Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.02.2011, 14:46   #41
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1477 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Canlılıktan kasıt bolca oyun olması,bolca sohbet olması ise ben bu canlılık taraftarı değilim..Sohbet yok diye siteye küsenlerse kendini sorgulasın bence..
Modlar şunu yapsın,modlar bunu yapsın..Yöneticilerin asıl mesleği bu siteyi yönetmek değil hepsinin başka işleri var.Burası gönüllü yöneticiler ile yürütülmeye çalışılıyor.
O kadar organize yapmaya çalıştık,günlerce duyurusunu yaptık sitemizden bu organizelere katılan üye sayısı 3'ten fazla değil..Sohbet konusuyla,oyun konularıyla gelecek canlılık kime ne katacak bilmiyorum!
sevgili kardeşim LAEedri biz tansiyon düşsün sivas için bir şeyler yapalım birlik beraberlik olsun ortak hareket edelim dedikçe siz yaraya tuz basıp yanan ateşe benzin dökmeye çalışıyorsunuz taş taşa değmeyince duvar olmaz elbetteki herkesin bir kusuru vardır kul kusursuz olmaz kusursuz olsa kul olmaz lütfen biraz daha yararlı yorumlar yaparsanız bu site çok şeyler kazanır bakın mecliste malik ejder özdemir sivasın sorunlarıyla ilgiligündem dışı konuşma yapıyor bir tek kıbrıslı dinlediğini ifade ediyor bumu sivaslılık
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 15:05   #42
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 635 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Siteye 2008 yılında üye olduğumda çok samimi bir ortam vardır gerçekten. Ben Sivas yatırım haberlerini takip ediyordum ve sonunda baktım bir haber bu sitede yok, hemen üye oldum yazabilmek için. O zamanlar baya muhabbet vardı, çoğu kişi ile hala görüşüyorum ancak özellikle son zamanlarda site gerçekten hiç canlı değil. Öne çıkan konu yok gibi.
Şimdi burası bir eğlence sitesi değil öncelikle buraya üye olan insanların kendilerine sorması gereken sorular var. Burada normalde Sivas için bir şeyler üretilebilmeli sonuçta büyük bir topluluğuz. Ancak sitemizde beni rahatsız eden bazı konu türleri var. Bunlar;
1. Hiç kimseye fayda sağlamayacak forum oyunları,
2. Ne memlekete ne bireye faydası olan boş sohbet,
3. Üyelerin belki Sivas için önemli olan bir konuda, vurdumduymazlık mı desek ilgisizlik mi desek yorum dahi yazmamaları,
4. Bolca siyaset olması (Bu konuda çalışma yapılmalı bence mutlaka)
5. Bazı üyelerin siteye giriş amacının Sivas için farkındalık oluşturmak değil, öylesine burada vakit geçirmek olması,
6. Forumda kullanıcıların takma isim kullanması, (Bence herkes kendi adı ile yazarsa belli bir seviye olur)
7. Forum arayüzünün kullanışsızlığı,
8. Yöneticilerin olan konuları standart getirmemesi, bundan dolayı sürekli yeni başlık açılması (Şimdi sende yöneticiydin sen ne yaptın diyenler olabilir, o zaman için bana verilen görev yerlerimi düzenleyip uymayan başlıkları ilgili yerlere taşıdım),

Birde şunu eklemek istiyorum. Bu forumda insanlar neden küser? Burası Ahmet'in Mehmet'in forumu değil ki Sivas'ın forumu. Bir üye kapıdan kovulsa bacadan tekrar girmeli. Sivas'ı seviyorum, önemsiyorum diyen kimse bireylere takılmamalı.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 15:25   #43
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
...........................
uzunca cevap yazacaktim
yazdim yazdim sildim ve yazmamaya karar verdim

ben buraya tartismaya, illa hakli olmaya gelmedim
ben senelerdir burdayim ve bir cok seye sahit oldum

kendimi kimseden üstün görmedim sadece ben herzaman dürüst ve göründügüm gibi oldum
onca olan bitenlerden sonrada, kim hakkimda ne düsünürse düsünsün diyorum
cünkü ben cok yoruldum artik

elestirilerden sonra bana yol vermek düser
BEN YETKIMI BIRAKMAYA HAZIRIM
dilerim daha iyi yöneten Modlar gelir

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 17:48   #44
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3309 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Saygıdeğer site üyeleri, yöneticileri,

03/11/2008 tarihinde siteye üye oldum.Başlangıçta sitedeki atmosfer beni öylesine büyüledi ki, düşünmeme rağmen siteden kopamadım. Gel zaman git zaman ömrüm boyunca unutmayacağım dostlukların tohumları ekilmeye başlandı, filizlendi koca çınarlara dönüştü. Şahsen tanımasam da kardeş, abi, anne, baba sevgisiyle bağlandığım insanlar oldu.(Onlar kendilerini bilirler ve her türlü övgüye layıktırlar.)

Gelelim bunları yazmamın sebebine.
“İyi olan şeyler çabuk tükenir” sözüne paralel olarak bizim site zaman geçtikçe kan kaybetmeye başladı. Üyeler çeşitli şekillerde zarar gördü ve birer birer siteden uzaklaştı. Ne yazık ki sonunda şimdiki haline geldi. Konuyla alakalı son olarak H Turan arkadaşımız durumdan üzüntü duyarak bir topic açtı siteyi canlandırma adına. Birkaç arkadaş görüş belirtti ancak dikkat edin hiçbir yönetici tek mesaj yazmadı.

Mesajlarımın büyük bölümünü yazdığım ozanlar sayfasına ve ozanlara gereken değer verilmedi. Oraya herkesin her şeyi yazmasına, sataşmasına izin verildi fakat her seferinde ozanlar dizginlendi. Mesajları silindi. Ozanlık geleneğinde kimseye sataşmama, saygı ve sevgi çerçevesinde yazılar yazma ama sataşana da aynı dilde cevap verme vardır, yoksa ozan olunmaz. Arı kovanına çomak sokulursa arının sokması doğal bir sonuçtur. Ancak siz çomak sokanı değil arıyı suçlarsanız ve balını yok ederseniz yanlış yaparsınız. Ozanlar sayfasında şu an itibarı ile 16.000 mesaj bulunmaktadır. Bunların 6.000 tanesini değersiz görün ve bir kenara ayırın. Geriye, o anda verilen konuya doğaçlama olarak o anda yazılmış 10.000 dörtlük kalır. Arkadaşlar bu küçümsenecek bir rakam değildir. Başka hiçbir sitede bu alanda bu rakamı göremezsiniz. Başta Sandallı, Osman Ece, Arif Coşkun olmak üzere birçok ozan emek verdi. Sivaslılar sitesine edebi katkıları olacak önemli bir arşiv kazandırdık. Hiç alçak gönüllülük yapmadan şu cümleyi yazmak istiyorum; El üstünde tutulmamız gerekirken, yukarıda belirttiğim karşılıkları gördük, üzüldük, soğuduk, yazmaz olduk.

Lafı uzatmaya niyetim yok. Sonuç olarak diyorum ki;
Ey yöneticiler, bu soğuk mevsimde siteyi ısıtacak sobaları yakma gayreti gösterin, çaba sarfedin ve bizler bunu görelim.
Saygılarımla…

bizlere tercüman oldunuz çok teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık
üstadım sevgilerimi sunuyor gözlerinden öpüyorum yolun açık olsun
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 17:50   #45
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

"Siteyi canlandırmak" adlı konuyu açıldığı tarihten beri takip ediyorum. Ama zaten biz aylardır bu konuyu konuşuyoruz diğer arkadaşlarımızla. Ne yapabiliriz? Nasıl daha iyi daha canlı daha profosyonel daha seviyeli bir ortam oluştururuz bunu tartışıyoruz... Ama biz tek başımıza yetemeyebiliriz. Sonuçta karşınızdakiler de insan. Burda sizlerede görev düşüyor.

Bir arkadaşımız yazmış, "O zaman modlar kendini Allah sanıyorlar." diye. Bizi Allah yaptınız ya helal olsun size.

Ne boş boş forum oyunlarına, ne fazla sohbete, ne de ateşli siyasi konulara ihtiyacımız var. Bizim aşırıya kaçmadan hepsine ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Siyasette olacak, eğlencede olacak. Bir insan bilgisayar başında hep aynı şeyi yapmaktan sıkılır eğlenmekde ister. Ama bir insan hep çocuk gibi oyun da oynamaz yeri gelince siyasetini de yapar. Ama en önemlisi SİVAS olacak. Sivas'ın sorunları, iyi yanları, haberleri, çalışmaları.. Ana tema da SİVAS olmalı. Ama bunun yanında yukarda saydığım şeylerde olmalı diye düşünüyorum.

"Bazı yöneticiler hiç uğramıyor siteye." diyenler; bizim, istediğimiz zaman kendimi görünmez yapma özelliğimiz var. O yüzden hangi yöneticinin online olup olmadığını kesin bilemezsiniz. Bu konu hakkında yorum yapmayınız bence.
Alt 03.02.2011, 18:13   #46
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1610 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
uzunca cevap yazacaktim
yazdim yazdim sildim ve yazmamaya karar verdim

ben buraya tartismaya, illa hakli olmaya gelmedim
ben senelerdir burdayim ve bir cok seye sahit oldum

kendimi kimseden üstün görmedim sadece ben herzaman dürüst ve göründügüm gibi oldum
onca olan bitenlerden sonrada, kim hakkimda ne düsünürse düsünsün diyorum
cünkü ben cok yoruldum artik

elestirilerden sonra bana yol vermek düser
BEN YETKIMI BIRAKMAYA HAZIRIM
dilerim daha iyi yöneten Modlar gelir

"son olarak sunu demek istiyorum
susmakla yürümüyor bu isler, konusup tartisip cözüm bulmamiz gerek"

Yanılmıyorsam sondan bir önceki mesajınızın son cümlesi buydu. Oysa bu cümle doğrultusunda hareket etmiyorsunuz.

Sizin bu kararınız beni hedef tahtası haline getirmekten başka bir işe yaramaz. Sevenleriniz şu anda benden nefret ediyordur. Ama ben kişisel bir hal alsın istemedim. Tartışalım istedim, konuşalım istedim ve bir çözüm bulalım istedim.

Bakın size bir tablo çizeyim ve bu tabloya bakarken ne olur samimi olarak gördüklerinizi bir düşünün.

Sizinle biz buraya farklı düşünceleri içeren konular yazarak tartışma ortamına girdik. Sitenin en yetkili kişisi Sayın Rüşdü Elmas, hem benim yazdıklarımın hem sizin yazdıklarınızın altına teşekkür koydu. Şimdi siz ne düşünürsünüz?

Ben beklerdim ki, "tartışın ben de izleyeyim" tavrı yerine Sayın Rüşdü Elmas site için hayati önem taşıyan bu konuyla alakalı iki üç cümlelik birşeyler karalasın. Gerekirse tüm üyelere kızarak, kendinize gelin, kardeşiz hepimiz mesajı versin. Haksız mıyım?

Her neyse.
Baktım ki bu işin sonu yok, ben de susmaya hem de temelli susmaya karar verdim. Son mesajımı yazarken de, istedim ki yüzlerde bir tebessüm bırakarak ayrılayım.

Traş olacak adamın Erzurumlu olduğunu bilen berber traş öncesi başlamış konuşmaya;
Yahu biraz önce bir Erzurumluyu traş ettim, adam sabunsuz traş et beni dedi, kuru kuru kazıdığım halde gıkı çıkmadı, ne babayiğit bir adammış...

Bizimki bunu duyunca serde erkeklik var ya, atılmış hemen;
Ben de Erzurumluyum, beni de sabunsuz traş et.

Berberin; Aman abi canın yanar türü telkinlerine aldırış etmemiş.
Traşla birlikte adamın gözlerinden yaşlar akmaya başlamış, bir yanağı bitmeye yakın dayanamamış;
Ben Erzurumun içinden değilim, köylerindenim, diğer yanağımı sabunla demiş.

Şimdi o hesabı bana çevirelim. Burada Sivaslıların arasında hiç yabancılık çekmememe rağmen, buraya yazdığım süreler içerisinde kendimi her zaman Sivaslı hissetmeme rağmen ve de babaannemin Sivaslı olmasına rağmen şu an canımın yandığını hissederek, Sivaslı olmadığımı ve bu yüzden siteden ayrılmama kimsenin üzülmesine gerek kalmadığını belirtmek istiyorum. Üyeliğimin başlangıcından bu yana tanıdığım, sitede zerre kadar emeği olan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Siteyi düzeltmek benim haddime değil arkadaşlar. Hoşçakalın.

( Bu arada, Sivaslady seni üzmek istemedim, özür dilerim)
Alt 03.02.2011, 18:42   #47
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3309 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
"son olarak sunu demek istiyorum
susmakla yürümüyor bu isler, konusup tartisip cözüm bulmamiz gerek"

Yanılmıyorsam sondan bir önceki mesajınızın son cümlesi buydu. Oysa bu cümle doğrultusunda hareket etmiyorsunuz.

Sizin bu kararınız beni hedef tahtası haline getirmekten başka bir işe yaramaz. Sevenleriniz şu anda benden nefret ediyordur. Ama ben kişisel bir hal alsın istemedim. Tartışalım istedim, konuşalım istedim ve bir çözüm bulalım istedim.

Bakın size bir tablo çizeyim ve bu tabloya bakarken ne olur samimi olarak gördüklerinizi bir düşünün.

Sizinle biz buraya farklı düşünceleri içeren konular yazarak tartışma ortamına girdik. Sitenin en yetkili kişisi Sayın Rüşdü Elmas, hem benim yazdıklarımın hem sizin yazdıklarınızın altına teşekkür koydu. Şimdi siz ne düşünürsünüz?

Ben beklerdim ki, "tartışın ben de izleyeyim" tavrı yerine Sayın Rüşdü Elmas site için hayati önem taşıyan bu konuyla alakalı iki üç cümlelik birşeyler karalasın. Gerekirse tüm üyelere kızarak, kendinize gelin, kardeşiz hepimiz mesajı versin. Haksız mıyım?

Her neyse.
Baktım ki bu işin sonu yok, ben de susmaya hem de temelli susmaya karar verdim. Son mesajımı yazarken de, istedim ki yüzlerde bir tebessüm bırakarak ayrılayım.

Traş olacak adamın Erzurumlu olduğunu bilen berber traş öncesi başlamış konuşmaya;
Yahu biraz önce bir Erzurumluyu traş ettim, adam sabunsuz traş et beni dedi, kuru kuru kazıdığım halde gıkı çıkmadı, ne babayiğit bir adammış...

Bizimki bunu duyunca serde erkeklik var ya, atılmış hemen;
Ben de Erzurumluyum, beni de sabunsuz traş et.

Berberin; Aman abi canın yanar türü telkinlerine aldırış etmemiş.
Traşla birlikte adamın gözlerinden yaşlar akmaya başlamış, bir yanağı bitmeye yakın dayanamamış;
Ben Erzurumun içinden değilim, köylerindenim, diğer yanağımı sabunla demiş.

Şimdi o hesabı bana çevirelim. Burada Sivaslıların arasında hiç yabancılık çekmememe rağmen, buraya yazdığım süreler içerisinde kendimi her zaman Sivaslı hissetmeme rağmen ve de babaannemin Sivaslı olmasına rağmen şu an canımın yandığını hissederek, Sivaslı olmadığımı ve bu yüzden siteden ayrılmama kimsenin üzülmesine gerek kalmadığını belirtmek istiyorum. Üyeliğimin başlangıcından bu yana tanıdığım, sitede zerre kadar emeği olan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Siteyi düzeltmek benim haddime değil arkadaşlar. Hoşçakalın.

( Bu arada, Sivaslady seni üzmek istemedim, özür dilerim)

saygı değer siva burs hocam siz bir kaç gün geç gelseniz ozanlar olarak bizim tadımız kaçıyor bilhassa ben çok üzülüyorum şimdi tamamen üyelikten çekildiğinizi söylediniz lütven sizden çok rica ediyorum üyelikten çıkmayın siz sandallı olmazsa bizde olmayız lütven gönül dostluklarımız devam etsin sevgiler
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 19:03   #48
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Burayı en başından beri takip ediyoruz. Sitemizin bütün yöneticilerinin takibinde bu konu ve bizler siz daha bunu tartışmaya başlamadan evvel konuşmaya başlamıştık ve çaresini bulmaya çalışıyoruz. Ancak konu genel bir konu olarak başladı ve özele dönüşmeye başladı. Sivaburs'un söylediklerini anlıyoruz ancak o konuyu sadece "sitemizin ozanları" konusuna bağladı. Sitenin canlılığı ya da durağanlığı o konu ile ilgili değil. En önemli sorunumuz biz Sivas için faydalı bir hareketlilik ve tartışma ortamı olsun isterken sadece oyunlar konusunda hareketlilik olması da bence başlı başına bir sorundur. Sitemizde haber konularında tartışmalar olması Sivas'a bir ivme kazandıracaktır. Milletvekili anketi bile aslında Sivas için önemlidir ancak sitemizdeki bu durgunluk orayıda etkiledi.

Önemli olan bu konuyu şahsileştirmeden tartışabilmek maalesef sivaburs bu konuyu şahsileştiriyor konu açılırken eminim ki bu düşünülmemiştir.
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 19:16   #49
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 690 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

İşte benimde bildiğim,beklediğim yönetim anlayışı tam olarak bu.Çok güzel açıklamışsınız...

Eğer bu konu içerisinde cevap yazanlar,genel olarak yönetimdeki aksaklıklardan söz ediyorlarsa vardır bundada birşey değil mi?
Alt 03.02.2011, 19:33   #50
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Ben yazınca ortalık birbirine giriyor. Susunca da içimi kemiren birşeyler oluyor. Kimin ne yaptığını, kimin neden siteden ayrıldığını iyi bildiğini söylemiş yönetici arkadaş-(lar). Nereden biliyorsunuz kime kimin ne yazdığını, kimin kimle ne konuştuğunu? Birçok defa özel mesajların yöneticiler tarafından okunduğunu duymuştum, söylediğiniz şeyler sanki bunu tasdik eder nitelikteydi. Adı üstünde özel ve bu özellik kişiler arasında kalmalı. Umarım bu konuda da açıklayıcı bir bilgi verirsiniz. sivaburs hocamın yazdıklarına harfiyyen katılıyorum. Eğer bir daha siteye dönmezse inanın ki site en değerli üyesini kaybetmiştir. Akademik kişiliğinin yanında şairliği ile de çok takdir ettiğim sevgili hocama destek verenlere de teşekkür ederim. Site yönetimi eleştiriye eskiden beri tahammül edemezdi, gördüm ki bu tahammülsüzlük devam ediyor. Sizi methedenin yazısının altına teşekkür ederken size hatalarınızı söyleyene sevecen bakmıyorsunuz.
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)