Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Amerikan Askerinin Atatürk Hayranlığı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.01.2013, 10:46   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Amerikan Askerinin Atatürk Hayranlığı

Sivas Uluslararası Polis Meslek Yüksek Okulu ABD Deniz Kuvvetleri Subayı NATO Görevlisi Binbaşı John Amiral, Yıldızeli ilçesini ziyaretinde Atatürk'ü çok sevdiğini ve oğlunun ismini 'Kemal' koyduğunu söyledi.

Binbaşı John Amiral, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Kartal'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Emniyet Müdürü Ferhat Kartal, "Sayın John Amiral'i burada ağırlamaktan son derece mutluyuz. Kendisi ve eşi Naila Hanımefendi misafirimiz olarak bize şeref verdi. Kendisine Yıldızeli'ni anlatmıştım ve bunun üzerine burayı ziyaret edip gezip görmek istediğini ifade etti. Biz de bu nedenle kendisini misafir ettik. İlçe merkezimizde bulunan tarihi Kemankeş Kara Mustafa Paşa Camii ve Hamamı'nı gezdirdik. Kendisi bu tarihi yerleri çok beğendiğini dile getirdi. John Amiral sıcak kanlı, mütevazi, çok cana yakın ve dostça yaklaşan bir insan. Birlikteliğimiz hep böyle devam edecek inşallah. Polis lokalinde hanımlarımızın düzenlemiş olduğu dayanışma ve kaynaşma programına eşi ile birlikte katıldı. Hanımlarımızın evde yapmış oldukları pasta ve böreklerden ikram ettik. Eşi Naila Amiral'e Yenihan bebeği hediye ettik çok beğendi ve teşekkür etti. Sayın Amiral bizleri onurlandırdı ve bu nedenle kendisi ve eşi Naila Hanımefendi'ye kendim ve Yıldızeli halkı adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

John Amiral ise, "Biz Türkiye'yi çok seviyoruz. Gitmemize çok az bir zaman kaldı. Buradan ayrılmak bizi çok üzecek. Burası çok güzel bir ülke, ben daha önce Türkiye'de hiç ilçe ziyaretinde bulunmadım. Burası benim için ilk oldu. Burası gerçekten çok güzel ve şirin bir yer. Böyle küçük yerlerin de bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Buranın insanları çok sıcakkanlı ve misafirperver, eşime ve bana çok içten davrandılar. Biz her ne kadar Amerikan vatandaşı olsak da eşim Kırgız ben de Azeri asıllıyım. Bu yüzden Türkiye'ye özümüzden bağlıyız ve sizlerle olmaktan mutluluk duyduk. Bizleri burada böylesine güzel ağırladıkları ve misafir ettikleri için değerli emniyet personelimize ve çok kıymetli Yıldızeli halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Atatürk'e hayran olduğunu belirten Amiral, "Ben Atatürk'ü çok seviyorum ona duyduğum sevgiden dolayı oğlumun adını da 'Kemal' koydum. Ben Amerikan vatandaşı olmama rağmen Azeri asıllıyım. Bu yüzden özümüz Türk ve birbirimize derinden bağlıyız. Bu arada Türk dizilerinden özellikle Kurtlar Vadisi'ni çok beğeniyorum ve severek izliyorum. Türkiye'den ayrılmadan önce Türk milletiyle olan bağlılığımızı artırmak için elimden geleni yapmak istiyorum. Bu dizide bana rol verirlerse seve seve oynamak istiyorum" ifadelerini kullandı

İHA
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2013, 21:07   #2
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 734 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Amerikan Askerinin Atatürk Hayranlığı

Elin Amerikalsı bu bilince varmışken bizde hala Humeyni sevenler olması çok düşündürücü.
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.02.2013, 20:13   #3
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 18:01

Tecrübe Puanı: 763 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sadece reklam kokan hareketler bunlar...
Elin amerikalısıda anlamış burada şöhret olmak için Atatürk'ün ismini kullanmayı)))
Alt 03.02.2013, 01:50   #4
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 734 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Amerika'nın reklama, şöhrete ne ihtiyacı var, bütün Dünya benimsemiş, kabullenmiş. Bizde bazılarının hala dili varmıyo bunu söylemeye kabullenmeye..
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2013, 09:28   #5
YuSuF
Alt Forum Yöneticisi

