Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sami Aydın farklı kazandı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.03.2014, 07:41   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sami Aydın farklı kazandı

Sivas Belediye Başkanlığı seçim yarışında AK Parti Adayı Sami Aydın seçimleri farklı şekilde kazandı. Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre geçerli oyların yüzde 60’a yakınını alan Aydın 2009 seçimlerine göre de oylarını yüzde 100 artırmış oldu.

Sami Aydın 2009 ‘da 50 bin 909 oy alarak ikinci olurken BBP Adayı Doğan Ürgüp 77 bin 608 oy alarak Belediye Başkanı olmuştu.
30 Mart seçimlerinde Sami Aydın 100 binden fazla oy alarak 5 yıl aradan sonra 2. Defa Sivas belediye Başkanı oldu. Doğan Ürgüp ise 55 bin civarında oy alarak 2. Duruma düştü.
Bu arada CHP adayı Gülümser Heper, Saadet Partisi Adayı Sebahattin Tokgöz, MHP Adayı Kürşad Ergün aldıkları oylarla büyük bir varlık gösteremediler.

Sami Aydın seçim çalışmalarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinglerinin ilkini Sivas’ta başlatması, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Milletvekilleri Nursuna Memecan, Ali Turan ve Hilmi Bilgin’in kapı kapı dolaşarak vatandaştan oy istemeleri de bu büyük oy farkında etkin oldu.

Sivas Belediye Başkanlığını kazandığının ortaya çıkmasından sonra Sami Aydın yaptığı kısa açıklamada “Vatandaşlarımıza partimize ve şahsıma gösterdikleri güvenden ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse bıraktığımız yerden yeniden Sivas halkının hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Amacımız Sivas’a ve Sivas insanına hizmet etmektir. Allah yardımcımız olsun” dedi.
Seçimleri kaybeden BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp ise “Bu takdiri İlahidir. Biz inanan insanlar olarak her şeyin hayırlısı neyse o olsun deriz. Demek ki hayırlısı böyleymiş. Kaderimize razıyız. Seçim şartlarımız eşit değildi. Ama buna sığınacak değilim. Ben Sivaslıyım. Sivas’ın faydası olacak her şeyde varım. Zaman her şeyin ilacıdır. Önümüzdeki günlerde detayda açıklamalarda bulunacağım” dedi.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2014, 12:07   #2
ottomanmurat
Yiğido

ottomanmurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ottomanmurat Şuan ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2015 15:37

Tecrübe Puanı: 693 ottomanmurat isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sami Aydın farklı kazandı

Hayırlı ugurlu olsun SIVAS ımza Umarız ki ürgüp gibi olmaz da sivasi daha çok geliştirir daha çok göç vermez göç alır Büyük şehir olma şansı yaklalar.
ottomanmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2014, 13:57   #3
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 23:13

Tecrübe Puanı: 979 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Sami Aydın umarım başkanlığa ara verdiği dönemde hatalarını fark ederek yeni başkanlığında Sivas'a daha fazla katkı sağlayacağı bir dönem olur.

Muhsin Yazıcıoğlu gibi bir faktöre rağmen Büyük Birlik Partisi %30.8 oy almasına rağmen, AKP' ye karşı %58.3 gibi çok bir oyla kaybediyorsa Sivas'ta daha çok uzun yıllar Akp ye karşı çıkacak bir rakip bulunmaz...

30 Mart seçimleri Ülkemize hayırlı uğurlu olsun, İnşallah Sivasımız her alanda büyük gelişimin yaşandığı örnek bir kent olur...
Alt 31.03.2014, 22:11   #4
tskfn
Tecrübeli Yiğido

tskfn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tskfn Şuan tskfn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 22:58

Tecrübe Puanı: 697 tskfn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kendini beğenmiş, Sivas benim kayseriye ortağım edalarını bırakırsa Sivasa faydalı olur. hayırlı olsun
Alt 31.03.2014, 22:40   #5
forklift
Yiğido

forklift - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

forklift Şuan forklift isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.02.2016 16:14

Tecrübe Puanı: 529 forklift FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yüzde 58.3 oy aldıysa bunun yüzde 8.3 kendinedir kalan kısmı nasıl verildiğini herkes gördü.ama herkes sami efendinin dikkatle peşinde olacak.bakalım sokaktaki güler yüzlü gösterişli hareketine başkanlık döneminde olacakmı.
forklift isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı forklift'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2014, 23:21   #6
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sami Bey'e yeni görevi hayırlı uğurlu olsun. Kendisinden gece gündüz demeden çalışmasını ve Sivas'a beş yılda çağ atlatmasını bekliyoruz. 2019 yılında nüfusu 500 bini aşmış ve büyük şehir olmuş bir Sivas ortaya çıkartmak için gece gündüz demeden çalışmalı. Zira çok fazla zaman kaybettik.

Projeleri inernette, kitaplarda, broşürlerde vs kayıt altında. Birkaç ay sonra hesap sormaya başlarız. Hani başlıyor mu projeler deriz. Sami Bey'in sadece bir-iki ay ekip kurmak için mazereti var. Başka da mazereti yok. Zaten bildiği iş. Hemen çalışmaya başlamalı.

Şahsen güvenim tam. Büyük işler yapacak inşallah. Bu yaz Sivas belediye projeleri ile şantiyeye dönmeli. Hazır iktidar ve bakan desteği varken yatırımlar patlamalı.

Benim iki önemli beklentim var: Birincisi direkt belediyenin görevi değil ancak OSB'nin geliştirilmesi ve yeni OSBler kurulması için öncülük yapmalı, yeni yatırımcılar Sivas'a getirilmeli. Sivas bir sanayi şehri kimliği kazanmalı. İkinci beklentim en azından üniversite ile şehir arasına raylı sistem kurulmalı.
Alt 01.04.2014, 06:48   #7
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğan Ürgüpü Severim üzüldüm seçilmemesine.

Ama Halk farkla Sami aydını seçti bir türlü kabullenmeyenler var Milli iradeyi.
Alt 02.04.2014, 09:12   #8
58svs58
Yiğido
NO AVATAR

58svs58 Şuan 58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 15:58

Tecrübe Puanı: 687 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

dikimevini geri isteriz.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2014, 09:20   #9
sensetik
Tecrübeli Yiğido

sensetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sensetik Şuan sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2016 13:55

Tecrübe Puanı: 702 sensetik isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

ben oyumu Sami Bey'e vermedim ama onun kazandığına da sevindim..memleket için hayırlısının olduğunu düşünüyorum

Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in arslanları ancak bu kadar şanlı idi
.
sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2014, 11:03   #10
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Şehrimiz için hayırlı olsun. Kazanmasını istemediğim bir adaydı ama halkın tercihi bu yönde oldu. İlk etapta istihdamı arttırmaya yönelik adımlar, hafif raylı sistemler ile taşımacılık, daha fazla yeşil alan ve şehrin göbeğine kütüphane yapma saçmalığına engel olması gibi beklentilerim var kendisinden.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar blacksky'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil