmak zorundadır. (Kanada-Kanata)

Ağaca tırmanmak yasaktır. (Kanada-Oshawa)

Bank Street’te pazar günleri dondurma yemek yasaktır. (Kanada-Ottawa)

Yong Caddesi’nde ölü atları pazar günü sürüklemek yasaklanmıştır. (Kanada-Toronto)

Kadınların toplu taşım araçlarında çikolata yemesi yasaktır. (İngiltere)

Tropikal balık satıcıları hariç! kadınların halka açık yerde üstsüz gezmesi yasaktır. (İngiltere-Liverpool)

Etek giyen erkekler tutuklanır. (İtalya)

Pazar günleri balık avlamak yasaktır. (İskoçya)

İnek sahiplerinin sarhoş olması yasaktır. (İskoçya)

Kapınızı çalıp sizden “klozetinizi isteyen birini” içeri almak zorundasınız. (İskoçya)

Pazar günü çamaşır asmak yasaktır. (İsviçre)

Çocukların sigara satın alması yasak, içmesi serbesttir. (Avustralya)

Patikada sağ elinin üzerinde amuda kalkarak yürümek yasaktır. (Avustralya)

Pazar günleri pembe pantolon giymek yasaktır. (Avustralya-Victorio)

Araba kullandığınız zaman gömlek giymek zorundasınız. (Tayland)

İç çamaşırsız gezmek yasaktır. (Tayland)

Metroda sakız çiğneyen tutuklanır. (Singapur)

Kuaförde saç kurutucusunun altında uyuyan kadın ve salon sahibi para cezasına çarptırılır. (ABD-Florida)

HOLLYWOOD’UN ORTASINDA KOYUN SÜRÜSÜ!

Hollywood Bulvarı’nda 2 binden fazla koyun varsa araba kullanmak yasaktır. (ABD-Hollywood)

Sanık sandalyesinde ağlamak yasaktır. (ABD-Los Angeles)

U dönüşü yapmak yasaktır. (ABD-Teksas)

Evde içki içmek yasaktır. (ABD-Indiana)

Birisinin arkasından konuşmak ve dedikodu yapmak illegaldir. (ABD-Indiana)

Berberlerin çocukların kulağını kesmesi yasaktır. (ABD-Indiana)

Polisler, ikaz etmek amacıyla köpekleri ısırabilir. (ABD-Ohio)

Birine yılan atmak yasaktır. (ABD-Ohio)

Eşeklerin banyo küvetinde uyuması yasaktır. (ABD-Arizona)

Çorbayı höpürdeterek içmek yasaktır. (ABD-New Jersey)

Ayakkabıyla uyumak yasaktır. (ABD-Oklahoma)

Lolipop yemek yasaktır. (ABD-Washington)

Buzdolabının kapısı açıkken önünde uyumak yasaklanmıştır. (ABD-Pennsylvania)

Banyoda şarkı söylemek yasaktır. (ABD-Pennsylvania)

Ana caddede traş olmak yasaktır. (ABD-Mississippi),
yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2008, 15:05   #33
fatoş_yvz
Usta Yiğido

fatoş_yvz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatoş_yvz Şuan fatoş_yvz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2010 15:19

Tecrübe Puanı: 727 fatoş_yvz FAZLA SÖZE GEREK YOKfatoş_yvz FAZLA SÖZE GEREK YOK

güLde dişLeriN nefes aLsıN))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))

hayaT Ne qaRip b!R vaRsıN bir yok......
fatoş_yvz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2008, 17:09   #34
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

"Anne Ben Aşık Oldum" Geyikleri...

anne ben aşık oldum
-....odanı topla!

--------

c: anne ben asik oldum.
a: bu sefer hangi zibidiye?
c: of anne yaa valla soylemiycem bi daha!
a: yok canim sen oyle begeniyorsun da senin zevkin sonucta ben ne diyeyim ki di mi ama.........

-------

- anne ben aşık olduumm!!..
- panik yapma gecer..

---------

- anne ben aşık oldum!
- evlen geçer.

----------

- anne ben aşık oldum
- torun istemem ona göre!
- anne evlenip çoluk çocuğa karışıcam demedim ki
- o yüzden diyorum ya torun istemiyorum diye
- ...

----------

- anne ben aşık oldum
- bu seferkinin ne sorunu var?

--------

- anne ben aşık oldum
- sakın hayatında birisi olsun isteğiyle basit br ilgiyi kendi kendine aşka çeviriyor olmayasın?
- hööö?
- yaaa...

--------

-anne ben aşık oldum
-hayır olmadın! sen aşık olunca ben sana söylerim

-------

--anne ben asık oldum
--kımseye umıt verme demedım mı
--anne asık olan benım
--kımseden umıtlenme demedım mı

---------

-anne ben aşık oldum!!!
-bu sefer kim??

---------

-anne ben aşık oldum!!
-dersler ne alemde??

-------

-anne ben aşık oldum
-hayırdır param mıçok derdin mi yok?
-anne aşk diyorum ya aşk oglun aşık oldu?
-kız başına gelenden haberdar mı?
-sanırım hayır(gayet üzgün)
-kim peki bu habersiz genç?
-britney spears

-----

- anne ben aşık oldum.
- hı hani ?

-------

-anne ben aşık oldum..
--asprin iç geçer..
Alt 28.09.2008, 17:15   #35
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

Rahmetli baboya mektup

Babo nasısan, eyimisen?Gene Fatihayı gaptın, keyfin yerinde.Oraları bilmem amma...Buraları bura olmaktan çıkmış. Mezarıydan galksan, gafayı yersen.Öldürüye sevinirsen...Sıra geceleri bitti artık.Şindi Bitliste beş minare de yok.Hasangalasında caketim de galmamış.Hem Urfa dağlarında ceylanlar da gezmiy.Herkes: şak-şuka, şaka da - şuka söylüy... Ne mırranın, ne de gayfenin dadı galdı,Gayfenin nestlisi çıkmış, südü de içinde.Gaçak çay da hepden gaçak olmuş,Sallama içiyler... Ahhh.. şu gavur icadı televizyon yokmu?Tam üç tene eve aldım,gene de acans dinliyemiyem.Gumasının yüzünden gocasından ayrılan böyük gız,Yaseminin penceresinden bakmazsa göremiymiş.Öbür oğlan Gurtlar Vadisi.Hele o güççüğü yokmu ? Sen görmedin.Saçını hep Amerikan kesdiren,Gözü, gulağı oynuy namıssızın.Acun Firarda diy, başka bişey demiyTurizm dersine eyi geliymiş!Valla yalan,Mahsadı çıbıldak garılara baha... Torunun şehmuzla iftihar etmelisen,Aletirik Mehendisi çıktı.İş bulamadı, galdırım mehendisiyem diy.Galdırım da yok ya, çamırlarda debeleniy, duruy... Babo bi de telefon çıkmış, minnacık.Şalvarın cebine on tene siğar.Tele-fon amba teli, meli yok.Eyi bişey de çok yalan söylüy.Ben Siloyu tarlada görüyem,Aradığın gişiye ulaşılmıy diy.Ancaaa foturaf çekiy... Bu cümma rühuya hatim indirecektik;Mevlüt Hoca nazlanıy, boğazı ağrıymış.Yoh gendini üçaylara hazırlıymış...Eve iki tene CD göndermiş,Bunuyla gıyrık hatim iner demiş.Eh.. Sen de bunuyla idare edersiy.Dünya işleri bitmiy.Şindi bana müsade;Aşağı kepir tarlaya gidiyim.Golf oynuyacağım da...
Alt 05.10.2008, 00:22   #36
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

EŞŞEK ŞAKALARI

Bir iş arkadaşınızla önceden anlaşıp, 1 Nisan günü ikiniz de aynı renk takım elbise ve gömlek giyin. Elbiseleriniz mümkün olduğunca birbirinizin aynısı olsun. Yanınıza yaklaşıp "Bu ne hal, ikiz gibi olmuşsunuz, ha ha!" diyen ilk lapine "Müessese dağıtıyor, koş abi sende al, bedenine göre bulamazsin acele et" deyin.

--------------------------------------------------

2. 1 Nisan günü sizin hatunu bir kız arayıp "Lütfen Murat'tan uzak durun, çünkü ben onu seviyorum!" desin. "Saçmalamayın, lütfen" cevabinı alan kadın, "İyi o zaman çocuğuna da sen bakarsın" deyip telefonu yüzüne kapatsın. (Eve o gece küçük bir çocukla gidin, kariniza çocuğu yolda bulduğunuzu söyleyin.)

----------------------------------------------

3. Aksam eve herkesten önce gelin. Ve evi biri karıştırmış gibi dağıtın, giriş kapısınıda açık bırakın.

-------------------------------------------

----------------------------------------------

4. Okuldan eve geldiğinizde babanıza "erkek erkeğe bir şeyler konuşmak istediğinizi" söyleyin. Ve bütün olan biteni (!), artık onlardan bunu saklamayacak duruma geldiğinizi, arkadaş grubunuzun sizi bu duruma ittiğini söyleyin: Babanızın anlamsız bakışları arasında cebinizden unla doldurulmuş bir sigara poşeti çıkarın. Kokain gibi burnunuza cekin.

---------------------------------------------

5. 31 Mart gecesi herkes yattıktan sonra kalkın ve gözünüze kestirdiğiniz bir ayakkabının bağlarını tamamen çözün. Ve daha sonra ayakkabinin baglarini, uclari burun yonunde olacak sekilde (tam ters yani) tekrar takin. Sabah uyanip da ayakkabisini giymeye calisan "Lepistes"in ayaklari her sabah giydigi ayakkabiya sigmayacak biraz daha dikkatli baktiginizda olayi farkedecektir. Ancak ayakkabisini tekrar giyebilmesi icin butun bagciklari cozup tekrar duzelterek takmasi gerekecektir.

------------------------------------------------

6. Cep telefonunuzun telesekreterine "Aloo, abi biraz bagir sesin gelmiyor (bir iki saniye bosluk)... sagol, anlat abi seni dinliyorum" seklinde bir karsilama mesaji birakirsaniz, muhtemelen aksam oldugunda aginiza dusen baliklari ayiklarken gulme krizine gireceksiniz demektir.

-----------------------------------------------

7. 31 Mart gecesi televizyonunuzun yanina gidin ve TRT dordu acin. Daha sonra telesekreterinize "Lutfen sinyal sesinden sonra mesaj birakin"seklinde bir mesaj birakin ve ardindan sinyal sesi kaydetmek icin telefonu televizyonun hoparlorunun yanina birakin. Birakin bes, on dikaka orada kalsin. Ertesi gun sizi arayacaklar cikdiracaklardir. Yasasin kotuluk!

-------------------------------------------------
8. Askerlikle ilgili sorunu olan arkadasiniz varsa, baska denizlerde balik aramayin. Bir arkadasiniza askerlik subesinden gelmis gibi ve iki gun icinde en yakin birlige teslim olmak zorunda oldugunu anlatan bir mektup yazin (Sol ustte ornegini gordugunuz Sekil A adli kutuda ornek dilekce var). Inandiricilik icin; saman kagit kullanin ve mumkunse yazisi da uysun diye gercek bir daktiloyla yazin. (Bilgisayariniz varsa yazinin karakteri "Courier New") Can alici nokta ise Mahalle Muhtarini kafalayacak bu mektubu arkadasiniza vermesini saglamaktir.1 Nisan gunu arkadasinizi arayip "Abim, bu gun muhtara ikametgah almak icin gittim, seni sordu, askerlikten bir kagit mi ne gelmis" deyin.

9. Unutmayin, 1 Nisan gunu "Baba, gazetede okudum, sahte dolarlari anlamak cok kolaymis, bir iki tane versene, bakayim" diye aaldığınızs banknotlari geri vermek zorunda degilsiniz. Cunku "1Nisan'da alinan mal geri verilmez."

10. Hazira konabilirsiniz: Saka dukkanlarindan salak sakalar alip hazir sakalarda yapabilirsiniz. Bagdat Caddesi Ciftehavuzlar'da, Cagaloglu yokusunda, Besiktas Buyuk Carsi'da en alt katta, Izmir Alsancak'taki Amerikan Pazari'nda bu tarz sakalar satilan dukkanlar var. Buralardan bulabileceginiz sakalar cok salak, ama gecen yilin imtikamini almak istiyorsaniz uzerine oturuuunca gaz sesi cikaran "pirt minderi", yuzunuze yapistirdiginizda yara izi gibi duran yapiskanlar, kup seker gorunumunde olup da caya atinca (arkadasinizin cayi) solucana donusen sakalar ilk akla gelenler.

------------------------------------------------
11. Internet ortamlarindan tanistiginiz arkadaslariniza: [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] adresinde ilginc sanal sakalar bulabilirsiniz.
Mesela telapatik web sitesi numarasi hic fena degil. Olay soyle; 5 adet, "Saclarin ne renk? Araban var mi?" seklinde soru var. Siz bu sorulara bir arkadasinizi dusunerek, onun adina cevapliyorsunuz. Sonra arkadasiniza bir mail atip, telepatik bir web sayfasi buldugunuzu soyluyorsunuz. Mustakbel baliginiz bu adrese gidince, sayfadaki sorulari o da okuyor. Sitede, sorularin altinda bir sekil var. Sorular okunduktan sonra asagidaki sekle bakilmasi isteniyor. Sizin lapin yeteri kadar baktiktan sonra devam tusani basiyor. Daha once sizin onun adina cevapladiginiz butun kisisel bilgilerinin ciktigini sasiriyor,aptallasiyor.
Alt 05.10.2008, 00:33   #37
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 18:41

Tecrübe Puanı: 1337 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

7. 31 Mart gecesi televizyonunuzun yanina gidin ve TRT dordu acin. Daha sonra telesekreterinize "Lutfen sinyal sesinden sonra mesaj birakin"seklinde bir mesaj birakin ve ardindan sinyal sesi kaydetmek icin telefonu televizyonun hoparlorunun yanina birakin. Birakin bes, on dikaka orada kalsin. Ertesi gun sizi arayacaklar cikdiracaklardir. Yasasin kotuluk!
heheheheh güzel fikir
Alt 05.10.2008, 00:38   #38
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

--adamın biri cenaze arabası sürüyomuş yoldan geçen kıza hişt del seni biraz gezdireyim demiş kızda hadi beee! deyince herkes bu arabaya binmek için ölüyo ölüyo binmezsen binme demiş..

--kalbime gelmek istiyorsan metro otobüsüne bin,sohoda in,redeoda mola ver,cocostar caddesini geç,karşısındaki bakkala gir;bak nediyorum?ALBENİ

--Eskiden Ali ata bakardı , şimdi karıya kıza... Eskiden Işık ılık süt içerdi,şimdi votka redbull.. Eskiden ipek ipi tutardı, şimdi ah ipek ahhh))

--sabah yemek yemedim seni düşündüm öğlen yemek yemedim seni düsündüm akşam yemek yemedim seni düsündüm gece uyuyamadım çünkü açtııııııııııııııııııııııııııı ıım

--İki tane kör tanıdım; Biri senden başkasını görmeyen BEN, Diğeri ise sana divane olan beni göremeyen SEN

--Bir uçurumun kenarindan düssem ve tek dalim sen olsan düsmemek için seni kökünden sökerim

--24 SAAT KALBİME HACİZ KOYDUN BARİ HAFTA SONLARI ÖDÜNÇ VERDE TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTAYIM

--elinde balyoz olan küçük bir melek varmış ve vurduğu her insanın bütün dilekleri gerçekleşirmiş umarım seni eşşek sudan gelinceye kadar döver

--SENİ SEVİYORUM SANA TAPIYORUM SAKIN İNANMA ÇÜNKÜ ATIYORUM

--sensiz buraların hiç bir tadı yok. yediğim salatada bile seni arıyorum.bir hıyarın eksikliği bu kadar mı hissedilir
Alt 05.10.2008, 00:40   #39
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

- Zorla güzellik olmaz, estetikle olur...

-Erkekler park yeri gibidir. İyilerin hepsi kapılmıştır... -Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olursun...
-Hiç bir ön yargım yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar...

-Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım..

-Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

-Bu mesaj özel bi frekansla gonderılmiştir.zekilerde hafıza kaybı aptallarda kısa süreli körluk ****lerdede bi anlık gülümseme yapar...
-Yakamda kırmızı bir yaka mikrofonu olacak...Beni öyle tanırsınız.
-Bizim köyde ağaçlara aşı yapıldığında o gün ağaçlar tatil olurdu..

-Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler...

-Yağ bakkalda, un çuvalda, sevgilin son durakta...
-Doktorum sigaradan uzak durmamı söyledi, ben de bır metrelik bı ağızlık yaptırdım...
-Sen terlemişsindir, sana terlik getiriyim...
-Karayollarında değil, senin kollarında öleyim...
-Elimde Japon yapıştırıcım var ama yapıştırmaya japonum yok!!!

-Sana bir şey söyleyeceğim, ama sakın üzülme;
dün doktora, gittim böbreğimde kum, kalbimde seni buldular!...
-Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatin kayar...
-Yumurtayı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı?
-Gençligim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım....
-Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum
-1960 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. İlgilenenlere duyurulur!
-Bulutları pembeye boyasak yağmur pembe yağar mı??
-Oğlumun adını mafya koydum artık ben de mafya babasıyım.
-Yazılıdan sıfır aldım ama, önemli olan katılmaktı.

-Adamın biri bir gün sinek ilacı almaya gitmiş. Eczacı sormuş: sineğinizin nesi var?
-Yasınız kaç?-Vallahi her yıl değişiyor

-Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış...
-Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez...

-Gerçekleri Türkan Şoray,Tarihi de Gönül Yazar.
-Sana bir şey söyleyeyim mi? Bir daha beni rahatsız etme. Benim pisliklerle işim olmaz. Allah kahretsin seni. Hayatımı mahvettin alçak SİGARA...
-Hey garson bana kalbim kadar yanık bir döner, düşüncelerim kadar karışık bir salata ve acılarım kadar koyu bir kahve getir.
-Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?
-Sevgilim seni tv kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim? :p
-Bir elma diskoya neden gitmiş? cevap: kurtlarını dökmek için.
-Gençligim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım....
-Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum
Alt 05.10.2008, 00:44   #40
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: Komik Yazılar

"Eleştirilmek kimileri için ne kadar vahim bir durum"
yanlız bu trajikomik bir söz

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil