Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Belediye aldığı araçları tanıttı - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.06.2012, 12:13   #11
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Belediye aldığı araçları tanıttı

Ha artık çalışmıyorda diyemiyorsunuzya ondan bu kadar dozajı artırdınız değilmi..
Eski sanayii başladı!
Paşabahçe bitmek üzere!
Muhsin Yazıcıoğlu Spor Komleksi bitmek üzere
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı bu hafta başlıyor
65 Mahalleye 65 Semt Parkı sözü tutuldu 20 park kaldı
Sıcak Çermik Bitti
Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi iki haftaya başlıyor

Oturunda şu yukardaki icraatlar için öneri üretin o kadar bu şehri seviyosanız!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2012, 16:11   #12
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Belediyedeki koltuk,yazıcı,kalem,su sebili,masa,sandalye gibi şeylerinde sergilenmesi lazım..İnsanlar kör..Neyin ne olduğunu göremiyor ne de olsa..BBP'ye oy vermiş olanlar görebiliyor sadece..Onun için böyle bir sergiye ihtiyaç var..
Kışın benden önce uyanıp yolları temizleme,ben iki ay arabamla sokakalra kardan giremeyeceğim,sonra da çıkıp araç tanıtımı yapacaksın.Benim hizmetime sunmadığın araçlardan banane!
Eski Sanayi konusunda da şunu söyleyeyim..Orada insanların hakkını gaspederek,yolları,kaldırımlar ı hisse sahibi yapıp meseleyi kendi lehine çevirmeye çalışarak yapılan şeyden hayır gelmez..Aynı şeyi Sami Aydın yapsa,siz ona hırsız diyecektiniz ama ben Ürgüp için bu kelimeyi kullanmam.
Alt 11.06.2012, 23:03   #13
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 948 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yorumları okudum vallahi gülmekten karnım ağrıdı.
Benim güzel hemşerilerim altı üstü bir araç filosu tanıtım organizasyonu bunda bu kadar abartılacak ne var?..
Eziklik demişsiniz..Eziklerin kim olduğunu vatandaş çok iyi biliyor.Belediye araç garajı hurda halindeyken yıltaş'a özbelsanın taş fabrikasına(kardeşi) trilyonlarca para yatırıp o hurdaları kaldırmayanlar sizin gözünüzde kahraman değilmi? Konuşunca sert konuştu oluyoruz belediyeyi soyup yağmalamadığı için ezik değilmi?
1 yıldır bu sitede defalarca yazıp sildim ama dayanamayacağım bu ezik kelimesinden sonra.
Şu anki belediyeyi her yaptığı harekette insafsızca eleştirip yerden yere vuran akplilere içersinde DEVE ve DİKEN kelimelerinin geçtiği o meşhur sözü armağan ediyorum..!
Kalın selametle

Tebrikler müsadenle altına bir imzada ben atmak isterim.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2012, 23:36   #14
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Halkın demokratik haklarından dolayı o iğrenç lafı reva görmek,ona destek vermek iğrençliktir..Çünkü sizlerin demokrasiden anladığınız şey kendi siyasi görüşünüzün kazanmasıdır.Farklı düşüncelerin,eleştirilerin olmadığı,ben söyledim ben işittim hesabı bir sistemdir..İnsanları en ağırından eleştirirken her şey ne güzeldi.Ama bir gün gelip,en ağırından eleştirileceğinizi unuttunuz..Sizler eski başkana hırsız derken kimse size "deve ve diken" örneğini vermemişti.Ama hırsız deyip konuşanlar,eleştirilme sırası kendilerine gelince dayanamıyorlar,insani ve demokratik ve edep sınırlarını aşıyorlar..
İstediğiniz her şeyi söylerseniz,istemediğiniz şeyleri duyarsınız.Sanırım şuan belediyeyi elinde bulunduranların yaşadığı durum bu..
Belediyenin seçim çalışması da belli oluyor yavaş yavaş:Sami Aydın dönemine çamur atmak..Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi bir durum yaşatmaya çalışacaklar..İstanbul'dan adam getirtip,bilmem kaç paraya iki animasyon çizdirmekle olmuyor proje yapmak..
Alt 27.06.2012, 17:11   #15
etzel1967
Yiğido
NO AVATAR

etzel1967 Şuan etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2015 13:35

Tecrübe Puanı: 598 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

olaya akp, bbp, mhp, chp vs bir siyasi partili fanatizmi ile bakınca doğruyu görmek de pek mümkün olmuyor...oysa ortak paydamız sivastır...olaya bu yönden bakılırsa daha doğru tespitlerin çıkacağından kuşku yok...

elbette belediyenin yaklaşık 3,5 yıllık bir sürede yaptığı işler de var...başkanın dürüstlüğünden, temizliğinden, insani kalitesinden de şüphemiz yok...lakin sivas kavramı, kişilerin ve kurumların üstünde bir kavramdır...bu 3,5 sene de yapılanlar ne kadar tatmin edicidir sorusuna, olumlu bir cevap vermek pek mümkün görünmüyor...yavaş yavaş tüm şehirlerin raylı sistem, kentsel dönüşüm, turizm ve cazibe merkezleri oluşturma gibi projeleri hayata geçirdiği bu günler de, istasyan caddesinden sıralı bir şekilde geçen otobüs, çöp kamyonu, kepçe gibi iş makinalarını seyretmek sivaslının yazgısı olmamalı...bir belde belediye başkanın ufku ile koca bir şehir yönetilemez...başka şehirler raylı sistemleri hizmete sokarken, 3-5 tane otobüs satın almanın hizmet diye sunulmasının altında yatan bilinç altı ise sivasımız için ayrı bir talihsizlik...

sivas dışında yaşıyorum, her yıl sivasa düzenli olarak gelip en az 2 ayımı burda geçiriyorum...ama 2009 tarihinden bu yana sivasta artan bir şeyin olmadığını görüyorum üzülerek...belediye başkanı iyi niyetli olsa da, belediyecilik aynı zaman da bir ekip çalışmasını gerektirir...maalesef belediyenin icraatları yetersizdir bu geçen 3,5 yıllık zamanda...beklentilerimiz karşılanamamıştır..
.
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar etzel1967'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2012, 08:01   #16
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 632 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
etzel1967 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
olaya akp, bbp, mhp, chp vs bir siyasi partili fanatizmi ile bakınca doğruyu görmek de pek mümkün olmuyor...oysa ortak paydamız sivastır...olaya bu yönden bakılırsa daha doğru tespitlerin çıkacağından kuşku yok...

elbette belediyenin yaklaşık 3,5 yıllık bir sürede yaptığı işler de var...başkanın dürüstlüğünden, temizliğinden, insani kalitesinden de şüphemiz yok...lakin sivas kavramı, kişilerin ve kurumların üstünde bir kavramdır...bu 3,5 sene de yapılanlar ne kadar tatmin edicidir sorusuna, olumlu bir cevap vermek pek mümkün görünmüyor...yavaş yavaş tüm şehirlerin raylı sistem, kentsel dönüşüm, turizm ve cazibe merkezleri oluşturma gibi projeleri hayata geçirdiği bu günler de, istasyan caddesinden sıralı bir şekilde geçen otobüs, çöp kamyonu, kepçe gibi iş makinalarını seyretmek sivaslının yazgısı olmamalı...bir belde belediye başkanın ufku ile koca bir şehir yönetilemez...başka şehirler raylı sistemleri hizmete sokarken, 3-5 tane otobüs satın almanın hizmet diye sunulmasının altında yatan bilinç altı ise sivasımız için ayrı bir talihsizlik...

sivas dışında yaşıyorum, her yıl sivasa düzenli olarak gelip en az 2 ayımı burda geçiriyorum...ama 2009 tarihinden bu yana sivasta artan bir şeyin olmadığını görüyorum üzülerek...belediye başkanı iyi niyetli olsa da, belediyecilik aynı zaman da bir ekip çalışmasını gerektirir...maalesef belediyenin icraatları yetersizdir bu geçen 3,5 yıllık zamanda...beklentilerimiz karşılanamamıştır..
.
Saygıdeğer hemşehrim öncelikle gayet uygun ve seviyeli bir üslupla hiçbir parti ismi zikretmeden sadece sivas sevdalısı olarak yaptığınız bu yorumdan dolayı teşekkür ediyorum.Elbette hepimiz isteriz raylı sistemimiz kurulsun,sanayi iki gün içinde boşaltılıp proje başlasın,hal yıkılıp hemen başlansın,Kale hemen 1 imza ile kamulaştırılsın..Ama olmuyor etzel..gerçekten olmuyor.Terminal projesi denildi herşey usülüne uygun olmasına ve şehrin göbeğindeki led ekrandan canlı yayınlanmasına rağmen ihale gerekli kurumdan geri gönderildi. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı projesi denildi alt yapısı bitti herşeyi bitti kamulaştırma için 2 ay beklenilecek denildi tam kazma vurulacak ama gelin görünki mahkeme hala bu alanlardaki kamulaştırma evraklarını gözardı edip 2014'ü beklemeye devam ediyor.Eski kimsesizle yurdunun normalde 1 hazirana kadar boşaltılması lazımdı daha yeni boşaltıldı...Yapılan elbette güzel çalışmalarda var.. Paşafabrikası 1. etapta alındı şu an 3. etabı bitiriliyor,Ak-su aynı şekilde devam ettiriliyor,şehrin tarihi emanetlerine türbelerine konaklarına sahip çıkılıyor. Şehirde sporda gerçekten müthiş bir atılım var 4 eylül belediyespor sayesinde. Tüm amatör sporların icra edileceği Muhsin YAZICIOĞLU spor komleksi bitti bitecek..
geçmişte de söyledik yine söylüyoruz Doğan ÜRGÜP bir işe söz verdiyse mutlaka yapar.. yaklaşık 10 aylık bir çalışma süresi var seçime. Allah'ın izni ile bu 10 aylık süre içersinde söz verilen bütün projeler bitecektir..
Kalın selametle
Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Merkez_Alperen'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2012, 18:01   #17
etzel1967
Yiğido
NO AVATAR

etzel1967 Şuan etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2015 13:35

Tecrübe Puanı: 598 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevgili alperen kardeşim...sivas'a kim bir çivi çakarsa allah ondan binlerce kez razı olsun...biz sivaslılar yıllardan beri birilerinin gelip sivas'ı kalkındırmasını bekledik...oysa yıllar sonra anlaşıldı ki, sivaslı sivasa aşk ile bağlı olmazsa, sivaslı sivasa sahip çıkmazsa, sivaslı sivası benimsemezse güzel memleketimizin gelişmesi mümkün değil...ben sayın başkanımızın başarılı olmasını en çok isteyenlerdenim...sivas sevgisinden de şüphem yok...elbette bir gayret var, lakin 3,5 yıl sonra daha somut neticeler görmek de bizlerin hakkı diye düşünüyorum...allah hüsnü niyetle memleketimize bir şeyler katmaya çalışan herkesin yardımcısı olsun...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)