YuSuF - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YuSuF Şuan YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 14:22

Tecrübe Puanı: 1049 YuSuF FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her nereden olursa olsun Atatürk saygı duyulacak bir insan.
YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar YuSuF'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2013, 11:36   #6
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 18:01

Tecrübe Puanı: 763 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Pusula_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Amerika'nın reklama, şöhrete ne ihtiyacı var, bütün Dünya benimsemiş, kabullenmiş. Bizde bazılarının hala dili varmıyo bunu söylemeye kabullenmeye..
Reklama ihtiyacı yokmu
Güldürmeyin ALLAH aşkına ya reklam her daim gerekli ve bunu en iyi bilen amerikalılardır.
Yoksa milyarlarca dolar niye her alanda reklama para veriyorlar_?
Bütün dünya benimsemiş demişsiniz ya lütfen beni bu benimseyenlerin arasına koymayın olurmu.
Benim amerika hayranlığım olmadı olmayacakta
Alt 03.02.2013, 11:58   #7
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bakın yalnızca Amerikalısı değil bütün dünya Atatürk'e hayran. Onun değerini bilmeyenler utansın.

Çağımızın en büyük liderlerinden biriydi.Türkiye'nin,dünyanın en ileri ülkeleri arasında hakettiği yeri almasını sağlamıştır.
General Mc.Artur (A.B.D 1938)

Atatürk,yalnız Türkiye'nin değil bütün Doğu'nun Ata'sı idi.
Altes Veli Han(Afganistan,1938)

Atatürk,kişilik ve yeteneğin dev gibi bir simgesiydi.
National Tidense Gazetesi(Danimarka,1938)

Çökmüş bir ülkeye geçmişin tarihsel değerini geri veren Atatürk olmuştur.
Massagero Gazetesi (İtalya 1938)

Atatürk,tarihte ülkesinin en büyük adamlarından biri olarak kalacaktır.
Le Morgen Bladet Gazetesi

Atatürk Türkiye'yi utanma ve çöküntüye uğramaktan kurtardı.
Gazete Polka(Polonya 1938)

Atatürk'ün ölümü yalnız Türk Ulusu için değil,O'nun örneğine çok muhtaç olan bütün doğu ulusları için de büyük kayıptır.
Eleyyam Gazetesi(Suriye 1938)

Atatürk'ün ölümü gerek Türkiye için gerekse bütün dostları için derinliği ölçülmez bir kayıptır.
İzvestia Gazetesi(Rusya)
Alt 04.02.2013, 17:42   #8
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 10:16

Tecrübe Puanı: 455 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok abartmamak gerekiyor adam azeri kökenli karısı da kırgızmış. Yani kemal adını koyması şaşılacak bir şey değil. Azeri lider Ebulfeyz Elçibey'in bir söyleşisinde şunları demişti:

"Çok işkenceler çektim.Ama en ağırıma giden bir Atatürk rozetim vardı onu aldılar."

Yani haberin başılığı sanki adam öz be öz Amerikalı da Atatürk hayranlığından adını Kemal koymuş. Adam zaten azeri .Sevmesi örnek alması doğaldır. Asıl normal olmayan işgalci vemeperyalist bir oluşum olan nato da görev yapmasıdır.
Alt 04.02.2013, 17:43   #9
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 10:16

Tecrübe Puanı: 455 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok abartmamak gerekiyor adam azeri kökenli karısı da kırgızmış. Yani kemal adını koyması şaşılacak bir şey değil. Azeri lider Ebulfeyz Elçibey'in bir söyleşisinde şunları demişti:

"Çok işkenceler çektim.Ama en ağırıma giden bir Atatürk rozetim vardı onu aldılar."

Yani haberin başılığı sanki adam öz be öz Amerikalı da Atatürk hayranlığından adını Kemal koymuş. Adam zaten azeri .Sevmesi örnek alması doğaldır. Asıl normal olmayan işgalci ve emperyalist bir oluşum olan nato da görev yapmasıdır.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil